Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Ohh, kus nüüd sajab :)
 
noh 09. detsember 2010, kl 18.55
noh, sellel arvutil ei ole neid t2pit2hti olemas....aga eks ma yritan siis muid v6imalusi kasutada:P
panter 09. detsember 2010, kl 19.01
Sul on rüperaal või?:)
 
Anja 09. detsember 2010, kl 19.08
Lõpetage ära..see "ü=y", "ä=2" ja "õ=6" on palju jubedam..! Siin ju ometi targad naised, kes sõnaseade kenasti välja loevad..;b Palju jubedam on lugeda nende väärsümbolitega kirjutatut..reeglina jätan ma sellise teksti vahele..;b
 
sedaviisi 09. detsember 2010, kl 19.15
ü=ju, ä=jae, õ=joe
täpitäht=tjaepitjaeht
üritan=juritan
võimalus=vjoemalus
 
sedaviisi 09. detsember 2010, kl 19.17
tekst siis selline:
sellel arvutil ei ole neid tjaepitjaehti olemas....aga eks ma juritan siis muid vjoeimalusi kasutada:P
 
Anja 09. detsember 2010, kl 19.22
Huvitav, kui sa tapitahti ei suuda oma arvutist valja voluda, siis see vaanamine ja jouga vardsumboleid temast valja pigistamine, on palju johkram..nagu teeks arvutiga jou-jou..;b;)))
 
maakas 09. detsember 2010, kl 19.58
Miks teil arvutis võõrkeelsed sõnad? Minul küll ei ole!!!???
 
Anja 09. detsember 2010, kl 20.19
Vaata maakas..meil - linnainimestel - ongi arvuti võõrkeelne..teil seal maal ilmselt nõukakeelne..;b

Tahtsin mina küsida, et miks maakatel on vaod sahaga läbikäimata..miks maakad ainult tillipikkust mõõdavad ja miks maakad tööd ei tee..? Tegelikult mu põhiküsimus oligi viimane..et siis miks..miks sahad ei mürise, miks töö ei edene, ja miks on maakatel esikohal odav ja lääge seks, alkohol ja nüri töö..?

* niisama, jutujätkuks küsin..kuni sajab..tähti..;))
(tegelikult ikka vist lund - torm on tulemas - maakad - ja mis siis saab kui elekter läind ja internäti ühendus kustund..hakkate lõpuks tööd tegema vääää??;b)
 
olavsu1 10. detsember 2010, kl 02.35
www.youtube.com/watch?v=KCqEBdjaXpM&feature=related

hea et nii ei pea teid lahti ajama...
 
maakas 10. detsember 2010, kl 06.50
maast lahti, linnainimesed!
tegelt oletegi hilja pääle jäänd tööleminekuga nende oludega juba...... kuidas te vaesekesed sääl lumevallide vahel koperdades ültse kohale jõuate?

meil elekter alles ja internäti ühendus kah. sahad mürisevad ja ei peagi tööle akkama, vat sedaviisi, anjake:DDD

seksist ja alkoholist räägime teine kord:D
 
noh 10. detsember 2010, kl 06.51
hommik...sahad tootavad taies hoos...ja polegi ilmal midagi viga.....ja aknast on ka vaade kenasti naha...polegi veel niipailu lund:DDDD ...hommikut rahvas...ja ruttu lumelabidad katte, kel saha voimalust ei ole:P
 
õiendus 10. detsember 2010, kl 06.51
eh, siin üks maakas juba oli, ma olen üks teine, mitte see kes eespool kirjutas
 
noh 10. detsember 2010, kl 06.53
seksist ja alkoholist räägime teine kord:D.....kas see teema on ka juba arutusel?:P aga mis sa muud teed, kui uksest valja ei saa:P ja kas sul pakapikud kaisid-ja eilekaisid lausa kolm korda:P
 
viimane maakas 10. detsember 2010, kl 06.54
ommik jah, rõõm kuulda, et muial ka sahad mürisevad:DD

A sa pole oma täpitähti ikka veel üles leidnud?
 
noh 10. detsember 2010, kl 06.56
ei ole ja ega tule kaa:P kellele ei meeldi, et tapitahti pole midagi parata...peavad postitusest ule vaatama:P
 
viimane maakas 10. detsember 2010, kl 06.56
ei alkohoolikutel pakapikud käi.......nuuks
 
noh 10. detsember 2010, kl 06.58
egas sa ometi alkoholik ole?
 
viimane maakas 10. detsember 2010, kl 06.58
a sa osta omale siuke arvuti, kus täpitähed juba olemas on, ei pea teisi nigu narr taga ajama:DDD
 
noh 10. detsember 2010, kl 06.59
kas tapitahed on probleem?
 
viimane maakas 10. detsember 2010, kl 06.59
ei ole alkohoolik, aga maakana on see maine mulle külge ikka poogitud,,,:((((((((((((((
 
viimane maakas 10. detsember 2010, kl 07.01
mulle ei ole tapitahed probleem, voin isi kah ilma kirjutada, aga naen, et monele siin on:DDD
 
noh 10. detsember 2010, kl 07.02
ah no niiviisi...ja pole hullu...ma ka maalt ja hobesega...kohe panen hobese saani ette ja linnapoole ajama:P las siis linnafahvas vaatab kadetusega, kuda hobene karda valli ega lund...ja kuljused ka panen hobesele pahe:P
 
viimane maakas 10. detsember 2010, kl 07.03
kas sa toole ei pea juba minema? voi oled kah maakas?
raadio raagib, et voimaluse korral tehke tood kodus.
 
noh 10. detsember 2010, kl 07.05
mul on seda tood voimatu kodus teha...toole, kul jouab...viis minutit ja kohal:P raadium voib koike raakida...a meil teed puhtad////seega koik ok:P
 
viimane maakas 10. detsember 2010, kl 07.05
oleski maakas!:DDD
a misparast sa siis toole lahed?

ei takista vallid, ei takista kraav
kui kokku tahab saada......no, kes need nüüd olidki?
 
noh 10. detsember 2010, kl 07.08
a misparast sa siis toole lahed?#
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
ei saanud kusimusest aru...koik kaivad ju tool...eks ma ka kai:P
 
panther 10. detsember 2010, kl 07.09
Sahad on kõik maale suunatud vist. Ma vaatan aknast välja ja näen vaid lund ja mõnd üskikut üritajat, kes kuidagi läbi öösel sadanud lume ja praeguse tuisu bussipeale koperdab (kui see buss millalgi üldse tuleb).... autodega ei maksa vist siin üritadagi. Vähemalt eile oli autodee peal lumi majade vahel allapoole põlve veidi....
 
läbijooksev siil 10. detsember 2010, kl 07.10
mõni läheb töölt koju ka
 
vihmauss1 10. detsember 2010, kl 07.10
kahju, et ma varem seda ei teadnud, et riik lubab täna koju jääda!

samas nii hästi pole veel teed lahti lükatud kui täna.

minu kaastunne põhjas elavatele.
 
noh 10. detsember 2010, kl 07.11
panter...ehk peaks oma hobese su juure saatma?:P
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!