Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Mehi pole olemas
 
olavsu1 18. oktoober 2010, kl 18.32
minutist: http://www.minut.ee/article.pl?sid=10/10...

klick kirjutab: "Ühiskonna teaduste või esialgu veel pigem nähtuste maastikule on tekkinud uus väljend "Misandry". Misandry näol on tegemist siis nähtusega, mis põhineb vaatenurgale, et mehed on halvad ja teevad pidevalt halbu tegusid. Sellise nähtuse juured pärinevad 70ńdatest, mil toimusid ühiskonnas suurimad seksuaalsusega seotud muutused ja koos sellega feminismi kui sellise tõus. Tänapäeval näeme seda ilmselt pea igas eluvaldkonnas nagu pere, laste kasvatamine ja töösuhted. Kõige nähtavamal kujul on seda eestisse toodud meeste ja naiste palga ja karjääri võrdsuse teemaga. Paraku aga vaadatakse misandry puhul neid asju üsna ühekülgselt, sellest on juttu ka allolevas dokumentaalis. "Või mida sina arvad?
 
חַי 18. oktoober 2010, kl 18.54
Pole kunagi üht sugupoolt juba olemuslikult teisest halvemaks või paremaks pidanud. Nad on lihtsalt erinevad, millest sünnib üksjagu vastastikuseid vääritimõistmisi.
diip 28. oktoober 2010, kl 21.06
Imelik video. Kuidas saab vihata gruppi, mida pole olemaski? Ei tea, ei tea...
 
sabagat2ht 28. oktoober 2010, kl 21.34
mulle kummitused meeldivad :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!