Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Nu proovime kuidas see värk töötab
 
helen112 03. oktoober 2010, kl 18.46
Kohe nii meeldib, et trükivead puha sees ja hoog ka juba 200 km/h:D Peab siduri üles otsima, pidurist ei hakka unistamagi:D
 
diibivend 03. oktoober 2010, kl 18.47
Huvitav, mis kasu on siin kellegi lisamisest sõbraks. Peale emotsionaalse väärtuse muidugi;)
 
vihmauss1 03. oktoober 2010, kl 18.47
ma tundusin endale juba valge varesena:)
õnneks lisandub registreerunuid vaikselt juurde.
aadressi saad varjata oma seadetest, privaatsuse alt.

autopark on sul lahe, kuigi ma pole eriline autofänn. aga pildi pealt vaatan hea meelega.
 
noh 03. oktoober 2010, kl 18.48
kas registreerimata kasutajad ei saa aktiivseid linke siia panna?
ma registreeriks küll siia, aga vat ei tea ju mis see endaga kaasa toob...äkki täpse asukoha kaa:D muidu poleks midagi, aga üks proua saatis kirja, et kui ma kohe temaga ei abiellu, siis saadab armee mind otsima maa alt ja maa pealt, elavate ja surnute seast, tuntud ja tundmatude liikide seast:DDD aga ma ei oska altari ees JAH öelda, kirjutades tuleb see välja...aga kuidagi ei oska seda sõna hääldada ja pole kuidagi õpitav kah....eriti altari ja jumala palge ees...see võib ka olla sellest, et ma na patune ja kombed ka sellised, et ei luba kohe:DDD
 
helen112 03. oktoober 2010, kl 18.50
diibivend, kas alati peab siis kasu saama? Emotsionaalne väärtus on iseenesest juba midagi ehk.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati helen112 03.10.2010 19.37.
 
vihmauss1 03. oktoober 2010, kl 18.51
noh, sa muretsed ülearu!
minuga ei ole veel peale registreerimist midagi halba juhtunud, ptüi-ptüi:)
 
diibivend 03. oktoober 2010, kl 18.52
Siin võiks mingi abiteave olla. Või mina lihtsalt ei leia? Mida tähendab postituse allkirjastamine? ID-kaardiga midagi? See siis vist avalikustab ka tõelise isiku;)
 
helen112 03. oktoober 2010, kl 18.52
Kõik, mina lähen nüüd pidurit otsima...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati helen112 03.10.2010 19.38.
 
diibivend 03. oktoober 2010, kl 18.54
Leidsin ka allkirjastamise asja. Lihtsalt mingi standardjura seadetest pannakse postituse juurde.
 
vihmauss1 03. oktoober 2010, kl 18.55
see allkirja värk on mulle ka segane.
ma korra süvenen sellesse pikemalt.
 
vihmauss1 03. oktoober 2010, kl 18.57
nii, nüüd siis üritan oma teksti allkirjastada:

_______________________________________________

Igaüks on oma õnne sepp, kuid igal sepal pole õnne:(
 
helen112 03. oktoober 2010, kl 19.00
See allkiri võiks kuidagi joonega eraldatud olla või kuidagi teistmoodi, et oleks selgem, et seda mitte lihtsalt tekstiks pidada. Või siis teise stiilis tähtedega...
 
vihmauss1 03. oktoober 2010, kl 19.05
ükskõik, millest ma kirjutan, alati saan panna selle allkirja alla. see on nagu osake minu identiteedist:)

_______________________________________________

Igaüks on oma õnne sepp, kuid igal sepal pole õnne:(
 
vihmauss1 03. oktoober 2010, kl 19.06
nii, tõepoolest see allkiri tuleks kuidagi eraldada, proovin siis nii




----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

_______________________________________________

Igaüks on oma õnne sepp, kuid igal sepal pole õnne:(
 
meria 03. oktoober 2010, kl 19.15
No kes su piirjooni või lillekesi seal all tegelikult mõõdab? Mina ikka jään pigem sisu lugema ja kes selle taga on, pole nii määrav. Mõned jäävad meelde, on asjalikke inimesi, aga näpuga järge küll ei aja. Aga üldiselt, nimed niikuinii meeles ei püsi. Kui te olete pärisasukad, siis on küll oluline üksteist teada, mida kirjutate.
 
diibivend 03. oktoober 2010, kl 19.22
Firefoxis on küll allkiri joonega eraldatud. Proovisin enne Windowsi all Internet Exploreriga registreeruda, sain ainult valge kastikese ette, millega ei olnud tuhkagi peale hakata. IE tavaseadetes vist blokeerib siin asju.

