Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Üksikisa
 
DNL 01. detsember 2015, kl 10.01
Õnneliku saatuse tõttu üksikisaks saanud 40 aastane mees soovib tutvuda intelligentse naisega.Kui leidub mõni saatusekaaslane siis kirjuta.Igasuguse ebamugavustunde vältimiseks ütlen milline oleks ideaalne naine.
Ideaalne naine on hea südamega,sale, otsekohene ja sarkastilist huumorit kannatav. Väikelaps oleks boonuseks.
 
looduslaps 02. detsember 2015, kl 09.51
mis loom see sarkastiline huumor on - läbi lillede halvasti ütlemine või läbi lillede pidev salvamine/teise mahategemine? sul läheb küll rakeks sellist naist leida, kes sinu sarkasmi kogu aeg taluma peab.
 
DNL 02. detsember 2015, kl 17.28
Halvustamine, mahategemine ja mõnitamine on pigem alaväärsuskompleksi paratamatu tulem. Ma räägin huumorist. Nimetagem siis seda kohati teravaks.
Rohkem postiiivset mõtlemist looduslaps :D
 
Beggy 03. detsember 2015, kl 17.37
Pole pisikest pudinat vaid siuke suur iseseisev mürakas juba teine, naljast saan vahel aru, kui tahan... Lootusetu 40 dates tegelane :)
 
DNL 04. detsember 2015, kl 10.01
Lootus ikka jääb :D
 
ära kurvasta. 09. detsember 2015, kl 20.55
Kuniks jagub motivatsiooni, ei ole lootusel lootustki kaduda.
Kui suur su tütre-tirts on?
 
DNL 09. detsember 2015, kl 22.30
Motivatisoonipuudust pole. Maailm on lai. Eriti suur ei ole, kõigest 2 ja pool.
 
ära kurvasta. 10. detsember 2015, kl 22.53
Tore, et nii optimistlik oled. Teil siis hetkel ilusaimad maailma avastamise ajad käsil. Maailm on tõesti, suur ja lai, ahvatlusi täis. Vaid Armastus suudab, hoida meid ja me lapsi õigel teel. Edu, Sulle, su kummaliselt õnnelikul saatuse teel.
Sorry, kui eksin, aga tundub, et harrastad tagurpidi juttu.
Igatahes, päkapikud juba käivad ja jõulud ei ole enam kaugel.
Peagi katab maad valge vaip valgustades maad ja hinge, külvates lootuse seemneid algavasse aastasse uude.
Sära silmis ja naeratus huulil, vaid nii saab õnn sind leida.
 
DNL 11. detsember 2015, kl 13.39
Mu jutt võib küll tagurpidi tunduda, kuid reaalsus on selline, et pessimism hävitab liiga palju ja ma ei soovi viibida 24h seisundis mis kõigub halva ja väga halva vahel :D
Pigem eluterve optimism mis tuleb kuskilt sügavalt seest ja ei ole tavaline helesinine ebareaalne unistus.
Veidike elutervet mõtlemist ja peagi suplengi armuõnne kohisevas meres!
 
ära kurvasta 11. detsember 2015, kl 14.29
Sa oled tõesti tore, tegid mu päeva naeratuse võrra rikkamaks. Aitäh.
Loodetavasti leiad peatselt kellegi sama toreda, kes soovib sinuga suplema tulla ja oma elu jagada.
Olgu sul edu ja õnne, et oma õige ära tunda.Tubli oled.
 
Realist 11. detsember 2015, kl 14.53
Unistada võid, aga reaalsus pigem see, et pead keskenduma lapsekasvatusele. Üksinda see raske ja veelgi raskem on leida tõeliselt head elukaaslast kõrvale, kes hakkaks aktiivselt ka sinu pätakaga tegelema. Sinu vanuses naistel on uued tuuled (kodust ja lastest vabamad) ja tavaliselt enam ei viitsita selles vanuses (35-45) 2 aastastega jännata.
 
Sa realist 11. detsember 2015, kl 15.51
oled ikka eriliselt sapine.
 
Realist 11. detsember 2015, kl 16.14
Raalsus ongi sapine. Mehed ei taha lastega naisi ja ka vastupidi. Midagi eriskummalist siin pole. Esineb erandeid, aga vähe. Ei maksa liiga roosades prillides ka ringi käia ja uskuda, et tuleb keegi imeline naine, kes armastab ja hakkab ka kohe eriti raskes eas (2-3 aastane jonnine) last kasvatama ja temaga pidevalt tegelema. Naised saavad üksi kasvatamisega hakkama, saab ka isa. Üksikisale aga soovitaks masenduse ärahoidmiseks või tõrjumiseks suhelda rohkem head sõpradega, liituda üksikvanemate keskkondadega netis ja liikuda vabal ajal võimalikult palju teiste inimeste seltskonnas koos lapsega. Lapsega tuleb niikuinii tegeleda ja liitudes seltskonnaga ei klammerdu laps ka niivõrd vanemasse, vaid laseb ka isal natuke puhata.
 
