Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
üllatus, üllatus
 
õ-tähe 01. detsember 2010, kl 22.07
kõike on, aint ma ise lähen nüüd minema. teinekord, kui kannatate.
 
huviline 01. detsember 2010, kl 22.08
tavaliselt on hulgi ostes odavam või kuidas
 
õ-tähe 01. detsember 2010, kl 22.10
hulgimüügist ei tea midagi, tegelen mõne tähe üksikmüügiga. aga tule homme samal ajal.
 
huviline 01. detsember 2010, kl 22.11
kui ma homme ei jõua, siis tulen ülehomme ja kui siis ka ei jõua, siis aasta pärast kindlasti
 
õ-tähe 01. detsember 2010, kl 22.12
la-femme 02. detsember 2010, kl 20.54
Kas tähti järelmaksuga ka müüakse?

Mul on kavas mingil ajal üks sõnamaraton maha joosta ja selleks on hästi palju tähti tarvis. Probleem on aga selles, et mul pole praegu vaba raha nende ostmiseks, sest läksin reklaami õnge.

Ma ei osale kunagi Osturallidel ega hulla Hulludel päevadel. Kui ma telefonis Kirby müüja numbrit näen, siis ma kõnet vastu ei võta. Raamatupakkujatele ütlen: "Tänan, ei soovi, mul on raamatutarkust juba nõnda palju kogunenud, et isegi foorumis kirjutatakse sellest!" Paar korda olen Jehoova tunnistajailt nende pakutud brošüürikesed vastu võtnud, aga ainult sellepärast, et mul on neist kahju hakanud. Keegi nende kaupa ei soovi ja nad võivad endid ebavajalikena tunda. Pealegi on see teenus täiesti tasuta ( kes ütles, et tasuta lõunaid pole olemas? Skype muidugi välja arvatud)!

Nüüd siis sellest, kuidas ma ikkagi lõksu langesin. Vist hetkelises arukaotuses nagu üks tuntud tegelane, kes väikesele - nii sajamiljoni eegulisele - tagatiseta laenulepingule samuti meeltesegaduses alla kirjutas.
Minult võttis mõistuse kulla kõlin. Kuulen ilmast-ilma raadiost tungivaid soovitusi, et vahetage oma allesolevad kroonid kulla vastu, mis on säilinud sajandeid. Nii ma siis ühel hetkel tegingi ja praegu olen natuke mures, kas mul kuu lõpuni ikka söögiraha jätkub. Tähtede ostmisest ja aastalõpu šampusest rääkimata.
Loodetavasti teeb keegi mulle joogi välja!

Ah-jaa, räägime intressidest ka. Üle 5% ma ei taha maksta. Kui me kaubale ei saa, siis tuleb maraton järgmisse aastasse lükata, mil uued rahavood avanevad.

Tegelikult ma ei tea, kas ma oma kulda kohe eurodeks saangi vahetada? Äkki nad lasevad kursi alla ja ega ma kahjudega kauplema küll ei hakka. Eks siis tuleb paremaid päevi oodata.
 
Rexx 02. detsember 2010, kl 21.48
usun, et kulla eest ollakse nõus sulle lausa mitu jooki välja tegema. + kooki ka:))
 
kassiahastus(tutu) 02. detsember 2010, kl 23.01
la-femme, kuld on alati olnud parim valuuta, mis sa tast vahetad, sae kangi otast tükike ja osta mida vaja. mina näiteks võin kulda osta küll, oligi plaanis üks ehe lasta endale teha ja kulda ongi vaja.
 
vihmauss1 03. detsember 2010, kl 10.21
...nüüd tuleks veel see kulla aadress täpsemalt siia kirja panna
la-femme 03. detsember 2010, kl 19.49
Looda sa jah, et ma aadressi siia kirja panen!
Rääkimine hõbe, vaikimine kuld!
la-femme 03. detsember 2010, kl 20.21
Ja kulla puudust siin juba pole....
 
viimane 03. detsember 2010, kl 20.33
Hunnikutes, lademetes vedeleb kõikjal.
 
hh 03. detsember 2010, kl 21.03
mõned faktid kulla kohta (leitud internetist):

