Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Sooviks leida meest ja lapsele isa
 
Üksikema1 14. oktoober 2016, kl 14.30
Lapse isa ei taha mind ega last juba enne lapse sündi. Kohtusime mõned korrad ja siis kadus silmapiirilt. Lubas enne hakata koos elama. Valetas oma nime ja andmed. Lehvitas mingite valede dokumentidega. Lapsele oleks vaja isa ja minule meest.
 
maniila 14. oktoober 2016, kl 14.43
kohtusite mõned korrad ja juba laps tulemas. oled ikka "kodus" või?
 
loorber 14. oktoober 2016, kl 14.52
ole nüüd ikka kaks jalga maa peal - kas tahad lapsele isa või endale meest? lapsele isa on ikka see kes tema tegi - kui sellega on pekkis, siis lepi olukorraga, sinu laps kasvab isata. kui tahad omale meest, siis küsi endalt miks- seksiks, mat.toeks, vaimseks toeks? kui seksiks siis selleks ei pea omale mingit supinahka koju vedama, mat.toeks - mnjaa, mis huvi oleks temal sind lapsega mat.toetada?, vaimseks toeks- selline mees tekib (kui tekib) ise. ole kannatlik, armasta oma last ja iseennast emana, õpi, pea hoolega oma rahal silma peal, hoia kodu korras, loe raamatuid, tee käsitööd ja hoia enda ja oma lapse tervist. kõik laabub-lase ajal oma töö teha, siis tuleb parim mees ka sinu ellu. Palun ära tee aborti!
 
parem tee aborti 14. oktoober 2016, kl 16.42
siis on üks lollide geenidega inimene tulevikus vähem kes elab abirahadest ja invaliidi pensionist
 
kasuta edaspidi kaitsevahendeid 14. oktoober 2016, kl 16.54
Laps, kelle sa enda harimatusest ja vastutustundetust käitumisest lähtuvalt mingi mehega eostad, on juba kurva saatusega, tal puudub armastav perekond, tal ei ole isa ja see on juba lapse jaoks suur kaotus, mille ema temalt röövis.
See, et su elus oleks armastav mees, sellest oleksidki pidanud alustama. Enne, kui edaspidi kavatsed sünnitama hakata, ole 1-3 aastat normaalses suhtes, abiellu ja alles siis hakka sigima. Selliseid lõdva kummiga naisi on liiga palju, kes mõtlematusest ringi tõmbavad, sünnitavad ja hiljem vaesed lapsed kannatavad.
 
mõtle ometi natuke! 14. oktoober 2016, kl 20.30
Soovitaks ka tungivalt aborti teha, kui veel võimalik, ja alles siis hakata endale uut meest otsima.
 
Tibi 14. oktoober 2016, kl 20.44
Kas õiged mehed on Eestist kadunud või on ainult petturid järele jäänud.
 
to 16.42 14. oktoober 2016, kl 21.47
See kommentaar ei näita sind ennast kõige targemana, sest abirahasid või invaliidipensioni võib ühel hetkel vajada ka väga tark inimene. Mitte keegi meist ei tea paraku, mis elus võib ette tulla.
 
nii ongi 14. oktoober 2016, kl 22.49
Ja kui see lubaja hakkakski sinuga koos elama, ega see ei garanteeeriks, et te abirahadeta toime tulete. Koos lubajaga võib veel suurem vaesus saabuda.
 
ai-ai 15. oktoober 2016, kl 09.35
Kaua te siis üksteist enne tundsite, kui last tegema hakkasite? Olnud ise natukene targem ja võtnud beebipillegi või ilma kondoomita keeldunud seksist. oled ise samamoodi süüdi. Kui mees keeldus juba alguses, oli iga hetk võimalik abort teha. Omad vitsad peksavad ja prints valgel hobusel ei tõtta appi nüüd ja pead ise seda suppi üksinda sööma.
 
Üksikema1 15. oktoober 2016, kl 16.33
Kui ta jalga lasi oli juba hilja aborti teha. Enne oli lapsega nõus. Oma andmed aga võltsis. Näitas kellegi teise dokumenti. Fotod tänapàeva dokumentidel on jamad nii , et isegi pankades ja politsei ei saa aru.
 
to Üksikema1 15. oktoober 2016, kl 22.55
Kus kandis asude oleks huvitatud teiega tutvuma.
 
Üksikema1-le 15. oktoober 2016, kl 22.56
Kus kandis asude oleks huvitatud teiega tutvuma.
 
Üksikema1 16. oktoober 2016, kl 09.23
Olen nõus ükskõik kuhu elama tulema kui on tore hooliv mees.
 
aga 16. oktoober 2016, kl 10.36
kuidas teiega ühentust saab võtta
 
pibi 16. oktoober 2016, kl 17.26
Tibi
14. oktoober 2016, kl 20.44
Kas õiged mehed on Eestist kadunud või on ainult petturid järele jäänud.

Oh, ei ole kadunud kuhugi! Ainult et need õiged mehed vaatavad ainult õigeid naisi. Igasugu tibid, kes kohe voodisse tormavad ja lastega tüdrukud ei lähe nende puhul arvesse.
 
ehh 16. oktoober 2016, kl 19.38
Sellisel juhul on ju veel võimalik laps kohe pärast sünnitust lapsendamiseks anda.
 
naine 17. oktoober 2016, kl 20.28
Vat niisugune vastutustundetu naisterahvas,kes vorbib lapsi suvalistega ja siis ärkab, et süüa ka vaja, katust pea kohale ka vaja...Õudne, ilmselt on peas kärbsed. Ole seal kus oled.Mine tööle.
 
