Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Tere kaunist päikeselist suviseid vihmaseid ja kuivasid päkselist päeva ja ööd.
Üllar King 07. juuni 2019, kl 20.49
Olen üksik Maamees 39a ÜLLAR KING, kuigi mu suurim südame soov ja igatsus mu rinnul on, leida oma ellu üks kindel ustav truunaine armastava kallima naise kogueluks kellega püsisuhte eesmärgil tutvuda korralikku asjakohase kena ilusama seksikama, sõbralikku ustavad mõistvad suhtumisega naisega.
Vanuses alates 18 kuni 37 eluaastat.
TELEFONINUMBER 59820204 JA TEINE TELEFONINUMBER 59820508.

Ning teadmiseks ka veel: mina isiklikult ei ole huvitatud sellistest ei huvitatud LÕBULÄBUSUHETES ja üheöösuhetes ning muudest libakeelsessuhetes pole huvitatud.

Ainult on tere tulnud ausad püsisuhte eesmärgil kindlama naisega kooseluks.
Ning käin maalt linna tööle tallinna merimetsa selveris AS. Töö on kärulükkaja ja taararuumi korrashoiu töö, invaliidsuse puude pensioni kõrval käin tallinna tööle.

King
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!