Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Ingli välimuse-olemisega Leena
 
uve 12. september 2008, kl 11.33
Kuidas saab nii kena,heasüdamlik ja malbe naine olla üksi kahe lapsega?Kas keegi teab miks ta oma mehest lahku läks või juhtus midagi muud?
 
huvitav 12. september 2008, kl 11.56
Kas see blond naine, vist oli Annika, ei saanudki kirju?
 
kutsu 12. september 2008, kl 13.01
Arvan jah,et Annikal vast kõige raskem.Sest ta naistest kõige koledam.
 
huvitav 12. september 2008, kl 13.04
ja seda nelja lapsega naist ka ei olnud botaanikaaias?
 
h 12. september 2008, kl 15.39
nemad said lihtsalt vähem kirju. Ei olnud see Annika midagi nii kole, tavaline edukas naine.
 
ime 12. september 2008, kl 16.08
kuulge, teemaalgataja rääkis hoopis midagi muud, mis te sest Annikast siia teemasse topite?
 
MEES 12. september 2008, kl 17.30
Ma saan aru mingis mottes,miks nii palju mehi Leenal oli.
Leena mitte ainult ei ole ilus,vaid ka v2ga naiselik.
Mehed tunnetavad seda 2ra.Ruth ja Evelin olid ju v2limusega ka v2ga ok
 
ehhee 12. september 2008, kl 22.15
Vaga vesi sügav põhi.
 
kaisa 14. september 2008, kl 14.18
Vaatasin saadet Saladused, kus ema tüttrelt lapse ära võttis ja millegipärast lõi mul kohe silmeette see Leena.
Aga see inimene tundub tõesti armas ja ma loodan et nii ka on.Kuid mispärast kena ja armas naine 2 lapsega üksik on...
 
mia 14. september 2008, kl 18.10
leena jutust võib välja lugeda et ta laste isa väga @!#$ mees oli
 
kulmud kuklas 14. september 2008, kl 18.52
minu meelest on see leena täiesti segane ju kodusistumisest, räägib täiskasvanutega nagu emme, kummalin, et nii paljud mehed sellist emmet vajavad ja talla kirjutasid.
 
jumpsik 14. september 2008, kl 20.28
leena ei saa olla see naine saladustest, kuna tal ju ema aitas lapsi kasvatada

selle kohta, et miks see leena räägib ninnu-nännu kogu aeg, see lihtsalt on selline aeg, kui sul on väike laps siis tahad või ei taha hakkad lihtsalt nii rääkima, aga see läheb üle, ära muretse viimane kommenteerija. Olen ise praegu vist samasugune, enne lapse sündi olin karmi ütlemise ja konkreetse jutuga pankur ;)
 
mann 14. september 2008, kl 20.37
Leena on kõige sümpaatsem osaleja.
 
Minu arvates 14. september 2008, kl 22.50
on Leena nagu teiselt palneedilt :), heas ja segases mõttes. Naiseks ei tahaks!
 
¤¤¤ 15. september 2008, kl 10.46
väga armas naine. mõnel naisel ongi selline hääl ja see näitab, et ta on hästi õrn ja habras. näitels Ingrid Tõnistel ka midagi taolist. igatahes kümme korda ettem, kui esimeses saates hakata käsutama-kamandama, nagu üks seal neist. nii armsasti Leena ütles, et ta on proua sel päeval, meeste keskel,kui nood askeldasid. hästi sõbralik oli ta kõigiga, ei teinud vildakaid nägusid, nagu mõned seal.
 
muki 16. september 2008, kl 10.25
to jumpsik

Käi ära, ei räägi ikka küll kõik titemammid sellise nännutava tooniga suvaliste inimestega.
Ei usu mina, et see tal üle läheb, ilmselt ongi koguaeg selline olnud.
 
haahaa 16. september 2008, kl 14.15
Miks üksi jäi kahe lapsega...Miks enamus üksikemasid on üksi-ju siis jäeti maha või mees ei tahtnud enam koos elada või oli muu põhjus. See Leena pole vist eestlane.
 
maarika 16. september 2008, kl 19.51
ma olen vaadanud, et ilu (armsus) ei mängi selle juures üldse rolli, kes maha jäetakse; väga tihti just sellised jäetaksegi, kuna "naine 0n nii hea, et ei paku enam pinget" - paljud mehed tahavad, et neile konts kuklasse lükatakse ja paika pannakse, vaat siis on ikka tore naine!
 
nimetu 18. september 2008, kl 19.21
Leena ongi väga tubli ja armas naine! Ta ei ninnu-nännuta nagu keegi siin väljendus, vaid tal ongi selline armas ja leebe stiil suhelda. Miks Leena üksi on? Aga miks head ja tublid naised üldse üksi on? Ma arvan, et sellepärast, et mehed nende kõrval pole selliseid naisi väärinud.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!