Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
tekib küsimus
 
la-la 02. mai 2016, kl 20.21
Kui paljudel naistel on laste pärast oma elu elamata jäänud, unistatud töö saamata jäänud või on kõik suutelised selliselt organiseerima, et ka endal hea oleks.
 
endine üksikvanem 02. mai 2016, kl 20.38
Kõik oleneb sellest, kuidas ise tahad elada. Ka koos lapsega saab seda teha, sest ta on üks osa sellest elust ning elu tulebki vastavalt kohendada, et kõigil hea oleks, kes ümber on. Iga algus on raske ja kõike ei saagi korraga.
 
kas oleneb ikka 03. mai 2016, kl 06.15
Kui hoidjat pole, rahaliselt ei ole võimalik, ise samas juba suurde stressi sattunud.Kas lastest on rohkem rõõmu või muret või on koguni koormaks?
 
Raffael 03. mai 2016, kl 13.57
Et oma elu korda saada, peaks kõigepealt prioriteedid paika panema...lausa paberil. Kui oled abielus naine,siis soovitan nii :
1.mees (abikaasa). 2.lapsed 3.kodu 4.töö 5.hobid ja sõbrad.
Kuidas seda kõike toimima panna,ma siin rohkem ei räägi....läheks liialt pikale. Minul toimib ja pere on terve. Igal pere liikmel pole sellest veel täit arusaamist aga toimib. Kui tahad lähemalt teada või abi ,siis kirjuta mulle...arutame. Õpetama ma ilma palumata ei hakka.
 
vot vot 03. mai 2016, kl 18.16
juba läheb Raffael.Mis juhtub, kui mehe prioriteedid on töö, laps, kodu, koduloomad ja siis naine.Mis arvad, kaua selline jama naisele sobib? Ega vist kuigi kaua ja sel juhul saab naise prioriteetideks töö ja kodu ning ei enamat.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!