Katsun veel kunagi nimega "diip" registreeruda, võibolla parandavad täheloenduse vea ära. Enne ei hakka sõpru lisama.
 
vihmauss1 03. oktoober 2010, kl 19.23
meria, ma siin lihtsalt katsetan igasugu asju. kõik tundub nii uus ja huvitav.
allkirja muutsin vahepeal pisut ja siis muutusid ka eelnevalt pandud allkirjad automaatselt.
kui nüüd muudaks oma pildi ära, tea kas siis muutuvad eelmised ka ära? seda ma praegu veel katsetama ei hakka, las jääb järgnevateks päevadeks ka avastamisrõõmu.

_______________________________________________

Igaüks on oma õnne sepp, kuid igal sepal pole õnne:(
 
sabaga täht 03. oktoober 2010, kl 19.24
see ei ole aus, nii väiksele pildile ei mahu ma ealeski ära ja mis siis saab, kui ma saba ära kulub ja langeda tahan, kas ma saan siis nime muuta? ei, ma vist jätan selle jah sõna ikkagi ütlemata, pealegi on naise ei tunduvalt mõjuvam olnud, kui ja;P
 
helen112 03. oktoober 2010, kl 19.27
Ja üks soovitus oleks veel: võiks olla registreerunud kasutajal võimalus enda postitusi muuta (nt. kui midagi valesti läks) ja vajadusel kustutada.
 
vihmauss1 03. oktoober 2010, kl 19.33
sabaga täht, mis sa tühja muretsed!
vaata kui hästi mina ära mahtusin:)
mul on siin arvuti kõrval üks luup, millega on hea uurida, et mis ja kus ja kuidas.

ja kui sa oled registreerunud, siis võid oma väljavalitutele endast igas suuruses pilte saata.

_______________________________________________

Igaüks on oma õnne sepp, kuid igal sepal pole õnne:(
 
diibivend 03. oktoober 2010, kl 19.33
Oma sõnumi juures on olemas valik "toimeta postitust".
 
sabaga täht 03. oktoober 2010, kl 19.35
mina ja väljavalitutele, mis sa helen teed nalja või? sellised asjad jäävad küll ära, kes aga tähte näha tahab, see suunab silmad taevasse ja vaatab täpselt nii palju kui vaja:D
 
helen112 03. oktoober 2010, kl 19.36
Diibivend, aitäh! Oma ninaalla alati ei näe...
 
meria 03. oktoober 2010, kl 19.38
Krt, niigi kirju, nüüd pead lugema veel pikki aforisme identiteedi tuvastamiseks (vihmauss, see ei käi otseselt sinu kohta) nagu mõnes meilikas on võimalus. Ja teeb ühe postituse veel pikemaks.
Ei, mina lähen magama ja astun homme parema jalaga voodist välja. Siis on ehk rohi rohelisem.
 
vihmauss1 03. oktoober 2010, kl 19.39
no millal veel aega sinna taevasse vahtida on?
minu taevas on delfi:D

_______________________________________________

Igaüks on oma õnne sepp, kuid igal sepal pole õnne:(
 
meria 03. oktoober 2010, kl 19.41
Ma pole ammu nii vingunud nagu nüüd. Sest ma olen igasuguseid ebanorm. foorumeid näinud. Ja ma ei leidnud ka enam laste/noortefoorumit, mistõttu mõtlesin, et need on nüüd ühendatud naisteka foorumiga (roosad ja lapsikud).
Kõike kaunist teile siis. Ehk saab ikka asja pikapeale.
 
vihmauss1 03. oktoober 2010, kl 19.41
olgu, olgu, ma lõpetan allkirjastamise ära, kui see mõnele une peale ajab:(
 
meria 03. oktoober 2010, kl 19.47
Ah, ma ikka veel siin. Allkirjasta edasi, selline on sinu õigus, vihmauss, kui võimalus on välja pakutud ja tahad kasutada. Ega minu arvamust ei pea arvestama. Mina ise ei logi kuhugi, niigi hea ja saab siin hakkama, aga teil juba ilusad pildidki üleval.
 
hulkur 03. oktoober 2010, kl 19.48
hmhmhm....houston, meil on probleem. milleks avatar kui aru ei saa kes v mis seal peal kujutatud on? ma olen ogaraks mõistatunud vihmauss1 avatari koha pealt, luupi ka ep ole ja viu ei aita:(
muusikas oleks tahtnud ka edaspidi myramas käia, praeguse seisuga pole enam kindel...
 
meria 03. oktoober 2010, kl 19.48
kas sa oled emane või isane vihmauss? On neil üldse sugu?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!