Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Klubi?
 
üksik30 19. september 2015, kl 17.39
Kas on olemas klubi üksikvanematele? Ma pole veel üksikvanem, aga lahutuse otsus on tehtud. Tahaks lihtsalt nõu ja kogemusi küsida? Sarnaste murede/rõõmudega inimestel on omavahel ju ikka kergem suhelda.
 
üksikvanem 19. september 2015, kl 20.35
Sossiklubis on
 
haha 19. september 2015, kl 20.49
pane põlema ennast vanamutt
 
aega ju pole 18. oktoober 2015, kl 13.07
Kallis üksik30, kui sa ikka lapse või lastega üksi jääd, siis pole sul enam aega unistadagi ajast omaette : üksi trenni tegemisest, üksi pesemas käimisest, veel vähem lasteta kuhugi klubisse või peole minemisest. Üksi pead hakkama saama kõikide töödega (tööl ja kodus), hoolitsema selle eest, et sul oleksid teadmised, kuidas last kasvatada olukorras, kus ta peab sirguma katkises perekonnas (kuidas aidata kaasa lapse normaalsele vaimsele ja emotsionaalsele arengule jne). Muidugi, kui sul on ema-isa, kes lapsi hoiavad, siis on teine lugu. Või kui eksmees on piisavalt usaldusväärne, et võib talle tema järeltulija(d) mõneks tunniks jätta.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!