Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Taavi ja Leena lahus?
 
k 30. oktoober 2008, kl 12.52
On küll õigus. Selle õiguse on nad ise andnud, laotades oma eraelu kõigile vaatamiseks.
 
kassike 30. oktoober 2008, kl 13.33
mulle Taavi väga meeldib, tahaks endale kohe sellist poeskäivat ja latega mängivat mõmmikut, sõltumata sellest , kas tal on probleemid seismisega või mitte - kaalu saab alla viia ja selles asjas olen nii erk, et aitab ainult mõmmiku puudutusest...Leena on siis saamatu , kui ta isegi sellise mehe hoidmisega hakkama ei saa, peaks ju ükskord juba õppima, kogemusi küllaga.
 
murakas 30. oktoober 2008, kl 13.42
Mina tahaksin ka omale sellist mõmmikut nagu Taavi :)
 
muhk 30. oktoober 2008, kl 16.01
Kas te pole kunagi oma elus kõrvuni armunud olnud ja oma mehele kaissu pugenud ja musitanud igal võimalikul hetkel? Kahju teist siis...
 
noh 30. oktoober 2008, kl 16.02
Milles siis probleem.eks võtke Taavi;))Tal oleks ka heameel kui leiab endale uue....;))
 
kissu 30. oktoober 2008, kl 16.05
Tead oleme küll kaissu pugenud,aga seda mitte telekas.Ja see pole ilus vaade.
 
x 30. oktoober 2008, kl 16.18
mis on taavi perekonnanimi
 
x5 30. oktoober 2008, kl 16.36
 
niu 30. oktoober 2008, kl 21.39
Nad nii armsad ju !
 
hm 30. oktoober 2008, kl 23.10
arvata on et lahus- see oli ju ainult näitemäng! Leena on rumal ja naiivne ullike, saab nüüd ehk veel kolmandagi vääksu, ikka kõik erinevate isastega, sest nii on ju "nii huvitav ja mõnus"!
Taavi tavaline maias elumees- ei sellest saa perekonnainimest!
 
nonoh 31. oktoober 2008, kl 00.22
Nad on ju nii koos kui veel olla saab huvitav küll, kus selle "naabrinaise" silmad on? Sa pead siis minu naabrinaine ka olema, gerlikene
 
häbitud valetajad! 31. oktoober 2008, kl 09.56
ei mina usu et leena nii loll on et lapsed isata jätab, teist sellist on ikka väga raske leida! ütles ju et eelmine mees üldse lastega väljas ei käinud. ei-ei, päris kindlasti nad lahku ei lähe, vähemalt kohe mitte, ja mitte sellepärast et "kõik on liiga kiirelt tulnud". mingid pubekate fantaasiad siin.
 
gerli 31. oktoober 2008, kl 10.01
Küll mina juba tean!!! Hahaa :D
 
jajah 31. oktoober 2008, kl 10.18
Kui nad algul väljas käivad pole ju ime.Aga kas ta aasta pärast ka lastega välja läheb???Pole lihtsalt aega nendega tegeleda .Ikka peab ema olema nii tegus,et jõuab lastega ise käia ja nendega tegeleda;)
 
mh 31. oktoober 2008, kl 11.35
nad ei sobi ju kokku. leenale sobiks mihkel. sama naiivne ullike kui ta isegi.
 
mulle ka tundub 31. oktoober 2008, kl 14.44
tv- s näidatud liiga libe ja kiire värk neil, vaevalt et asja saab.
 
ehee 31. oktoober 2008, kl 20.15
teades Taavit,oskan öelda,et ta nõme ja igav mees,kellele meeldib alkohol ja lõbus elu.Leidis Leenast järgmise ullikese.Pole ime kui nad juba lahus on
 
Kiiksu 31. oktoober 2008, kl 21.31
Mai tea mulle kohe ei istu see Taavi, nii vana j apaks kuidagi Leena jaoks, ma mäletan seda saadet kus nad kõik kuskil tantsimas ja jahiga sõitmas käisid ja seal ta pidi ühe mehe välja hääletama ja see sis pärast rääkis,et milline mees võiks Leenale sobida ja sis ütles Taavi nime, no ma kohe mõtlesin, et miks see inimene Leenale halba tahad :D arvasin sis et äkki nali :D
 
all 31. oktoober 2008, kl 22.17
Nad pole ju praktiliselt kokku kolinudki - paar ööd ehk olid koos. Leena nägi lõpuks läbi, kui ebaküps mees Taavi on.
 