Kogu maailma kuld täidaks 2 Olümpia mõõtudes ujumisbasseini.
Kui jagada kogu kuld iga inimese vahel võrdselt, teeks see 24g inimese kohta. Selle eest saaks 672 inglise naela või 12 402 Eesti krooni seisuga 25. november 2010
Kuld saab olla ka teises värvis kui kollane (kuid sellisel juhul ei ole ka 99,999 puhas). Puutumata kujul on kuld kollane aga saab muuta teistesse värvidesse nagu punane, roosa, valge ja roheline. Võimalik on saada ka lillat kulda, sinist kulda ja isegi ka mustas kulda (ei mitte naftat).
Kulda leidub igalpool! Isegi sinu silmapiiril olev maapind või kivi võib sisaldada kulda. Lihtsalt see kulla kogus on niivõrd väike, et seda pole üldse mõtet eraldada.
Kuld on ka toiduainete nimekirjas. Euroopa Liidu toidutähis on sellele E175.
Paberraha kasutati kunagi “tšekina” kuna raha oli siis seotud kullaga ja mitte võlakirjadega nagu hetkel USA-s. Neid tšekke kasutati selleks, et oleks kergem kulda kasutada. Kuld on väga kergelt painduv ja ebamugav kaasas tassida (suurtes kogustes).
diip 03. detsember 2010, kl 22.02
Mis jutt see on kuldhammaste kohta? Kuld on ju pehme, selle hammustab kohe mõlki. Kas kuldhammas siis ei lähe pikapeale lössi? Eriti näiteks kui õllepudeleid avad hammastega.
 
hh 03. detsember 2010, kl 22.14
kuldsed, mitte kullast hambakroonid. kulla sisaldus on kindlasti 0,0000% ehk 0
 
viimane 03. detsember 2010, kl 22.20
Lähenevate jõulude puhul narrimütsike diibil dekoratsiooniks peas?
 
viimane 03. detsember 2010, kl 22.21
Ja kindlasti paneb mõni endale kullast hambakroonid, et nendega seejärel iga päev õllepudeleid avada...:)
 
Anja 03. detsember 2010, kl 22.24
Kuld ongi väärtus..sa kujuta ette - mul ongi niipalju kulda kui ma väärt olen ja rohkemgi veel..-ei pole kellegi kulda omandand.. aga kel on raha ülearu, jagagu vaestele..minul pole..;b
diip 03. detsember 2010, kl 22.29
viimane Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lähenevate jõulude puhul narrimütsike diibil
> dekoratsiooniks peas?

Mis narrimütsike. See on päkapikumüts ju. Elf hat, Google'ist otsisin. Aga kui nii vaadata, veidi imelik tundub küll. Kuljused küljes ja kõik. Ei tea.
 
viimane 03. detsember 2010, kl 22.36
:))))))))))) Vabandust, ei soovinud solvata.:)
 
Anja 03. detsember 2010, kl 22.36
Ma olen ka siin korduvalt mõeld, et teeks kah konto..paneks patsidega ja suurte silmadega, mis häbenevalt maha vaatavad pildi..no nagu pipi, aga pruunide ja ilusamate silmadega..aei, maisaa..olen irmus äbelik - äbenen oma välimust..;b''

Tuleb meelde, kui kunagi ammu siin unistasin, et oleks delfi selline et pisikene pilt oleks nime juures..ja nüüd ongi!! aga ikka äbenetakse..kuni keegi ei julge oma pilti panna, ei pane mina kah..;b Muidugi Talib ainsa Härrasmehena on mu unistusi täitnud..;)
diip 03. detsember 2010, kl 22.43
Võin ju narrike ka olla, mis seal's ikka:) Jõulunarrike:)
 
viimane 03. detsember 2010, kl 22.46
Anja, aga mida sa kardad? Lase aga tulla ja tee ots lahti. Ma usun, et kui sina julgelt oma pildi paned siia kastikese sisse kui regatuna kommenteerima hakkad, siis võib sul järgijaid leiduda.
 
viimane 03. detsember 2010, kl 22.47
Kas narri töö on lihtne? Vist mitte... meelelahutust kõigile vaja organiseerida sel juhul.:)
 
Anja 03. detsember 2010, kl 22.52
Äi julge..ja ma pole regamisele veel jõudnud suurt mõeldagi..;b;)) A Talib pani nihelema küll, et võiks juu..miks mitte..ama pole veel nii suur delfi fänn kah..;) unetute vänn aga küll..D
 
neljas unetu 05. detsember 2010, kl 10.27
Viimases Eesti Ekspressis on nupuke:
Kristianiseeritud päkapikud.
(seletus - kristlikud päkapikud, aga see selleks. Milleks lihtsalt öelda, kui keeruliselt saab!)

__Õndsad on lapsevanemad, kes kuuajase kingiralli asemel võtavad võsukestelt iga päev mõne väikese mänguasja ära ja annavad heategevuseks. Alustada tasuks aknale pandud sussidest-sokkidest. Nii saab jõuludest tarbimistriumfi asemel vaga andmispüha. __

Heategevus on kena asi küll, aga miks seda peaks tegema oma laste arvelt, jääb mulle arusaamatuks.
 
Anja 05. detsember 2010, kl 13.14
Heategevus on ikka rikaste lõbu..keegi ei peaks enda ja ja oma laste arvelt kellegi elujärge parandama..;b
 
Rexx 05. detsember 2010, kl 19.57
aknalaud öösel sagimist täis - küll päkapikud, küll unemati.:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!