Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
unetud?
 
tiux 22. november 2010, kl 22.03
Pressivad jah igast nurgast, kohati lausa lolliklubi saa kolinud, hea kui vähemalt üks tarkpeagi leidub, kes teit testib .D mis meist muidu saab?
 
totu 22. november 2010, kl 22.04
siin on mingi vanakeste diim.Jääb mulje nagu veneaja ansambel koos,kes naeratada ei julge,seisavad nagu postid reas.liigne liigutus toob kaela karituse.ja see diipi poolt pakutud taibud?kas teate,saan isegi aru,kui tähtis on omale nime tegemine.ennast sisse süüa.aga selle kogu jutu peale teen siiski suure suu naeratusega:)))))))))))))))))ja vaikin nagu haud:)
 
totu 22. november 2010, kl 22.06
tiux,miks sulle lolliklubi ei meeldi.Mina armastan lollusi ikka ja alati:)
 
tiux 22. november 2010, kl 22.06
Pressivad jah igast nurgast, kohati lausa lolliklubi siia kolinud, hea, kui vähemalt üks tarkpeagi leidub, kes teist testib, mis meist muidu saab?

Meist saab lolliklaab ...:D
 
tiux 22. november 2010, kl 22.08
ei mul pole totude vastu midagi, miks peaks?
 
tototo 22. november 2010, kl 22.12
diip kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Siin muidu taibud rohkem, aga nüüd pressivad
> juba totud ja tutud peale:p
-------------------------------------------------------------

see tutu võib vahel totu ka olla, kui sedasi magamata peab olema, siis läheb veidi segaseks küll. ma ka tuttu nüüd.
 
totu 22. november 2010, kl 22.15
mina olen totu ja ei mingi tutu.!
 
tutu 22. november 2010, kl 22.24
diip kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Siin muidu taibud rohkem, aga nüüd pressivad
> juba totud ja tutud peale:p


seda ütlemist tead, et ega nimi meest riku. see ei riku ka naist.

ja nüüd selgita mulle, et mille põhjal sa muidu siinseid taibudeks nimetad. pole võimatu, et ka nii totud kui tutud need kriteeriumid täidavad.
kui see on ainult lõvi pilt ja ülbe olek, siis pole probleemi, võin kolm lõvi ka panna ja mõned ülbemad väljendid kirjutada :-)
diip 22. november 2010, kl 22.51
Mis te nüüd nii tõsiselt, ma niisama lõõbin. Lõvi pilt on sellepärast, et siis on kohe sootunnus ka juures (lakk). Mitte et tahaksin päriselt kohalik kunn olla või miskit;)
 
tutu 22. november 2010, kl 23.08
igas naljas on vaid tera nalja :-).
ma olen tohutult tõsine inimene. mitte, et ma naljast aru ei saa, enamasti ikka nokin välja. praegu sina võtsid hoopis tõsiselt minu vähe sarkastilisemat ütlust :-))).
viimase eest pean küll hoiatama, sarkasm mulle lihtsalt meeldib. see aga ei tähenda, et ma loomult õel või halb olen.
diip 22. november 2010, kl 23.13
Vat ei tea, kas on tera või rohkem. Taibu ja Totu on ühest raamatust, see on ainus seos, mida tegelikult mõtlesin. Eks taibumaid ja totumaid leiab igalt poolt, ma ei julge küll siinsele rahvale mingit üldhinnangut külge kleepida;)
 
tutu 22. november 2010, kl 23.18
ja mina ei ole ei taibu ega totu :-)). hoopis tutu olen, et siis tutu, rutu, sutu, mutu, kutu, ...

