Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Miks te pilte ei demonstreeri???
 
noh 04. detsember 2010, kl 12.01
ikka moni on ju...nende seast annab ka valida
 
panther 04. detsember 2010, kl 12.02
Talv tuleb igal aastal ootamatult...:)
 
panther 04. detsember 2010, kl 12.02
noh, vali enda jaoks sisi sobiv välja...nagu ma aru sain meeldis sulle naisterebija/naistesebija roll.....:))))
 
noh 04. detsember 2010, kl 12.03
eks ta nii tukib ikka olema kull:D
 
panther 04. detsember 2010, kl 12.03
Ega külmal ajal on haaremitelk kindlasti tühjaks jooksnud, nüüd vaja hakata uut kokku otsima?:)))
 
hh 04. detsember 2010, kl 12.04
ma arvasin, et lumi sulab ikka ära, aga valesti arvasin. aga mine ja käi natuke poodides, ei ole tõesti võtta ilusaid saapaid. põhjamaale kohaseid. konts, pikk säär ja soe ka veel seest. mul on tõsine mure, sest vanad läksid katki. lumesaabastega igale poole ei lähe.
 
noh 04. detsember 2010, kl 12.04
kas seal siis oli moni sebija?voi olin ma hoopis teises kuurortis see aeg...ara eksinud voi nii umbes:P
 
noh 04. detsember 2010, kl 12.08
tegelikult on just adavajalik, et talveks oleks igas kuljes kuljesoendajad...omal haa soe magada:P
 
panther 04. detsember 2010, kl 12.08
hh, ma ostsin enda omad juba 2 kuud tagasi ära. Ettenägelikult, ja pean tõdema, et sul õigus, mis õigus. Need, mis on elegantsed ja ilusad, kõrge kontsaga, on ilma voodrita ja nii hirmlibeda tallaga, et.... paar päeva tagasi tegin Tartu tänavail selliseid piruette, et annab olla.:))))) ja need, mis on soojad ja mugavad jne, need pole nii ilusa väljanägemisega. Valisin kuldse kesktee ja ostsin 2 paari erinevaid...:)))) Ei viitsinud enam poodide vahet tõmmelda.:)))
 
hh 04. detsember 2010, kl 12.08
ah, jälle jõuab jutt vaid ühte otsa. inimene mõtleb ju iga 2 minuti tagant korra seksile (seksiga seotult).
 
panther 04. detsember 2010, kl 12.09
noh ka kokkuhoidlik, loodab kütte arvelt kokku hoida...:))))
 
noh 04. detsember 2010, kl 12.10
hh...kus nagid sa midagi seksiga seotud?
 
hh 04. detsember 2010, kl 12.10
mul on ka tunne, et ostan ühed ilusad ja õhemad ja teised mitte nii ilusad, aga praktilisemad, mida saab pükstega kanda kuskil. netikaubanduses olla ka midagi, vaatab siis.
 
noh 04. detsember 2010, kl 12.11
naed, panter kohe taipab, kus poolt oige tuul puhub:P
 
panther 04. detsember 2010, kl 12.12
hh, sa ära liialda, see on mingite jaburate väljamõeldis. Kui inimene nii vähese aja tagant kogu aeg ainult seksile mõtleks jääks elu elamata ja tööl käimata jne.:) Nii ei suudeta ju vajalikul määral kontsentreeruda.
 
noh 04. detsember 2010, kl 12.14
no naed...mul tuleb see meele kull aint joulude ajal:P
 
hh 04. detsember 2010, kl 12.15
kurb elu teil siis, kui pole kedagi, kes külge soojendaks. jahedas toas päris vajalik. inimene eraldab ju päris palju soojust.
 
panther 04. detsember 2010, kl 12.15
Noh, kas sul on eesti klaviatuur välja lülitatud ja asendatud näiteks inglise omaga, et täpitähti pole?
 
hh 04. detsember 2010, kl 12.16
no igaljuhul on see päris tihti. kui tihti sina mõtled, panter?
 
noh 04. detsember 2010, kl 12.17
miks ta siis nii kurb on? aga muidu jah...teed uks ohta hernesuppi ja teina ohta kapsasuppi...ja pole hirmugi, et kulm hakkab:P
 
panther 04. detsember 2010, kl 12.17
hh..... sa võid oma lakooniliste ütlustega päris naerma ajada kohati.....:)))
 
olavsu1 04. detsember 2010, kl 12.17
ise põhimõtteliselt endast kuhugi pilte ei pane. kogemused on sellised et neid pilte kasutatakse kurjasti ära.

kui keegi väga tahab siis otsigu siit: http://www.archive.org/index.php
 
panther 04. detsember 2010, kl 12.19
Pole kella pealt kunagi aega võtnud...:) Et kui tihti mõtlen.:)))) Aga arvan, et sagedamini kui noh...:)))))) Ma ju noorem ka..... andeksantav, eks ole?
 
noh 04. detsember 2010, kl 12.19
kas joulude aeg meelde tulemine on tihti? no siis on jah, mul koik hasti:P:P a ma ei ole joudnud jah vaadata veel kus need tapitahed asuvad.....kui keegi utleks kus nad peidavad ennast, oleks pailu lihtsam...ma isi kohe ei teagi otsi:D
alissandra 04. detsember 2010, kl 12.20
Teha tuleb, mitte mõelda.:P
 
noh 04. detsember 2010, kl 12.21
otse loomulikult on see andeks antav...a haa seegi, et uldse meele tuleb...siis polegi nii lootusetu veel:P
alissandra 04. detsember 2010, kl 12.22
Noh, miks ainult jõulude ajal meelde tuleb? Sul vist kahtlased kalduvused, et vaatad jõuluvana ja tuleb meelde.:P
 
noh 04. detsember 2010, kl 12.22
ja meil on nju siin tegijaid hulgim...egas koik ei saagi tegijad olla:PP
 
hh 04. detsember 2010, kl 12.23
mida vanemak saad, seda hullemaks, panter. nii on ka.
 
hh 04. detsember 2010, kl 12.23
sry, ma teen pimekirja ja siis on osad tähed puudu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!