Kus on vanemad? 17. oktoober 2016, kl 23.36
Võõrad tädid kärmed õpetama, aga kus oma ema?
 
kärme võõras tädi 18. oktoober 2016, kl 06.35
Oma vanemad või üks neist, isegi kui nad on olemas, ei pruugi kaugeltki alati olla kõige õigemad isikud selliste asjade arutamiseks. Mis see tingimata üldse nende asi peaks olema? Antud juhul võib vabalt olla parem, et nad sellest üldse ei kuule - kust meie siin teame. Ehk on see hoopis libateema.
 
eks laske auru välja 18. oktoober 2016, kl 19.08
Vanemad on just need, kes peaksid arutama oma lapsega neid probleeme. Kui aga tuuakse probleem libateemana või muul ajendil, eks laske käia...
 
eelmisele 18. oktoober 2016, kl 20.24
Või et "peaksid" arutama? Mida see "peaksid" sarnastes olukordades õige maksab või tähendab? Kust sina tead, kas teemaalgataja või tema vanemad seda üldse tahaksid teha? Või et nad tegelikult oskaksid niigi head nõu anda, kui siin võõrad seda teevad?
 
priitpoiss 22. oktoober 2016, kl 17.55
Mis üldse vanus on?
 
Üksikema1 02. november 2016, kl 17.42
Polegi pakkumisi. Nukker lugu.
 
liba 02. november 2016, kl 22.50
Tõsimeeli arvad, et mehed hakkavad võõrast väntsu kasvatama?! Esiteks oled nii loll, et teed lapse mehega, kelle nimegi sa ei tea; ja teiseks oled topeltloll, et arvad, et nii loll eit mehe leiab.
Ausalt - mina ei usu, et niiiii loll naine päriselt olemas on!
 
priitpoiss 04. november 2016, kl 20.30
Mina olen huvitatud lapsega naisest.
 
Alu 24. november 2016, kl 23.50
Selge see, et mehe poolt tynga saanud naisi on. Aga selge on ka see, et nii nad omale meest ja lapsele isa ei otsi. See teema on mingi närvihaige vanamuti poolt produtseeritud, irvitamaks yksikemade yle. Nende yle, kes endale iga kell mehe leiaks samal ajal, kui tal endal 10a pole õnnestunud ja järgneva kymne jooksul pole enam lootustki. Irw
 
troll 25. november 2016, kl 12.28
Ulme kohe lugeda, et esimese asjana soovitatakse naisel aborti teha s.t tappa sündimata inimene ja seda selleks, et tema üks vanem ei taha tehtu ees vastutada. Olen ise olnud pooleldi samas olukorras. Tean küll oma lapse isa nime ja andmeid, suhtlesime enne lapse saamist 6 aastat, kui jäin rasedaks, siis ka mees ei olnud huvitatud lapse saamisest. Käskis aborti teha. Saatsin lapse isa pikalt, sünnitasin imearmsa tütre, kes on mulle kogu maailm. Olen ise majanduslikult igati kindlustatud ja saan oma eluga kenasti hakkama. Jah, lapsel tema oma isa teda näha ei taha, aga jumal sellega. Mina saan oma lapsele kinkida imelise elu, missiis, et ilma isata. Isad astuvad oma laste juurest ära ka siis, kui on lapse emaga olnud 20 aastat abielus ja laps n-ö sündinud suurest armastusest. Emana ja naisena mõtlen siin, et ükski mees ei pane tegema valikut tema ja lapse vahel. Pole sekunditki, kus oleks olnud hetk, mil oleksin valinud lapse asemel mehe. Mehed tulevad, lähevad, lapsed jäävad. Oma lapse isa annan ka muidugi kohtusse, mitte sellepärast, et ta endale isa saaks, seda ta muidugi ei saa, aga panen tema isa kasvõi materiaalset kohustust täitma, et ta meeles peaks pole vaja oma tilli püksist välja võtta, kui vastutada ei oska või ei taha.
 
kle eelmine vanatüdruk 25. november 2016, kl 23.14
su jutus puudub loogika. Väidad end ise eluga hakkama saavat ja räägid mehi tulemas minemas. Kuskohast, tekib küsimus, kui juba tilli püksist võtmise eest tulevad sanktsioonid. Sinusugusest hoiavad mehed juba haisu peale 10m kaugusele.
 
Sten 25. november 2016, kl 23.28
to viimane kommenteerija: ei saanud täpselt aru, kellele su kommentaar suunatud oli, aga tundub, et sul endal ajud paigast ära. Tõenäoliselt oled ise mees, kes on sellist naist tunda saanud, et vastu sappi pritsid. Olen ise isa ning vaatamata sellele, et oma elukaaslasega koos enam ei ela toetan omi lapsi. Täiesti nõus nende vanematega, kes taotlevad oma lastele elatist vanemalt, kes vabatahtlikult oma kohustust ei täida. Miks riik s.t maksumaksjad peaksid neid toetama ja viimaste rongavanemad head elu nautima. Igati tublid emad, kes oma laste eest seisavad, olgu need lapsed siis sündinud, mistahes suhtest. Lapse tegemiseks on ikka kahte poolt vaja, egas lapsetegemine naise soolo pole, mehed ärge ronige voodisse kui vastutada oma tegude eest ei suuda ja, kui olete selle riski võtnud, siis ärge pärast irisege, et ma ei tahtnud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!