DNL 11. detsember 2015, kl 18.21
Jään eriarvamusele. Minu reaalsus on teistsugune.
 
teematajale 12. detsember 2015, kl 14.44
kuidas sinust üksikisa sai? Ma tahaks oma mehest samuti üksikisa teha.Kõrini laste ja mehe tagant koristamisest.
 
DNL 12. detsember 2015, kl 17.52
Naine läks lihtsalt minema. Ei midagi keerulist ega ka mingeid selgitusi eriti.
 
teematajale 12. detsember 2015, kl 18.37
tubli naine ja sina siin kohe uut koristajat sebima.
 
hei sina 14.44 (teematajale) 12. detsember 2015, kl 22.28
Soovitus sulle: sa lase end õige maha matta - ja saabki su lapse isast üksikisa. edu ja õnne edanemisel valitud teel.
 
DNL 13. detsember 2015, kl 09.12
 
sa 22.28 . 13. detsember 2015, kl 13.20
Miks sa ei maga sellisel kellaajal? Oled mingi unetu või mures, et kuidas oma naisest ikka vabaneda ja nüüd tahad teda lausa matma hakata.Vaata ette, et sul endal tervis ühtäkki alt vedama ei hakka.Soovid halba teistele, tuleb endale!
 
eksid kullake, 13. detsember 2015, kl 16.36
ei ole ma miski mees.
Lihtsalt ei mõista naisi kes ei suuda oma enese lapsigi sallida. Kui mees ei vasta ootustele, otsitakse võimalust ta koos lapsega üle parda visata. Oma enda lapsega!? Jälk emaste kari.
 
eee 13. detsember 2015, kl 16.56
Oma laps ikka, mitte lapselaps sul, üksikisa?
Selles vanuses pole ju solvav kui nii küsida?
 
to 16.38 13. detsember 2015, kl 17.55
tead vahet pole kas laps oma või mitte.Nood kõik ühesugused.Pole kirjutatud, et naine meest ei taha aga hoopis vastupidi, et mees püüab naisest vabaneda.No jah ja , kui nüüd aus olla , siis ega meestel nendest lastest kah midagi pole.Ei ole kohanud mehi , kes nii väga neid lapsi tahaks.Nad tahavad olla vabad naistekütid, et täna üks ja homme teine.
 
DNL 13. detsember 2015, kl 19.15
Oma laps ikka. 40 aastaseid vanaisasid väga palju ei ole.
 
to realist 21. detsember 2015, kl 21.28
Ma olen vanusevahemikus 35-40 ja leian, et 2-3 aastased on ääretult vahvad tegelased
 
Realist 22. detsember 2015, kl 11.29
to realist 21.28- täpselt senimaani kuni neid igapäevaselt 24/7 ise ei pea kasvatama...
 
vaene Realist 22. detsember 2015, kl 23.58
sul on vist tõesti kohutav saatus; sunniviisiliselt ema ...jube. Südamlikud kaastunde avaldused su lastele ja olgu saatus neile armuline. Sind ei saa kahjuks enam keegi aidata, aga loodetavasti läheb su lastel paremini.
 
ära kurvasta 23. detsember 2015, kl 21.42
Tere.
Tundud tubli ja tore inimene olevat.
Kui mu pass nii häälekalt ei kisendaks, siis sooviksin Sinuga lähemalt tuttvuda. Samas hääsoovlike sõprus suhteid ei keela üksi number...
Tegelikult tahtsin sulle ja su tütrele soovida häid jõule, rikast jõuluvana ja valgust.
Loodetavasti on teiega liitunud veel keegi, kellega jagada vihmaste jõulude romantilist pimedust ja SPAde basseine.
Häid pühi teile.
 
DNL 24. detsember 2015, kl 22.04
Kas me räägime mingitest väga kõrgetest numbritest? Ikka kahekohalised eks :D
 
ära kurvasta 25. detsember 2015, kl 20.11
Ikka kahekohlised.( Kolmekohalisi kohtab üsna harva.
Ei ole veel pooltsajanditki täis, aga palju ka puudu ei jää.
Kurb, et pühal jõulõhtul, üksi, netist lohutust otsima pidid.
Loodetavasti oli tirts uinudes õnnelikum.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!