Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Ei taha enam üksi olla...
 
n21 20. juuni 2010, kl 21.07
Ma ei suuda enam üksi olla :( Kõik mehed keda kohta(vahet pole mis vanus) kardavad seda, et mul 1 laps olemas, ning ka tulevikus tahtmine last saada...

Selline tunne, nagu polekski enam maailmas selliseid mehi olemas, kes perekonda tahaksid...
 
Mees 20. juuni 2010, kl 23.08
Ära muretse n21:)
Tuleb ka sinu aeg kus oled tähelepanu punktis koos oma kalli
võsukesega, need keda nüüd oled kohanud on juhuse otsijad ja
ainult saamapeal väljas. Sa ei pea oma last häbenema ja tema olemasolu maha vaikima.
Kui oledki maininud kohtumisel oma lapse olemasolu ja kohtuja
väliselt ei suhtu sellesse hästi siis ignoreeri teda ja astu lihtsalt minema.
sa oled ju veel nii noor ja kõik on veel ees, ära nukrutse.
Laps ei ole milleski süüdi.
Soovin sulle südamest parimat.
 
endine vallasema 20. juuni 2010, kl 23.25
Mees on juba nii ilusti rääkinud. tõesti, sa oled ju alles nii noor. arvesta seda, et laps on pluss, mitte miinus.
nagu mina olen aru saanud ja ka mitmed teised - ennem vaatavad mehed lastega naisi, kui neid, kel vanatüdruku lõhn man.
kus on, sinna tuleb - laps sul juba on, küll leiad ka õige mehe.
ainult ole ettevaatlik - vaata, kuidas mees lapsesse suhtub. laps on esmatähtis, siis alles tuleb mees.
pea püsti ja naeratus näole.
edu sulle!
 
imestab 21. juuni 2010, kl 08.53
Kui su nimes on vanus, siis on ju aega mõned aastad.
Aga kui su lapse isa sind ei tahtnud ja keegi teine ka soovi ei avalda, siis võib-olla oledki üks neist, keda lihtsalt ei taheta.
Lepi selle teadmisega ja ela endale ja lapsele, ära käi vilavate silmadega ringi, kellele mehele saada.
 
teemaalgataja 21. juuni 2010, kl 10.14
Lapse isa mind tahtis, last mitte(soovis, et aborti teeksin) ei teinud...
Samuti tahetakse mind, kuid mitte mu last... Öeldakse, et jäta laps maha, anna mujale kasvatada, üks lausa soovis, et lapsega õnnetus juhtuks, et siis saaksime MEIE suurt õnne nautida.

Selliste inimestega pole mul muidugi midagi teha...
 
m37 21. juuni 2010, kl 19.39
oma arust päris hea varjant aga jah vanuse vahe on väheke suur, muidu läheks peale küll, mis sest et laps on.
 
hh 21. juuni 2010, kl 19.47
ära otsi neid mehi nii meeleheitlikult. keskendu oma lapse kasvatamisele, küll see normaalne mees ka tuleb, kui selleks on õige aeg. sa oled nii noor, et parem tegele endaga, arenda, õpi, tööta, ega mees ole kõige olulisem. kui mööda mehi käid, siis koperdadki selliste imelike otsa.
laps nii noorelt saada oli sinu otsus ja laps on ka kõige olulisem sinu elus.
 
nojahh 21. juuni 2010, kl 20.54
Aga mis sa siis nüüd nutad et üksi oled?
Tegid lapse, keda mees ei tahtnud ja imestad et minema jooksis. Istu siis nüüd oma lapsega kahekesi, omad vitsad.
 
teemaalgataja 22. juuni 2010, kl 11.51
Laps polnud ainult minu projekt, alguses mees soovis ka seda last, alles mingi hetk avastas, et siis pole enam vabadust vaid peab kodus olema...

Otsimas ma polegi käinud, internetitutvused on olnud mõned paari aasta jooksul, ning kui asi kokkusaamiste jne muuni on läinud, tulevad need jutud, et sind jah tahan, aga su last mitte, nii et vali...
Mööda mehi pole käinud, selles ei maksa süüdistada.
Nt ei käi klubides vms kohtades neid otsimas, kuna raha targemasse kohta panna, kui klubipiletid.
 
teemaalgataja 22. juuni 2010, kl 11.52
Ning ega ma meest ei vägistanud,et talt spermat saada ja siis "laps teha keda mees ei tahtnud"
 
ah 26. juuni 2010, kl 14.08
Mida sihikindlamalt otsid, seda raskemalt leiad. Lase asjadel omasoodu minna, 21 ka na noor iga, et terve elu ees kellegagi koos olemiseks
 
To n21 26. juuni 2010, kl 22.07
Sul veel terve elu ees.Küll tuleb sinugi ellu keegi,kui seda oodatagi ei oska.Oma last ära küll häbene.Mees,kes tahab sind,peab tahtma ka sinu last.Ja kui laps on takistuseks,ei ole see mees sinu jaoks see õige.Ürita eelkõige elada lapsele mõeldes seni,kuni kohtad TÕELIST MEEST.
 
minake 27. juuni 2010, kl 13.30
Ära nuta, sul veel elu ees.Mina 37a. ,2 last ja juba 6 aasta jookseb ilma kaaslaseta.
 
