Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
oeh, seda und
 
suur mõtleja 12. detsember 2010, kl 15.00
moslemid tarvitavad üldjuhul vett. aga kui vett ei ole, siis kive. kuidas, seda mina ei tea.
 
VI unetu 12. detsember 2010, kl 15.06
ma kuuld et neegrid pidid sõnnikuga hambaid pesema..ei usu!

aga keegi ei vastanud, et mis peost siin juttu oli? oleks taht väga näha pidulisi unetuid, et kes esimesena ära kukub..;)))
 
sabagat2ht 12. detsember 2010, kl 15.18
loomulikult mina :D
 
Anja 12. detsember 2010, kl 15.42
Ma kardan et ma ise..ei ole ikka unetuks loodud ja loobun sellest kuuenda unetu tiitlist..pealegi on see kuidagi väga valesti kirjeldatud, et ei lähe mulle see VI unetu ürp kuidagi selga, tee või tina..;b Kes tahab, võtku endale..ta-su-taa!!;)))))))
 
äge 12. detsember 2010, kl 22.59
kui sa seda ürpi juba selga proovisid:) siis igaljuhul, tahaks sinulõhnalist, proovida ka enda selga. see oli siis mõeldud .anjalee
 
Anja 13. detsember 2010, kl 13.34
Proovisin, aga see mõeldud ikka pisikesele reipale prouale..kui mahub selga, kanna aga..;)))
la-femme 13. detsember 2010, kl 19.09
Mart matab, Kadri katab, Luutsi tuleb luuaga, Toomas tuiskab taga täis. /rahvatarkus/

Luutsi tuuseldab luuaga ringi, nii et vähe pole, aga tulemust ei mingisugust - kõik kohad on paksult lund täis!

Head luutsinapäeva õhtut!:)
Ilusat kodude kaunistamist ja jõuluootust kõigile!:))
 
anna aega atra seada 13. detsember 2010, kl 19.45
vara veel!
la-femme 13. detsember 2010, kl 20.46
Kellele vara, kellele mitte! Mul on jõulutäht juba mitu päeva aknal ja ümberringi näen ka jõulukaunistusi akendel.
Muide, Rootsis tähistatakse seda päeva suure pidulikkusega. Alates luutsipäevast koristatakse ja kaunistatakse seal kodusid, et jõulupühadeks valmis olla.
 
Anja 13. detsember 2010, kl 20.58
Oeh, tuuseldasin nii et selg haige..kodu aga läigib! Ah et siis kuusk ja oksad tuppa ja kaunistama ka veel..eks ma püia..;)))) On siis ikka täna see päev..? selline pidulik tunne on küll:)
 
neljas 13. detsember 2010, kl 21.30
Kuuse ja okste jaoks on küll veel vara, Anja. Muid meeleolu loojaid võib praegu kasutada.
 
Rexx 13. detsember 2010, kl 22.24
kui praegu kuusk tuppa tuua, siis jõuluks sellest järel vaid raod. küünlad loovad kah meeleolu.
 
DelfiKass 13. detsember 2010, kl 22.30
Võib ka tehiskuuse tuua, hea lahti ja pärast tagasi kokku pakkida, ei mingeid rootsusid ega okkaid.
 
DelfiKass 13. detsember 2010, kl 22.34
Sellisel juhul ei ole muidugi seda head ja ehtsat kuuselõhna toas.
 
Rexx 13. detsember 2010, kl 22.40
kuuselõhna võib tekitada ehtsate kuuseokstega vaasis, näiteks.
 
Rexx 13. detsember 2010, kl 22.43
kuigi ma tean ühte peret, kes kunagi ostis endale hirmkalli kuuse. see oli tõesti väga ilus ja oma hinda väärt. kuusejalg oli kenasti vees ja lõpuks hakkasid okstesse uued võrsed kasvama ning kuuske ei raatsitud veel märtsiski välja visata.:)))
 
neljas 13. detsember 2010, kl 22.45
Oh, hoidku sellise kuuse eest!
 
Anja 13. detsember 2010, kl 22.54
Ega viitsiks tõesti praegu metsast seda kuusekest tuua..pealegi pole ma suur kuuse fänn kah toas - ões kuuski küll ja saab mõne neist ehitud..aga oksad peaks vist lõhna pärast tuppa vedama.. Rex, ma kuulnud kuusest, mis olevat toas vaasis juured alla ajanud..;b
 
Rexx 13. detsember 2010, kl 23.45
...ja kui ta ära pole kuivanud, kasvas läbi lae.:))
 
Anja 14. detsember 2010, kl 16.04
Rex, see on tõsilugu..ausalt!;b
Ei kasva ta midagi läbi lae..istutad kevadel maha ja jõulud aastaläbi..;)))
 
Rexx 14. detsember 2010, kl 18.44
aga see oleks ju tegelikult hea mõte - korduvkasutusega jõulukuused. kevadel istutad uuesti maha ja puu jääb alles.
 
medä assja 14. detsember 2010, kl 21.19
Õdangut! Seie põle mõtet sumadagi, keik see rahhvas magab talveund nigut karud oma koopan. Vaikuse vallamaja.
 
Anja 15. detsember 2010, kl 17.28
Äratus!!!
Tehke silmad lahti..mõmmid!;))

* ilmselt on unetutele siiski see ravi mõjunud..;b
 
tiux 15. detsember 2010, kl 20.31
Anjal on sel korral õigus, unetud kõik magavad juba talveund.
 
tiux 15. detsember 2010, kl 20.33
Või on hoopis see teine võimalus, mida siin ennist arutati, jõulukuusk vaja koju toimetada ja elamine ära kaunistad, varsti jõulud ukse ees.
la-femme 15. detsember 2010, kl 20.38
No täna ikka keegi liigub veel, aga eile jäi sellepärast ruttu vaikseks, et Rexx käis varakult ära ja kontrollis, kas kõik ikka magavad!:)))
 
tiux 15. detsember 2010, kl 20.42
Vaevalt nüüd Rexi pärast siin eile suur vaikus oli. Tegemist paistab kõigil palju olevat, need kuusepuud ja päkapikuks olemised. :)))
 
tiux 15. detsember 2010, kl 20.44
Kellel salmid peas, sel ses suhtes lihtsam. Kas sul on juba jõuluvanale salm selge?
la-femme 15. detsember 2010, kl 20.45
Ehk ei julge rahvas sellepärast täna tulla, et moded on siin kontrollreidi teinud?
Ärge kartke midagi, õige hõlma ei hakka keegi!:)))
la-femme 15. detsember 2010, kl 20.47
Ee.... ei ole salmid selged! Ma ei tea kas mulle jõuluvana tulebki? Ega ma kogu aeg ka hea laps ei ole olnud.:((

Aga sul endal?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!