Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
enam ei taha lapsi
eid_157b463ca866bf 19. oktoober 2017, kl 12.09
olen aastaid maksnud exile alimente, kuna kaks last last siis mitte just maximumi mis nõutud aga maksnud, võtnud korra kaks kuus lapsi ostnud neile asju suhelnud jne. nuud jalle tuli kiri et vaja ikka tõsta seda igakuist alimendi raha mis siis et just riik ka tõstis ju aga ikka on vähe, kõige kurvem selle asja juures on see et mul on tekkinud viha laste suhtes, ma saan aru et see on vale aga mina ei saa endale midagi lubada kuna nii palju raha läheb alimentide peale - vastik lihtsalt see elu hetkel
 
arusaadav 19. oktoober 2017, kl 12.53
Muidugi ole vihane!
Mis need lapsed siis tekkisid su ellu! Ega sina nende sünniga seotud ei ole? Hoidsid ilusasti püksiluku kinni, aga näe, ikka need lapsed siin......
 
on ikka tobedikke 22. oktoober 2017, kl 12.40
Aga viha enda suhtes, kes olid halb isa, et lahku mindi, ei ole tekkinud? Viga ikka sinus, mitte lastes, vihasta enda peale ja kohe hoolega!
 
mull 24. oktoober 2017, kl 09.46
Sinu laste emal on topeltkoormus...töölt tulles ei saa minna kohvitama või kinno, vaid peab ruttama koju laste juurde. Ainult 1 või 2 korda kuus saab aega iseenda jaoks. Kui lapsed on sinu juures. Sinul on kuus 26-28 vaba õhtupoolikut....sinu laste emal vaid 2-4. Kui teeksid sama palju tööd kui tema, ehk siis võtaksid lisatöö, jääks kogu põhikohalt saadud palk sinule ja probleem oleks lahendatud.
 
Küsimus 24. oktoober 2017, kl 10.53
Mida sa mõtled selle all, et riik just tõstis? Praegu on oktoobrikuu ja viimati tõsteti miinimumelatist jaanuaris. Misasi on maksimum, mida sinult nõutakse? Sa mõtled selle all seda elatusmiinimumi, mida riik tõstab, kui alampalk muutub ja elatis on kohtuotsuses pandud sõltuma alampalgast?

Keegi ei tea, miks lahku läksite, aga sinu kohustus on eraldi elavatele lastele elatisraha maksta ja see, et sa enda emotsioonidega toime ei tule, siis selle jaoks on sul vaja nõustamist. Niigi sa ju kasvatusse panustad minimaalselt, telefoniga suhtlemine ja kuus korra lapsi enda juurde võttes panustad sa ju minimaalselt. Elu praeguses riigis on raske ja raha kulubki täies mahus lastele. Mille peale siin vihastada on? Süüdistad lapsi, et nad üldse olemas on? Kohtudes teed võltsi näo ette.... nii ei saa.
 
naine lastega 27. oktoober 2017, kl 12.06
mina olen teematajaga täiesti nõus ja saan temast aru
kui ikka on tunne et ei siis ega ei ole mitte mingit mõtet end vägistada ja lastega tegemistteha. Ka elatise maksmisest saab vabaks kui lihtsalt ei ole mida maksta.
Ah et miks ma kaitsen?
vot seepärast et alati ei tohi laste ema arvestada ja loota et mees peab - ei pea.
minu laste isa näiteks tegi väga palu just kogukonna, valla, küla ja maakonna heaks käis ka maakonnast väljas külaelu edendamise kogemusi jagamas ja koolitamas

ei saa oll anii egoistlik, kui ikka saavad palju rohkemda sellest kasu kui 4-5 last siis on see ju seda väärt
 
tagantjärele tarkus 27. oktoober 2017, kl 16.40
Kui oleksid püksiaugu õigel ajal kinni hoidnud, siis oleksid sellest probleemist prii.
Igale teole järgneb vastutus. Kui enne sellest aru ei saanud, siis ehk nüüd saadki:)
Tark õpib teiste vigadest, loll enda omadest. Aga mõni ei suuda üleüldse õppida. Ja neil ongi elu vastik.
 
ka naine 20. november 2017, kl 13.35
Mille pärast te teemaalgatajat materdate? Aususe eest, et ta julgeb ausalt öelda, et enda vigaseks maksmine tekitab reaktsiooni, kus ei soovi enam lapsi nähagi?
Lahkuminekud ei ole alati ainult meeste pärast- et mehed nö tõmbavad ringi ja leiavad uue naise vms. Lahkuminekud võivad olla algatatud ka naise poolt- kas on mängus uus mees või laste emal on lihtsalt kõrini ja ei viitsi vms. Ja siis perest eemaletõrjutud vanem peab muudkui maksma. Mind näiteks huvitab, kas laste ema ise ka nii palju panustab kui isa peab?
 
targutajatele 21. november 2017, kl 11.22
KELLELE elatist makstakse? Kas endisele elukaaslasele või teie ühisele lapsele? Kui lapsele, siis ei puutu ju elukaaslane üleüldse asjasse ja ei ole ka oluline, miks lahku mindi. Laps on ühine ja ta tuleb üles kasvatada, ükskõik, kas vanemad elavad koos või lahus. Ammugi ei ole oluline, millistel põhjustel lahku mindi.
Sellele võiks mehike enne mõelda, kui püksiluku paotab.

