Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Miks te pilte ei demonstreeri???
 
Anja 04. detsember 2010, kl 18.02
No on täielik sarnasus ju..la femme, ja härrasmehena on Talib mulle oma pilti näidand küll jah..;b
Pealegi on see pildikast nii kribu, et kui panedki oma pildi, siis saad mingi ettekujutuse inimesest..suurendusklaasiga seda ju ei vaata..;b Ja ei hakka keegi seda kurjasti kasutama..kui hakkab, siis vastutab ta ise oma tegude eest..;))

Rex, ei viitsi kokkutulekut korraladada..netitutvus jäägu ikka netti..;b
alissandra 04. detsember 2010, kl 18.02
Isegi koledatele tehakse lapsi, nagu näiteks mulle.:P
 
RR 04. detsember 2010, kl 18.03
to Rex
Kokkutuleku võiks ju teha (looma)maskides, et keegi ei peaks oma tõelist palet paljastama. Sellest tegin ma kunagi isegi eraldi teema
 
Talib 04. detsember 2010, kl 18.05
RR, teema sa tegid, aa miksa siis organiseerima ei akand?

_______________
no onju hää pääv :-)
la-femme 04. detsember 2010, kl 18.09
Vada, vada!:)))) Kui hundist räägid, siis hunt on aia taga.:)))
Vabandust, Talib, et sinust seljataga rääkisime! Lihtsalt teema oli huvitav!:)))

Selles ma ei kahtle, et sa Lesliega sarnane oled, ma lihtsalt tahtsin Anjale tõestada, et sellel pildil ei ole sina.

Aga Leslie oli noorena kompu poiss! Kas sina olid samasugune?

http://www.google.ee/imgres?imgurl=http:...
 
Talib 04. detsember 2010, kl 18.50
tegelt ma lesliga eriti sarnane ei ole, sarnasus on pigem allis pääs ja prillides. muidugi, kui pilti nii pisikesena vaadata, kui Anja seda teeb, siis vahet pole :-D

_______________
no onju hää pääv :-)
 
hh 04. detsember 2010, kl 19.07
panther, loomad ei kaeba sind kohtusse, aga see isik, kes on loomi pildistanud, võib küll sind kaevata, sest sina varastad tema poolt tehtud pildi.
minule ütles täna mees, minu koledus sõltub minu tujudest. et kui ma olen tore ja rõõmus, siis olen ilus, aga kui mulle tuurid peale tulevad (pirtsutan), siis olen kole. nii lihtne see ongi.
 
Anja 04. detsember 2010, kl 19.19
Talib, no olgu..tegelikult on see sinu hale vari..sa oled palju-palju-palju-palju ilusam..;)))))
 
Rexx 04. detsember 2010, kl 19.19
arvan, et loomapilte siiski võib kasutada, kui ma nendega raha ei teeni ja ebaseaduslikku tulu ei saa. aga iluga on ju nii, et see on vaataja silmades.
 
hh 04. detsember 2010, kl 19.30
ilu on vägagi vaataja silmades. võib-olla siiski on mingi väga väike protsent inimesi, keda vaadates ütlevad 20-st inimesest 18, et tegemist on kaunitariga (kuid 2 ikka ei ütle). oluline, et meeldid enda kaaslasele, kõik muu on teisejärguline.
 
Mees21 05. detsember 2010, kl 14.56
Oma pilti võin kellelegi ju näidata, kui keegi tutvuda tahab või vastutasuks oma pilti näitab :P Siia vist päris avalikult ei oleks küll nõus panema, äkki keegi tunneb ära veel. Ise pean end päris kenaks ;D
 
Anja 05. detsember 2010, kl 15.42
Aga mis sest on, kui keegi ära tunneb..on sul midagi häbeneda?;b
Samas, kui sul seal pisikeses kastikeses väike näopilt juba olemas ja üldmulje kellelegi meeldib, võib su tutvumine sujuvamalt kulgeda..jäävad pikad ja igavad meilikirjad ära..;b
 
