Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Kellena 7 pöialpoisist ennast tunnete ja miks?
 
õnneseen 22. oktoober 2010, kl 22.10
Olete vahel mõelnud, kes te võiksite olla 7 pöialpoisi hulgast, kellena ennast tunnete? Huvitav oleks lugeda ka mõne sõnaga põhjendusi, miks just nii. Meeldetuletuseks, kes nad olid: aevastaja, toriseja, häbelik, õnneseen, ninatark, unimüts ja doktor.Mina tunnen ennast enamasti õnneseenena, sest lihtsalt kõik on väga tore ümberringi ja mul on hea olla :)
 
Lumi Valge 22. oktoober 2010, kl 22.18
Pole küsimustki. Ei ühe ega teisena pakutud variantidest, Ikka Lumivakesena, loomulikult.:)
 
lem 22. oktoober 2010, kl 22.20
Aevastaja, sest hakkan alati aevastama tigedate inimeste seltskonnas. Tigedad inimesed evivad hulgi viirusi. Vahel harva olen niatark. Hommikuti olen alati unimüts. Õnneseen olen ka vahel.

Sildistamine on tänamatu töö. Kõik muutub alati suhtes millegi või kellegagi.
diip 22. oktoober 2010, kl 22.24
Ninatark:)
 
sabagat2ht 22. oktoober 2010, kl 22.35
ühte pole võimalik valida, kui siis juba kõigest natuke ja mõnest natuke rohkem
 
olavsu1 22. oktoober 2010, kl 22.40
torisemine tuleb hästi välja, siis Toriseja
alissandra 23. oktoober 2010, kl 00.26
Ma ka ninatark, teen siis suu lahti kui vaja poleks.


ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ
 
noh 23. oktoober 2010, kl 07.38
ma võtaks ka seekord kõik....ei hakka paremaid palasi välja noppima...muid teab mis veel kõrvalmõjud pärast kaasa antakse.....kõike keskmiselt..ja täiega rahul:DDDD
 
m. 23. oktoober 2010, kl 12.08
ei, mees küll ei tahaks olla.
võin olla ka teine lumivalgeke
la-femme 23. oktoober 2010, kl 13.19
Ma ei tahaks nii pisike olla!:)))
Kolm Lumivalgekest ei mahu vist ühte majja ära?:)
 
Lumi Valge IV 23. oktoober 2010, kl 13.39
kui igale pöialpoisile üks lumivalguke - siis oleksin meelsasti neljas käpp :)
 
Rexx 23. oktoober 2010, kl 13.41
pöialtüdrukuid pole vist olemas jah, aga naispäkapikud?:))

üldiselt tahaksin olla doktor, aga olen ilmselt häbelik.
 
m. 23. oktoober 2010, kl 13.53
aga hoolitseks häbeliku päkapiku (pöialpoisi) eest, ninatarka ei taha.
la-femme 23. oktoober 2010, kl 14.28
Ma võtan unimütsi enda hoolde, sest kui ma siia nurgakesse tulin, siis olin ise ka selle nimega.:)))
 
m. 23. oktoober 2010, kl 14.36
la-femme, sul ikka mõistus töötab päris hästi. iva on täiesti olemas, miks just unimüts oleks parim. ise selle peale ei tulnudki.
 
vihmauss1 23. oktoober 2010, kl 18.18
ei ole üldse mingit kahtlust - mina tunnen ennast doktorina.

olen lugenud igasugu arstiteaduslikke artikleid, süvenenud portaalidesse inimene.ee, kliinik.ee, arst.ee, delfi tervisemure, jne.