aga üldhinnangu sa ju andsid, et siin muidu taibud. unine oled?
diip 22. november 2010, kl 23.27
Ei andnud tõsist üldhinnangut. Ei usu, et siinsete keskmine IQ palju erineks üldisest keskmisest. Küllap leiab igasugust. No kirjutada oskavad tõesti kõik, mõned koguni luuletada:) Aga tõeliselt tiheda taibukontsentratsiooni leiab pigem Mensa klubist või mõnest füüsikute listist;)
 
tutu 22. november 2010, kl 23.45
füüsikud mulle meeldivad :-). kunagi ütles mu füüsikaõpetaja, et füüsika, see on nagu muusika
 
vihmauss1 23. november 2010, kl 06.58
ma vaatan, et pole ainus, kellel need tototod, tutud, totud pea ringlema ajavad.
tundub, et head nimed on kõik juba nende eest ära võetud.

minul on selline ettepanek, et te peaks end ära registreerima ja korraliku pildi endast üles riputama. loodetavasti pole te kõik ühte nägu:)

vanasti oli siin kõik üks hall mass koos. nüüd on muutunud ilusaks värviliseks ja enam ei pea luubiga uurima, kes mida ütleb.
 
ärasütle(tutu) 23. november 2010, kl 10.32
väike virgutus kulub ju ikka ära, kas või uute nimede meeldejätmisel.
mulle meeldib vaheldus ja mõlesin, et võtan iga päev hoopis uue nime, et nagu tuju parasjagu on, et kaasvestlejatel veidi lihtsam oleks, siis jätan sulgudesse nn neiupõlvenime alles e siis tutu
panter 23. november 2010, kl 11.41
Minu jaoks on tähtis sisu, mitte vorm. Vähemalt siin nurgas. Kama kaks, mis nime kannad, peaasi, et jutt oleks kõigile arusaadav.:)
 
ärasaütle(tutu) 23. november 2010, kl 12.28
nimi(loe:vorm) midagi ikka ütleb, kui ta on ise valitud, kas või hetkemeeleolu.

foorumis muidugi on olulisem end selgelt väljendada, isegi selgemalt kui muidu, sest siin ju keegi ei näe me kehakeelt, eks selle võrra võidakse ka kirjutist vahel vääralt tõlgendada.
 
totu 23. november 2010, kl 18.10
Te valetate endale,kui ütlete,et sisu on tähtis.Nimi on hulga olulisem.Tean millest räägin.Olete näinud ühe laulja eluloost tehtud filmi.See räägib sellest, kuidas mehega tülitsevad ja lõpuks lahku läksid.Mis oli kõige olulisem,naine loobus kõigest oma varast.Peaasi,et nimi jääb samaks.Mõtte on selles,et kui oled omale nime teinud,siis uue nimega on väga raske alustada.Tean mida räägin.Usute või mitte, eks proovige järele.Arvatavasti on seda siinolijad paljud ka seda juba teinud ja näinud.
 
viimane 23. november 2010, kl 19.13
Totu, kas sina hoiad kümne küünega oma nimest kinni?

Ma saan muidugi aru artistist, kes omale nime teinud ja plaate müünud jne. Loomulikult on see talle lihtsalt juba majanduslikult tulus, aga siin keskkonnas võrrelda end mingi laulja või näitlejaga vms? Kuidagi kentsakas.

No mis annab sulle teadmine, et olen sisseregatuna see või too või hoopis ilma regamata näiteks 12 erinevat nime kandev isik? Ma ei mõtle siin ropendamisi erinevate nimede alt, seda ma ei tee.

Vahel tõstab minus pead protest ja võimalik, et ka viitsimatus end korralikult sisse logida, sest...krt, iga päev logid end kuskile sisse ja see lihtsalt on jube tüütu. Tahad arvutisse, logid sisse, lähed tööle arvutisse, logid sisse, tahad pangakontole minna, logid sisse, siia tahad lobama tulla, ka logi sisse..... võib-olla pole ma seaduskuulekas ja reeglitele alati heameelega alluv, aga mispärast pean ma hoidma kinni oma nimest suvalises jutunurgas, mula ajades?
diip 23. november 2010, kl 19.40
Nimi siin lihtsalt seob erinevaid postitusi. Kui teistest piisavalt eristub, OK. Kui tahad midagi väga tähtsat ja tarka öelda, siis on kasulik esineda mingi suvanime all, et ei hakkaks varasemad seosed kedagi häirima;)
 
