Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
unetutele küss
 
tiux 29. november 2010, kl 20.48
Kes Anjat teeb ? See pole see Anja, kes ennevanasti siin tähti sõnadeks vormis. Kes teeb?
 
tiux 29. november 2010, kl 20.54
Keegi ei tea siis ?
la-femme 29. november 2010, kl 21.05
Ei tee siin keegi teine Anjat. See on Anja, mis Anja. Ega ta siis kogu aeg ka sõjakas pole:)))
 
femme-la fale 29. november 2010, kl 21.09
mina teen:)))
 
Anja 29. november 2010, kl 21.16
la femme, miks siis kohe sõjakas?;b
Akes küsib..ma muidu ikka mina ise, aga kas pole see keda ootad? Ilmselt pean rohkem siin alavoorumites ringi luusima ja sellele omast sõnavara jälle omandama akkama..siis ehk tuntasse ära..;b;)))
Aei, mina ise ikka! Millest selline kahtlus?!;o
 
tiux 29. november 2010, kl 21.20
Ei mul kahtlusi pole, kõigest väikesed kõhklused teemal Anja.
la-femme 29. november 2010, kl 21.28
Anja, kas sa siis ei olegi vahel väheke sõjakas?:)))
la-femme 29. november 2010, kl 21.30
Aga sina, femme-la fale proovi hoopis femme fatalet mängida!:))
 
Anja 29. november 2010, kl 21.30
la femme, kui põhjust pole, olen leebe kui põhjatuul..;)))
 
tiux 17. detsember 2010, kl 21.58
See pole see pole see Anja, kes varemalt siin.
 
Anja 17. detsember 2010, kl 22.03
Kuidas nii..??? Millist anjat siis sina mäletad, ja kes sa üldse ise oled..keegi uus või vana uue nimega..?;b
la-femme 17. detsember 2010, kl 22.36
Anja on muutunud küll. Isegi väga.:)))
 
Anja 17. detsember 2010, kl 22.49
Palun kirjeldage, mis mõttes ma muutunud olen..;b Ma olen mina ise, ja loomus on mul raudselt muutlik, aga et te sellest nüüd nii leili lähet, siis paluks selgitusi!
Ehk on delfi naistekas muutunud..paljud ei julge muga enam kakelda..;b;)))
 
DelfiKass 17. detsember 2010, kl 22.53
Anja arvab end siinse nurga korravalvuriks olevat, varem valvas korralagedust ;)
 
Anja 17. detsember 2010, kl 23.07
Ilmselt on delfi kiisu siiski ise korravalvuriks pürgija, ajades sassi unetud ja kiimas loomad.. ega sulle vist tasu korrata et ma ei huvitu su kräunumisest..ole sa naine või mees..viisakas oleks unetutes ikka oma nimega või siis, kui sa selleks võimeline pole, hea mõttega välja tulla.. Indlevad tegelased reeglina nurgakeses - saame tuttavaks - ..;b Isiklikult mul puudub huvi tuttavaks saada nii tukselava tiuxi kui ka kriiksuva piuksuga ehk siis kiimas kassiga..võibla ehk suurte kasslastega..äärmisel juhul..;b;)))))
la-femme 17. detsember 2010, kl 23.12
Ei lähe leili!:)))
See on ju tore, Anja. Sa oled nüüd mitte üksnes minuga, vaid kõigiga leebe nagu lõunatuul!.)
Küll ma murdsin pead, mis sinuga juhtunud on, aga selle peale ma ei tulnudki, et põhjuseks võib olla muutlik meel!:)))

Naistekas küll muutunud pole....ikka seesama.
la-femme 17. detsember 2010, kl 23.14
Sooh, ütle veel! Anja hakkabki juba jälle suunda muutma....:))))
 
DelfiKass 17. detsember 2010, kl 23.23
Millal ikka siga & kägu ühte nägu olnud on?
Anja kirjuta mis tahad, ei viitsi mina sinu pärast leili viskama hakata.
 