ma arvan, et sellest piisab:)
 
sabagat2ht 24. oktoober 2010, kl 14.16
huvitav, kui on pöialpoisid ja lumivalguke, kuhu siis prints sai. miks teda pole:P
 
oijahh 24. oktoober 2010, kl 14.24
Printsid on väljasurnud või ära võetud.:D Niigi siin antud seitsme mehikese vahel valida - peaks ju piisama. Aga ei. Naised pole iial mitte millegagi rahul.:D
 
sabagat2ht 24. oktoober 2010, kl 14.33
mis rahulolust saab siin juttu olla. vaata ise, esiteks on nad kõik sellised pisikesed ja äbarikud, teiseks, üks aevastab, teine toriseb, kolmas targutab asja eest, teist takka, neljas on häbelikumast häbelikum, viies targutab ka siis, kui keegi tema arvamust ei küsi, kuues ehk õnneseen on sellise välimusega nagu oleks lind pihku teinud ja mis selle unimütsigagi peale hakata. ei midagi. prints on ikka midagi muud. Vaatad kaugustesse ja ootad, millal ta mustal tori täkul kohale kappab. on keda oodata:DDD
 
pealtnägija 24. oktoober 2010, kl 14.34
Printsess suudles printsi ja prints muutus konnaks! Nüüd krooksub tare ees.
Kes läheb ja teda suudleb, saab ta endale!
 
ei huvita 24. oktoober 2010, kl 14.40
 
sabagat2ht 24. oktoober 2010, kl 14.42
sellise ilmaga väljas konna suudelda oleks sama, väravast tuuletripperit hankida. pealegi iial ei või teada, kas konn on prints või hoopis kerjus teisest muinasjutust :DD
 
sabagat2ht 24. oktoober 2010, kl 14.44
mind küll hakkas asi huvitama, ausalt. uudishimu ei anna kohe asu, kuidas asjad tegelikuses on:P
 
Rexx 24. oktoober 2010, kl 15.25
millises tegelikkuses? läksidki konna otsima?:DDDDD
 
konnakulles 24. oktoober 2010, kl 15.38
Kindlasti musutab ta praegu mingisugust konna.
 
lumivalguke 24. oktoober 2010, kl 15.45
Oo kui kahju! Hiljaks jäin! Prints juba läind!:(((
Sabagat2ht sai ta endale.
 
panther 24. oktoober 2010, kl 16.29
Mul üks rohelises kostüümis meesterahvas oli rõdu ees pikalil maas.:))) Käed üle pea ja olek nagu naudiks taevalaotust ja sügisestes lehtedes lebamist... Hõikasin igaks juhuks rõdult, et "vabandage, on teil halb?" Ise mõtlesin, et mine tea, äkki ongi mingi luuleline tüüp, kes hetkel just märgadel lehtedel lebades ja taevast vahtides ning tuulel-vihmal end rapsida lastes, just niimoodi insipiratsiooni ammutab....)))) Vaatasin tähelepanelikumalt ja märkasin, et mees ilmutas mütsi silmile tõmmates siiski elumärki.... pealegi avastasin, et see meie kojamees, kes hommikul kell 6 vahel akna all nii raevukalt lehti kokku kraabib, et ma selle heli peale üles ärkan....:)))))

Igatahes tuli üsna pea keegi onku, kes mehikese püsti tiris ja minema transportis.

Mine tea, kas ongi kellegi konn-prints???:)
 
vaatab 24. oktoober 2010, kl 16.49
Kui tema sinu akna all unistas,siis kindlasti sinust.Miks ei läinud teda kiiresti suudlema?
 
sabagat2ht 24. oktoober 2010, kl 17.25
kahjuks pean rexxi ja konnakullest kurvastama. otsisin, mis ma otsisin aga konna ei leidnud. tõsi, teele sattus üks vares, üks kajakas ja üks kollane part aga nemad ei läinud arvesse. tuleb kevadeni kannatada, kui just loomaaeda katsetustele ei lähe:DD
 
sabagat2ht 24. oktoober 2010, kl 17.28
oled sa panther kindel, et see polnud sinu unistuse konn. äkki oleks pidanud ikka alla minema ja üks musi tegema. kui muud poleks saanud, siis mees oleks omal jalal ära minekuks kiiremad sammu võtnud :DDD
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!