--- 16. august 2010, kl 22.20
mis on su e-posti aadress.Ma isegi oleks sinust võibolla huvitatud?
 
n30+ 27. september 2010, kl 20.41
Ka tõdenud, et lapsi peetakse takistuseks. Kui ütlen, et mul lapsed ka, siis on kõik lihtsalt sõbrad, suhet ei taha nagu enam keegi :)
 
miiii25 28. september 2010, kl 11.13
Ei ole need lapsed midagi takistuseks. Vahel isegi vastupidi, peale lapsega kohtumist hakatakse suhtega kiirustama ja püütakse kohe pere mängida. Ju asi on ikka inimeses kinni, mitte lapses või üksikvanema staatuses.
 
m28 28. september 2010, kl 17.11
Ma ka ei arva et asi on lapses. Kui ema on kena ja heasüdamlik, siis ei ole nii tähtis kas tal on laps või mitte. Vähemalt noormeestele 25+. Kaldun arvama isegi et lapsega oleks vast parem variant kuna siis naine ei litutaks nii palju, ning ei nõuaks mehelt nii palju tähelepanu omale, vaid tegeleks rohkem oma lapsega. Kuigi need 21a emad on ka väääga problemaatilised, kuna kui oli vaja klubides oma sarved maha joosta, istusid nad kodus lapsega. Sellepärast võivad nad erinevate meeste tähelepanu nautima hakata just siis kui lapsed suuremad on. Olen sellised üksikemasid kohanud küll ja küll.
 
Mephistopheles 28. september 2010, kl 18.56
Kirjuta ja vaatame ...
 
liis 28. september 2010, kl 19.22
Usu on ka Sinu jaoks see üks ja see õige:) leia ta üles! Mina leidsin ja leiad ka Sina!
 
änni 24. oktoober 2010, kl 12.40
Sama siin. Olen 29-aastne ja tean, mida sa tunned. Miskipärast on tõesti nii, et kõik on kena kuni teavitan, et kasvatan 7-aastast tütart. Siis hakkab mingite tobedate vabanduste otsimine. Halenaljaks juba. Laps õige kallim maailmas, aga vahel tekib tunne, et jään igavesti nooruse lolluste eest maksma. Lolluse all pean silmas varakult abiellumist.
 
mehike 24. oktoober 2010, kl 13.54
Minagi oleksin nõus tutvuma naisega kes kasvatab last,ainult kaks tingimust on mul-naine peab sale olema ja elama tartus.Kes huvitatud see kirjutab...
 
lala 26. oktoober 2010, kl 16.25
miks siis mehed perekonda ei taha, tahavad ikka.
ainult, et sul juba on laps, see tähendab, et sa oled juba kuskil perekonnas. hea küll, läksite mingil põhjusel lahku, kuid see ei muuda asja, sul on võõras laps ja sa ise oled taaskasutuses.
see ei ole sama mis uus. pealegi vigadega.
loomulikult tuleb lastega naise suhtes veelgi ettevaatlikum olla, sest see võib tähendada, et ta ei oska suhet hoida.
 
Toomas 27. oktoober 2010, kl 20.29
Tere.Ka mina olen üksikisa ja kasvatan 8 aastast poega üksi kui kuulutus veel kehtib siis võiks tutvuda lähemalt.
E - Mail: ariatoomas@hotmail.com
 
Mees27 01. november 2010, kl 13.07
Ma kl alles 27a aga lapse saamise soov väga suur,kahjuks ei ole seda päris õiget veel leidnud,kuigi neiusid on olnud kl ja kl.Ja ongi nii naljakas lugeda et mõni noor üksik emme nii paanikas et keegi ei taha teda,kindlasti tahetakse,mina kl tahaks.Aga nagu öeldakse,mida rohkem sa tahad,seda vähem sa saad.Niiet rahu,kl tuleb see õige mees ka sinu ellu:)
 
leila 01. november 2010, kl 15.41
Kas ootad, et 22-25-aastased rullnokad oleksid vaimustuses sinu lapsest ja tahaksid sinuga kohe perekonda mängida? Nad ei ole huvitatud ka omaenda lastest, ammugi siis veel võõrastest. Tavaliselt ei saagi õiget pereisa alla 30-aastasest. Laske poistel suureks kasvada! Mis hirmus mehevalu see noortel emadel on? Laps tuleb üles kasvatada, sel ajal olgu naine kodune.
Ja muidugi ... õigem oleks ka ise enne suureks kasvada, kui laps tehakse. Siis ehk osatakse ka paremini isa valida.
 
lootus 12. november 2010, kl 14.02
Ära kaota lootust,ka 4 lapsega on naised endale mehe leidnud,kes lastele isa eest.Vahest võõras mees hoiab ja armastab sinu last rohkem,kui bioloogiline isa.
 
joel 02. detsember 2010, kl 13.27
Kas oled endale leidnud juba kallima. Kui ei siis võiks edasi rääkida.;)
 
k 02. detsember 2010, kl 15.25
ma n33 ja 2 last ,ei taha mind ka keegi....punnita üksi.aga ma ise ka kõiki ei taha:)
 
Kurjam 03. detsember 2010, kl 00.12
Rubriik saame tuttavaks... sealt leiad :)
 
mina 03. detsember 2010, kl 16.03
tere tere oleksin huvitatud sinust äkki võtad ühentust

ja elan soomes olen 22 aastane ja mul pole ka lappsi
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!