Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Ohh, kus nüüd sajab :)
 
panther 09. detsember 2010, kl 14.13
Mõni aeg tagasi lootsin, et lumi tuleb maha.... pagan, kas ma's seda siis nüüd nii palju tahtsin...vist mitte. Igatahes siia lõunasse vist minu tellimisel tuleb aastajagu korraga maha.... järgmistel kordadel hoian oma suu kinni selliste soovidega.

Loodan, et õhtul koju ka ikka jõuan. Kesklinna puhastatakse, ülejäänud vist upub. Lumelabidad on vist õhtuks poodidest kõik ära ostetud.:)
 
Maia 09. detsember 2010, kl 14.17
Pea lõuad pede
alissandra 09. detsember 2010, kl 14.20
Tervist! Ma kardan, et siin põhja pool on ikka palju rohkem lund kui lõunas, vähemalt nii on juttudest välja tulnud. Rakvere linn upub juba ammu lumme, pole isegi parkida mujal kui tee peal, sõida ja laveeri seal autode vahel nagu sooda.



Sa, Maia, oled mingi imelik väääää, Panter on lesbi hoopis.:P
 
maakas 09. detsember 2010, kl 14.29
Lahe, homme vaba päev, meie tee lükatakse viimasena lahti. Praegu umbes 15-20cm. maha tulnud, aga sadu jätkub. Suurel maanteel liiklus ammu kadunud, ühtegi sahka pole täna näinud.
 
panther 09. detsember 2010, kl 14.51
Ma kummardan teie ees, lugupeetavad.:) Nii südantsoojendav on lugeda kommentaare minu eeldatava seksuaalse orientatsiooni kohta.:) Irw.
 
maakas 09. detsember 2010, kl 15.33
Kui sa ridade vahelt ei viitsi lugeda, panen nii et...
t...l.väike u.15-20cm.
sahk pole ammu käinud, vallide vahel ummistus.
IRW.........lõpmatuseni!!!!!!!!!
 
nohhike 09. detsember 2010, kl 16.53
noh...peab valima elukohaks ikka sellise paiga, kus toole ja mujale moned sammud...ei siis sahka vaja...ainuke, kui ainult uksest valja paaseb...muu on juba teisejarguline:P
 
maakas 09. detsember 2010, kl 17.01
Vot, mõni ei pääse kusagile, nagu teemaalgataja!
Ela, kus tahes!
Telliks saha., aga, kuna ta võimetu, siis ei telli!!!
 
maakas 09. detsember 2010, kl 17.34
Vaadake KELLA, siiani suur O-null!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kus nüüd sa oled, kõva M, ise kinni vä????
 
panther 09. detsember 2010, kl 17.41
Loomulikult olem ma hetero, sest mulle meeldib hirmsal kombel "võlumõõka" limpsida.:) Irw.
 
noh 09. detsember 2010, kl 18.08
kas keegi siin raagib ise endaga?...vahemalt tundub nii:P ja oma oiget nime ei julge avaldada...siililegi selge, kes kirjutab nii
 
vihmauss1 09. detsember 2010, kl 18.09
selle mõne lumehelbe pärast, mis taevast alla potsatas, siuke madin siin.

mina küll ei raatsi seda vähest oma ukse alt minema pühkida.
 
vihmauss1 09. detsember 2010, kl 18.11
ma paluks siilid mängust välja jätta. nemad magavad praegu õiglast und.
 
noh 09. detsember 2010, kl 18.13
kui just nii utled:D...aga talvest tuleb roomu tunda, mitte tema parast poriseda:DD
 
läbijooksev siil 09. detsember 2010, kl 18.16
kui uksest välja ei saa, siis aknast ikka saab ;)
 
läbijooksev siil 09. detsember 2010, kl 18.16
vihmaussid peaks ka juba magama või kuidas ?:P
 
noh 09. detsember 2010, kl 18.18
ja kes utles, et siilid magavad?:D
 
vihmauss1 09. detsember 2010, kl 18.18
noh, sinu jutt jääb mulle pisut arusaamatuks, kuna alles ärkasin.
mina ei oska "roomu" tunda. kas lume peal peaks roomama või?
 
läbijooksev siil 09. detsember 2010, kl 18.19
ei maga jah, sest neil pole selleks aega :P
 
noh 09. detsember 2010, kl 18.20
tomba oole kriipsud peale, siis ehk on arusaadavam:D
 
läbijooksev siil 09. detsember 2010, kl 18.20
aeg edasi joosta, tehke lumeingleid ja olge muidu muhedad ;P
 
vihmauss1 09. detsember 2010, kl 18.21
mina nakatusin seal lõunamaa sanatooriumis unetõppe.
praegu alles hakkan toibuma.
 
vihmauss1 09. detsember 2010, kl 18.23
noh, kas sa ei raatsi oma arvutist niikauakski loobuda, et see korra remonti viia?
mis sa oled ilma täppideta???
 
noh 09. detsember 2010, kl 18.27
kas remondimees joonistab tapid ja kriipsud tahtedele peale ..ja ongi valmis?:P...sellega saaks ma ise ka hakkama...ju...egas ma nuud nii apu kah ole...no, kui see vaid aitaks:P
 
vihmauss1 09. detsember 2010, kl 18.39
ega sa ei ole tõesti mingi apu. hapu kõlab hoopis ilusamini.

kui sa nii kangust täis oled ja täppide vastu võitled, siis õpi kasutama sõnu, kuhu täppe polegi vaja:)
room-heaolutunne
apu-saamatu
 
vihmauss1 09. detsember 2010, kl 18.41
ma vaatan, et sa siiski ei suuda ilma täppideta:)
sõnade vahel elad end...välja:D
panter 09. detsember 2010, kl 18.42
Õhtust!
Sa vahi, kus mu nimekaim siin kribanud...:))
Lumi on lahe, praegu saab eriti nautida.... lapsega lasteaiast tulin niimoodi, et endal oli lumi enam-vähem põlvini ja lapsel vööni...:))) Ainult peamagistraalid on kergelt läbitavad... kõrvalteedel suma põlvini sees. Töökaaslane ei jõudnud juba kella 4 ajal koju, sest pool kilomeetrit enne kodu jäi suurel teel hange kinni (seda siis linnapiiril).

Aga muidu, pole viga. Väga hea trenn... Enam-vähem kõik lihasgrupid saavad tööd lumes ujudes...:)))) Maru lahe....
 
noh 09. detsember 2010, kl 18.42
noo, eks ma harjutan nende lausete kirjutamist kah...aga eks see kohaneminetahab harjutamist...kas sai parem?
 
Anja 09. detsember 2010, kl 18.44
Mis sel lumel- valge kuld -viga on?? Mulle küll meeldib lumi, tuisk..isegi võiks natuke rohkem pakast olla..;b Las sajab..kas või kahesajagu..;)))) Superilm! Ja labidas kah kätte, kilod sulavad ja meel on rõõmus;))
panter 09. detsember 2010, kl 18.48
Noh, sulle ju öeldi, et kui arvuti käima paned, siis otsi üles selline koht nagu on seda Control Panel ja siis klõpsa seal peal. Edasi otsi ülesse Keyboard ja sealt edasi....:)

Täpitähti pole ( ei suuda enda arvutis seadistada) siis kasuta õ asemel näiteks 6, ü asemel y, jne.:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!