üks unetu 05. detsember 2010, kl 16.08
kas see 21 on sul vanus või sünniaasta? meil ükskord oli siin juba üks 90 aastane.
ise soovin esialgu tundmatuks jääda nagu sinagi:D
 
viimane 05. detsember 2010, kl 16.21
Einohh, pakun siiski et vanus mitte sünniaasta. Nii vanad end enam nii ilusaks ehk ei pea, sest ei näe peeglist enam hästi oma nägu...:))))
 
Mees21 05. detsember 2010, kl 17.25
See on mul vanus jah, 90-aastane veel õnneks ei ole :P Iseenesest midagi häbeneda ei ole, aga lihtsalt natuke imelik oleks võib-olla, kui mõni tuttav mu pildi siit leiaks. Samas siis oleks kohe ka teada, kes mu tuttavatest siin käib. Aga see pisike kastike on liiga pisike, et sinna paigutatud pildi järgi midagi aru saada.
diip 05. detsember 2010, kl 17.33
Kui sarnane sobib, ma näitan ka korraks "oma" pilti:p

* Nüüd enam ei näe, bööö. *



Toimetatud 1 kord(a). Viimati diip 05.12.2010 17.36.
la-femme 05. detsember 2010, kl 17.58
Ära sa ütle midagi, et liiga pisike, et miskit aru saada. Leslie Nielsen tunti kohe ära!:)))
 
Anja 05. detsember 2010, kl 18.10
la femme, Talib ikka..;b;)))))))) Ama võiks ju ka Mylene Farmeri pildi siia panna..Talib ütleks kohe, et nää, Anja!;)))))) või oli see noh..ei mäleta enam..;b
 
noh 05. detsember 2010, kl 18.18
mina ei utle juba ammu midagi:P
 
Anja 05. detsember 2010, kl 18.21
noh, kui midagi head pole ütelda, siis ole parem vait jah..;b
la-femme 05. detsember 2010, kl 18.30
Mul on head ütelda!
Mylene Farmer on ilus punapea.
Aga oma ligemale 50 eluaastaga näeb kõikidel piltidel väga noor välja. On ikka kõvasti tuunitud küll. Ei usu hästi, et tegemist on ainult noorpõlve piltidega.
 
Anja 05. detsember 2010, kl 18.36
la femme, ei tea jah..aga mõnel ehk lihtsalt ilu ja nooruse geen, mine tea;))
Kuid sina, la femme, millise näitleja või laulja pildi sina siia paneks, kui enda oma ei julge?;b
la-femme 05. detsember 2010, kl 18.38
Diip, millal kordusseanss tuleb? :)))
la-femme 05. detsember 2010, kl 18.41
Anja, ma pean sellele veel mõtlema! Mingi iirisevärvi juustega oleks.:)))
 
Anja 05. detsember 2010, kl 18.50
panther ja diip siin jah korra narrinud, akordust miskipärast teha ei taha..siiani kujutan neid koos ette - roheline hiir punase mütsikesega..;))))
Ja muidugi tegelt sama küsimus neile kah mis la femmele ja kindlasti teistelegi, kes vastata oskavad..;b
 
hh 05. detsember 2010, kl 19.00
nägin korraks diibi pilti, nagu ta siia selle pani enda teisikust. see oli nüüd küll väga kuulus näitleja, luubiga küll vaatasin, aga vist ikka oli.
umbes niimoodi ta tundubki siit ekraani tagant. minule pilte pole vaja, ma tean niigi :)
 
Anja 05. detsember 2010, kl 19.09
hh, mis näitleja..nimi?
 
hh 05. detsember 2010, kl 19.16
ma ei tea, kas tohin avaldada. kui ta lubab, siis ütlen või ütleb ta ise.
diip 05. detsember 2010, kl 19.19
Di Caprio on see näitleja. Aga ma nii ilus küll ei ole:( Samas, vähem meigitud ilmselt ka:)
 
hh 05. detsember 2010, kl 19.20
vihjeks, et ta on 36- aastane ja 2 eesnimega.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!