Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
küsimus
 
unetutele 31. oktoober 2010, kl 00.30
miks te unerohtu ei võta?
 
sabagat2ht 31. oktoober 2010, kl 00.31
vastuküsimus, miks peaks end rohtudega mürgitama
 
küsimus 31. oktoober 2010, kl 00.36
mis ajast rohi mürk on?
 
sabagat2ht 31. oktoober 2010, kl 00.44
iga tablett sisaldab endas paraja koguse keemiat, kui oleks juhtund kuulma ja kõigel sel on omadus inimesele mingeid kõrvalmõjusi tekitada. pealegi pole kell veel nii palju, et tuleb enesele unetust tunnistama hakata
 
küsimus 31. oktoober 2010, kl 01.03
mismoodi keemiat, teaduse keemia järgi on iga asi ka keemilise koostisega?

kas te siin passitegi täiesti magamata üleval 24h või olete hoopis öötöölised kes magavad päeval ja väidavad, et on unetud?

ja mitu päeva olete järjest üleval olnud?
 
c*) 31. oktoober 2010, kl 01.08
päri rohkem, magad vähem
 
unetu 31. oktoober 2010, kl 01.09
Me oleme siin vahetustega ühe nime all, et luua illusioon uudishimulikele nagu sina.
 
vihmauss1 31. oktoober 2010, kl 07.20
ma annan oma panuse sellesse illusiooni hommikuste unetute esindajana:)

ja 1 meeldetuletus ka- täna õhta soovitan varakult tuled kustutada ja teki alla varjuda, sest ees on hällõuwiinaöö!
 
vihmauss1 31. oktoober 2010, kl 07.26
miks ma üldse olen hommikune unetu?

kui teaks, siis vastaks.

kuid üldiselt on siin hommikuti nii hea rahulik olla, pole karta, et kellegiga tülli lähed.
panter 31. oktoober 2010, kl 09.54
Hommik!:) Ega hommikul kui silmad vaevu lahti, polegi kellelgi tahtmist tüli kiskuda. Kõik veel sellised unerammestunud ja mõnusas uimas.:)
 
nohhike 31. oktoober 2010, kl 10.02
milleks veel unerohi?:DDD....uni on niigi hea:DD ...ja ega see hommikune hõikamine võib mõne varase unise üles ajada...ja jälle pole hea:DD
 
kiusupunn 31. oktoober 2010, kl 10.06
klge, keerame õige teise külje ja magame edasi:P
 
nohhike 31. oktoober 2010, kl 10.08
vaat kes räägib:DDD
 
nohhike 31. oktoober 2010, kl 10.09
sinu ülessanne on just hommiku vara kõik jalgele ajada jne...mis siis, et pühapäev on:DDD
 
kiusupunn 31. oktoober 2010, kl 10.13
minu püha kohus on täna pühapäeva pidada ja magada täpselt nii palju ja nii kaua, kui süda vähegi lustib, soovitan seda teilegi, sest homme on see teine päev, kus tuleb varakult kargud alla ajada:DDD
 
nohhike 31. oktoober 2010, kl 10.15
ütle, kas kõrvitsa marinaadile käib vürts ka sisse....keegi ei taha vastata...ja kuda see keetmine käib, kas äädikas on juba sees siis keedetakse kõrvits...no jube kiire on sellega...a keegi ei taha õpetada:P
 
kiusupunn 31. oktoober 2010, kl 10.20
kle, milleks sulle internet on, mulamiseks ainult või. loomulikult käib vürts sisse, kaneel võid ka panna ja siis kindlasti nelki aga kõik terad pane marlist nutsaku sisse, et oleks pärast lihtsam ära korjata, purki pannes muudavad nad kõrvitsad koledaks. suhkrut ja natuke äädikat pane ka. ahh, ma panen sulle siia lingi on endal vähem klahve kulutada :DDD

http://www.toidutare.ee/retsept.php?id=751

ja mis ma head selle eest saan, kommi või midagi muud :PPP
 
nohhike 31. oktoober 2010, kl 10.23
ma otsisin teist kanaleid pidi...viimases hädas oleks muidugi telefoni järele pidanud haarama:DDD....ma saadan sulle postiga ühe bibi kommi...et sa nii hea oled:DDDDD
 
kisupunn 31. oktoober 2010, kl 10.23
selles õpetuses seal on kirjutatud, et üks kiht, ma panen ikka poti täis, kui keetma hakkan. muide, enne keetmist on soovitav kõrvitsa tükke 24h kerges soolvees leotada, siis ei lähe nad keemisel pudiks. kui keetma hakkad ole hoolas, kõrvits keeb kiirelt pudruks. äädika paned loomulikult viimasena nagu marinaadi puhul ikka
 
kiusupunn 31. oktoober 2010, kl 10.25
nii suurt kommi poleks ma sult elus oodanud, nüüd jääd ise küll saamata söömata. ptüi, tahtsin öelda ilma magustada :DDD
 
nohhike 31. oktoober 2010, kl 10.25
soolavesi jääb ära, kes neid homme õhta enam teeb...säält kus ma lugesin oli äädikas kohe sees...no ma arvasin, et nii see ikka ei käi vist...a tänud abi eest:D
 
m. 31. oktoober 2010, kl 10.26
kuidas sa saad nii rõvedat asja teha ja süüa nagu kõrvits, noh?
 
nohhike 31. oktoober 2010, kl 10.27
nö...jääb jah siis seekord üits komm vahele...midagi pole teha:P
 
m. 31. oktoober 2010, kl 10.28
mulle meeldib ainult põllu peal vaadata, kui nad on ilusad suured. maitseasi.
 
kiusupunn 31. oktoober 2010, kl 10.28
vara hõiskad ja kiidad, küll ma tean, kuidas tänud tagasi nõutada;PPP
 
nohhike 31. oktoober 2010, kl 10.29
ei saa arugi, et rõve on..minule salat meeldib küll...vaesel ajal hea lisandiks võtta....või ütleme seened...mida nad meile annavad?...ei midagi...aga sööme isuga:D
 
m. 31. oktoober 2010, kl 10.30
kõrvitsasalat ei maitse mitte kellegi tehtud, kõrvits on lihtsalt nii erilise maitsega, et ei lähe kuidagipidi. laps mul sööb, tema jaoks vahel teen. mul 1 hea retseopt on, pean üles otsima.
 
nohhike 31. oktoober 2010, kl 10.30
ma usun küll, et sa kiusupunn seda tead...aga kas see sul korda läheb...on nagu alati käsimärgiga:DDDD
 
m. 31. oktoober 2010, kl 10.32
iga toit annab midagi meile, sh kõrvits ja seened, aga kui neid ei söö, siis lihtsalt ei söö. seeni söön, anda ainult kätte.
 
kiusupunn 31. oktoober 2010, kl 10.33
ma ei jõua tavaliselt nii palju kõrvitsat teha, kui nõutakse. õnneks praegu veel mõni purk eelmist satsi alles, ei pea kohe hakkama uut lahti lõikama. aga eelmine nädal sain proovida kõrvitsamoosi, see küll hea ei olnud, kui ausalt tunnistada. maasikas on ikka palju parem:DD
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!