Jah, elu läheb kogu aeg kallimaks ja lapsele kulubki järjest rohkem raha. nii et, kulla lapse autor, kes seda raha ikka juurde peaks maksma peale sinu! Laste peale lähebki igas peres uskumatult palju raha, kui sa veel pole sellest aru saanud. Lapse kulutused sellest ei muutu, kas vanemad elavad koos või lahus.
 
tuulepesa 21. november 2017, kl 14.47
Ja aeg! Aeg maksab ka midagi! Kaks korda kuus võtab lapsed enda juurde. Naine tegeleb lastega enamuse ajast ja millegi muu jaoks aega ei jätkugi. Mees puhkab peaaegu igal õhtul.
 
dna koll 25. detsember 2017, kl 21.19
Tee DNA test lastele ära, päris suur tõenäosus on pääseda alimentide maksmisest.
 
DNA --ONGI kohustuslik ! 26. jaanuar 2018, kl 10.12
dna koll Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tee DNA test lastele ära, päris suur tõenäosus on
> pääseda alimentide maksmisest.
Muidu ON sinu laps ja Naise lapsed kõik sinu toita :
Mina maksaks ühe korra DNA kinni ja siis saad elada palju rahulikumalt
 
ikka DNA PÄÄSTAKS ::: 26. jaanuar 2018, kl 10.15
arusaadav Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Muidugi ole vihane!
> Mis need lapsed siis tekkis
> id su ellu! Ega sina nende sünniga seotud ei ole?
> Hoidsid ilusasti püksiluku kinni, aga näe, ikka ne
> ed lapsed siin......
KUI PÜKSID OLID JALAS --JA LUKK KÕVASTI KINNI
JA NAISEL OLI KÜLAPEAL --PÜSIKUMM TIHTI PURUNENUD
 
Kolmas õde 26. märts 2018, kl 19.42
Ära maksa lihtsalt, saada kukele. Mu õemees nt pole pennigi oma laste heaks andnud. Ei puutu teda keegi. Ametlikult töötu, sissetulekuid pole ja tal pole sooja ega kylma, kuidas ta 3 last hakkama saavad. Õde ei palunud palju, ytles, et anna kas või 100 eurotki kuus. Isegi seda raha ei tule, kurb. Aga meie riigis saab nii teha.
 
Mees 27. märts 2018, kl 15.23
Mul tekib vastikustunne selle naise suhtes, kes peale lapse saamist pühalehma mängib. Sellest saab üle, aga ikkagi. Soovitan meestel rohkem pihku lüüa ja mitte keppida täis peaga, eriti kui nagu pole enda naine. :D
 
vahet pole 28. märts 2018, kl 11.57
Kas nüüd tahad lapsi või ei taha - vahet pole.
Foorumis halisemine enam tagantjärele ei aita. Lapsed on olemas ja nüüd nutad ja maksad. Tagasi aega ei keera.
 
palju maksad? 15. mai 2018, kl 03.07
Ühe lapse peale palju alimentideks kulub? Mul eks tahab 500 kuus alimente.Suusõnaliselt loomulikult aga tead, rahu maksab samuti.Lastega jandamine on palju hullem.
 
vvv 15. mai 2018, kl 11.45
Loll pea olla kere nuhtlus. Eks nüüd tuleb lolli pea pärast maksta.
 
aga 17. mai 2018, kl 21.09
Loobu vanemlikest õigustest ja ära tee nende lastega mingit tegemist.
 
Elmar 19. mai 2018, kl 21.28
Nii, paluks asjalikke nõuandeid.
Kus peaks kuulutama või kust peaks otsima, et leida tubli üksikema lapsega? Olen veel piisavalt heas vormis ja eas (55), et mõnda üksikema ja last õnnelikuks teha. On olemas kõik eluks vajaminev ( maja, aed, kool lähedal jne) ainult kuidagi ei suuda leida sellist sobivat, lapsega naist.
 
irw 05. august 2018, kl 16.30
Kui loll pea, siis ei pea ju üldse midagi maksma.Loll ei oska midagi teha.Küll see tark isa maksab ja teeb.Kuradile need lapsed!!!!
 
vvv le 24. detsember 2018, kl 12.45
Tead,et õige loll ei saa iseendagagi hakkama ja ,mis alimentidest ohid? Sa vähemalt lase oma eksil elada sellist elu nagu ta tahab ja ära tule kamandama.Loll nagunii millestki aru ei saa.Mingitest kompromissidest sa ju ei hooli.
 
vastutus 13. mai 2021, kl 20.40
Naine lasi ilma teadmata sisse lasta?
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!