Anja 17. detsember 2010, kl 23.23
On küll, la femme..naistekas on muutunud..kui sa siin nagu mina viis aastat vastu peaks, siis ütleks sama..;b Mina muidugi naisteka külastajana olen samuti muutunud, sest siin ikka on näha tegija kätt, kes vahel ka korda peab. See koralagedus, mis siin enne sind eksisteeris, oli nagu malaaria, mis kõiki uustulnukaid halvas..see et sa siin mu näkku vahid, on sinu õnn, aga selle õnnega oskan vaid mina mängida..;b (samas mainiks, et rubriigis - saame tuttavaks - toimib see endiselt..nii et kui tahad minu tasemele jõuda, käi läbi roosiaia..;))))))))))
Kibestunud ja õela postituse järgi arvan, et see delfi kiisu on endine luna või midagi sama tüüpi naist - mehi ta imeb, aga mehed maksta ei taha imemise eest..;b;)))
Aga minu tõelist iseloomu saad sa tunda ainult siis, kui mulle liiga lähedale tuled, ja ma olen sind hoiatanud - Ära Tule! - siis jah, saad õiged anjat tunda..;)))))))))))))))))));b
 
DelfiKass 17. detsember 2010, kl 23.28
Head ööd Anita.
Ei saa me läbi An.ja.ta ja korda temata ei tu.le...
la-femme 17. detsember 2010, kl 23.30
Ma mõtlesin seda, et viimasel ajal ei ole naistekas muutunud. Mis siin kunagi olnud on, sellest ei tea ma midagi.
 
Anja 17. detsember 2010, kl 23.30
Ehk siis kolm korda võid arvata, kes käivad naistekas naistega tutvusi sobitamas, kiibitsemas : kas nad on väga feministid, väga haiged või väga õelad..ja miks nad seda on, võid ise mõelda..sul ju mõtlemisvõime säilinud..või mis..?
la-femme 17. detsember 2010, kl 23.31
Head ööd minugi poolt!
 
Anja 17. detsember 2010, kl 23.32
Ja espetsiaalselt unetutega..ehk loodavad, et ma uim ja mõte hangund..aei ole..nänänää..mine tutvu mehega..kui sind mõni mees üldse tahab..!;b
 
Anja 17. detsember 2010, kl 23.35
la femme, head ööd, ja ole ettevaatlik..siin palju mürgiseid usse, kelle eest ma sind hoiatada oskan..;))
 
tiux 18. detsember 2010, kl 15.17
Anja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuidas nii..??? Millist anjat siis sina mäletad,
> ja kes sa üldse ise oled..keegi uus või vana uue
> nimega..?;b


Liigne uudishimu teeb ruttu vanaks. Kes mina ja kust mina tulen, see pole üldse tähtis. Ei maksa siin kõiki ühte patta lisada, ei ole ma mingi endine kuu, ega ka kellegi teine varjatud pool.
Anjast jah tean nii mõndagi, tee siit järeldused, et üks kauem olija siinses foorumis.
 
Anja 18. detsember 2010, kl 18.51
"Liigne uudishimu teeb ruttu vanaks. Kes mina ja kust mina tulen, see pole üldse tähtis. Ei maksa siin kõiki ühte patta lisada, ei ole ma mingi endine kuu, ega ka kellegi teine varjatud pool.
Anjast jah tean nii mõndagi, tee siit järeldused, et üks kauem olija siinses foorumis"

Kule sa ise küsid siin ju nagu mingi vana väsind segane..:))))
Ja kui aus olla, siis mind tegelt üldse ei huvita, kes sa oled..ilmselt mingi keegi, kes arvab mind tundvat, aga tutkit prat!;b Ole sa vana või uus olija, minu jaoks oled sa mitte keegi..:)))
 
? 18. detsember 2010, kl 18.55
Anja tuli jälle tüli norima?
 
Anja 18. detsember 2010, kl 18.56
Mis mõttes tüli..kas see kui tädile ütlen, et tead, sa ära küsi nii palju, jääd veel vanemaks kui oled, on tüli norimine? Tegelikult jah, miks mitte..tahad või?;b
 
Anja 18. detsember 2010, kl 19.07
Ilmselt on tiux keegi tutvustest..soovitan sinna nurka siiski tagasi kolida ja unetute rahu mitte häirida..;b
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!