Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Külalisisa
 
Pärn 28. aprill 2018, kl 19.26
Otsin Tartus üksikut lapsega nooremat naist (25-35a.)kes vajab lapse kasvatamiseks meest. Mul on pikaajaline kogemus lastega läbisaamisel. Ise vajan naiselikku kohtlemist. Sponsoriks ei hakka ja seksteenuseid ei osta. Mind lihtsalt huvitab naiselik õhkkond.Enne otsustamist kohtume kusagil neutraalsel pinnal.
 
hmm 06. august 2018, kl 13.36
Kui autu, üritades üksikemasid ära kasutada enda intiimsete vajaduste rahuldamiseks, tuues ettekäändeks lapsed. Tead, kulla mees, üksikema olla ei tähenda olla rumal, see, et meil lapse isasid kõrval ei ole, ei anna mitte kellelgi alust kahelda meie aus ning väärikuses ja väärtuses. Ullikesi pead paraku mujalt otsima, siit sa omale voodimängukanni küll ei leia.
Mina, üksikemana olen haritud ning igas mõttes iseseisev ning mingit tolgust, kes tambiks minu eneseuhkusel ning oleks häbiks kogu tutvusringkonnas, ma küll oma koju ei laseks, samasugune mats oli ka lapse isa.
Naised, hoidkem ikka enda väärikust ja teadlikkust kõigest rumalast ning madalast eemale hoida!!!
 
Pärn 28. oktoober 2018, kl 15.15
Fantaasia on sul vaimustav aga tekstist arusaamine nõrk.
 
Tahmane välipreester 06. juuni 2019, kl 19.52
Mare ole aus naine Kalevile
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!