... 01. november 2008, kl 15.50
Tunnen Taavit. Eluvend ja napsivend. Lisaks libeda jutuga sell. Ja sel kes väitis, et tal neid ullikesi ikka kõrvale jagub - on õigus. Ta käib jah neil õnnetutel naistel kodukorda :) Aga kui nad Leenaga juba lahus, siis sai viimane hea kogemuse.
 
to ... 02. november 2008, kl 12.54
Kristjan v? Või mingi muu kibestunud tuttav. Esiteks on Taavi ja Leena mõlemad sümpaatsed inimesed. Taavi on just kena välimusega, selline toekas ja mõnus eesti mees. Leena pole naiivne vaid lihtsalt armas ja siiras naine. Tema vaated elule on vägagi realistlikud ja täiskasvanulikud. Maitse asi ühesõnaga.

Lahus või mitte, see pole oluline. Mõlemal juhul on see nende vaba otsus ja järelikult on neil omad põhjused. Aga ärgem tehkem inimesi maha iga väikese asja pärast mis silma või kõrva hakkab. las nad ikka õppivad ise teineteist tundma enne. Ükski suhe ei saagi toimida kui see eos ära solgitakse. Minevikus on vbolla mõlemad vigu teinud aga igalühel on õigus veel proovida ja parem olla.
 
mõistev 02. november 2008, kl 16.49
Loogiline, et lahus! Leenal on ju kaks väikest last, näidake mulle meest, kes on nõus kahte nii väikest väntsakat - võõrast väntsakat - 24 tundi taluma????
 
õel 02. november 2008, kl 18.33
Kuidas Leena armas ja siiras teile tundub? minu arvates kohati nagu kohtlane- itsitab, räägib segaselt. välimuse kohta pole midagi halba öelda, aga iseloomult ikka kergeuslik lollike...
 
nii 03. november 2008, kl 10.55
Arvan, et kiire taibulised naised ei lähe suhtesse sellise tegelasega,nagu seda on Taavi;)) Ja kes lähevad,saavad ka sellise kogemuse ,et seda ei saaa sõnadesse panna;)Imestada pole siin midagi ,kui Leena ja Taavi lahus on;)Kogemus missugune.....
 
Piia 03. november 2008, kl 17.38
Njah Taavil võiks juba mõistust olla, vanust ju on, et tuleks laste kasvatamisega toime....hmm nooremad mehed ilmselt mitte. Kahju Leenast, et lasi endale neid lapsi vorpida..ei tasu nii ullike olla.
 
mamma mia 05. november 2008, kl 11.49
ei saa ju nõuda,et üks meesteravas hakkaks kahte väikest lapsukest oma kulu ja kirjadega ülal pidama! Leena pidi ikka päris litsakas naisterahvas olema,et laskis endale nii väikse vaheajaga kaks väntsakat kaela treida!ja veel erinevatel meestel !
 
Piia 05. november 2008, kl 14.15
Erinevatel?? Appi.
 
söbrants 05. november 2008, kl 15.49
Ah, mis te ajate... Leena jättis mehe maha, sest too pidas kaksikelu. Lapsed ikka ühe mehe omad ju!
 
kodukana(30) 06. november 2008, kl 11.25
Ja need kes ütlevad lste kohta VÄNTSAKAD, VÄÄKSUD jne peaksid enne ennast vaatama, kui siin teisi ullikesteks hakkavad sõimama.
Kui te kunagi täiskavanuks saate ja oma pere loote, siis vaevalt te tahate,et keegi teie lapsi nii nimetaks ja kui veel teie OMA EMA teie kohta nii oleks öelnud.....
 
to mamma mia 06. november 2008, kl 13.38
"Leena pidi ikka päris litsakas naisterahvas olema,et laskis endale nii väikse vaheajaga kaks väntsakat kaela treida!ja veel erinevatel meestel!"

Vaata mamma mia, ei pea sugugi olema sellep. veel litsakas naine. Naine võib olla ka lihtsalt ullike, kerge puudega, sinisilmne, lollike või lihtsalt seksuaalselt harimata (lapsesaamist saab lihtsate vahendite reguleerida)...mis sa kohe sõimad siin, et litsakas, häbi sul olgu!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!