DelfiKass 23. november 2010, kl 19.42
viimane, Sa kirjutad siin muudkui sisse ja sisse, unustades asjaolu, et kui juba sisse, siis tarvis ka välja regada. Muudkui sisse ja välja, eks ta pikapeale ja aktiivsel inimesel lõpuks tüütuks läheb.
minuga on lood sedasi, et kui siin ei ole siis olen kuskil seal, kus pole vaja regada, elu lihtsam ja kui ei viitsi sisse regada, siis vahel võib ka ilma regamata lobada.
 
tiux 23. november 2010, kl 19.56
totu kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tiux,miks sulle lolliklubi ei meeldi.Mina armastan
> lollusi ikka ja alati:)

Lollustega ei maksa liiale kah minna, ma eelistan pigem veidi vähem, kui liiast, sest lauslolliks just minna ei maksa. Üldiselt lolliklaabi vastu pole mul midagi.
alissandra 23. november 2010, kl 20.54
Siin ennast välja logida küll pole vaja, see delfi viskab sind iga natukese aja tagant ise välja või vähemalt minuga käitub ta küll nii. Lähen suitsule ja tagasi tulles rega juba jälle ennast sisse.:)
 
tiux 23. november 2010, kl 21.06
Minuga pole kordagi veel midagi sellist juhtunud, ju sa ei meeldi Delfile piisavalt. Mis see olla võib, mis meeltmööda pole, see tuleb nüüd ühiselt välja mõelda, et sa ennast parandada oskad ja ta sinuga enam sedasi ei käitu.
 
viimane 24. november 2010, kl 13.36
Siin on küll tuisk laastustööd teinud. Selline vaikus valitsemas, et nõela kukkumine kostuks ka suure lärmina.:)

Ma ei tea, mul seda probleemi pole nagu alissandral. Küll aga ei meeldi mulle seal regamise kasti sees olevad mõttetud reklaamid. Istud ja vahid nüri näoga mingeid korterite interjööre jne. See muidugi võib-olla minu isiklik kiiks, sest keegi teine selle üle vist ei kurda.
 
anni321 24. november 2010, kl 15.26
kui oled tõsine unetu siis soovitan sulle järgmis saiti vaadata:
http://www.tukaram.cieaura.com/rest-quiet...
tean 4 endist "unetut", kes nüüd leiavad öösel targamatki teha.
la-femme 24. november 2010, kl 19.23
Tutu,
ma pakun, et su kolm SSS-hobi on:
Sõnapoks
Seebiooperid
Söögitegemine

Totu,
kuna vastustest, mida sa tutule määratud küsimustele andsid, saime teada ainult sinu hobid, siis rohkem isiklikku pole mõtet küsida.
Vaatame parem natuke maailmas ringi.
Teen sulle asja lihtsamaks ja annan kohe õige vastuse ka kaasa, sul pole vaja muud teha, kui see valede seast välja noppida:

1. Kui kaua kestis 100 aastane söda?
- 116 aastat
- 99 aastat
- 100 aastat
- 150 aastat

2. Mis maalt on pärit Panama kaabu?
- Brasiilia
- Chile
- Panama
- Ecuador

3. Mis kuus tähistavad venelased oktoobri revolutsiooni aastapäeva?
- Jaanuar
- September
- Oktoober
- November

4. Mis oli kuningas George IV õige nimi?
- Albert
- George
- Manuell
- Jonas

5. Kellelt on Kanaari saared oma nime saanud?
- Kanaarilind
- Känguru
- Rott
- Hüljes
 
totu 24. november 2010, kl 19.32
Kas ma olen nii totu,et vastused peab kaasa andma? ja kus need vastused siis on?
la-femme 24. november 2010, kl 19.34
Oled rohkem totu, kui eales oleksin arvanud!:)))
Vastused on iga küsimuse all.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!