Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
oeh, seda und
 
tiux 16. detsember 2010, kl 21.50
Viimane juba parem, kas ise luuletasid kokku?
 
tiux 16. detsember 2010, kl 21.53
Kui juba sedasi luuletad, siis võid minugi poolest ka naeratuse eest kommi saada, pane oma üüratult pisike suss aknale, kui vaja võin sulle isegi päkapikku teha.;))))
Nüüd ma läksin vist veitsa vallatuks.
 
tiux 16. detsember 2010, kl 21.55
Suur tüdruk läkski vist juba........sussi otsima.
 
Rexx 16. detsember 2010, kl 21.58
mu eelkooliealine lapselaps luuletas sellise loo:

päiksekiir läks külla pilvele
ja küsis : mis sa teed?
see ütles: kui ei ole und,
siis mina varsti puistan lund.

:DDD
 
sky 16. detsember 2010, kl 22.02
neli liitrit valget värvi
luuletamine ajas veidi närvi
 
viimane 16. detsember 2010, kl 22.19
a sa võta valge värv
kui sul luulest krussis närv
võõpa valgeks seinad-laed
pärast kätetööd siis kaed
ja ennast tuju heaga laed...:)
---------------------------------------

Rexx, sul on andekas lapselaps.
 
neljas 16. detsember 2010, kl 22.26
Rexxi lapselapsel vanaemalt päritud geenid, mis muud!:)
 
Rexx 16. detsember 2010, kl 22.51
tundub teine andekas jah,:))) mina selles vanuses ei osanud paari ridagi kokku panna (ka mitte valgest värvist).:DD
la-femme 17. detsember 2010, kl 23.02
Kui ma end päris tõsiselt kätte võtan, siis suudan tiuxi luuletuse ikka pähe küll õppida.

Aga järgneva ametinimetuse meeldejätmisega ma küll toime ei tule - parima tahtmise juureski mitte:
Registrite- ja Infosüsteemide Keskusregistrite ja infosüsteemide keskuse (RIK) Teenuste arendus- ja turundustalituse juhataja.

Infrastruktuur, mis nüüd oma keerukuse pärast taristuks ümber nimetati, on lapsemäng eelmainitu kõrval.
Ehk peaks ühe konkursi ka ametinimetusele sobiva vaste leidmiseks välja kuulutama?
 
Anja 18. detsember 2010, kl 01.52
Oijeerum..mul prill ninal nii valesti, et lugesin "näljas unetu"..no näljane mõtleb ikka leivast..;b;))) Amis seal, la femme, nii keerulist on..? Pane mehele kribu pihku ja loeb nagu vana mees..milleks sulle selliseid keerulisi nimesid vaja on - las keeruliste asjadega tegelevad mehed..;b
 
neljas unetu 18. detsember 2010, kl 10.21
Ei meeste hooleks tohi midagi jätta, Anja! Ikka ise tuleb kõik ära teha:)))

Mis keerulisse ametinimetusse puutub, siis loomulikult pole mul seda vaja meelde jätta. Lihtsalt lugesin ajalehest artiklit ja torkas silma. Selline pikk ja lohisev, mitte nimi, vaid terve lause kohe.

PS Näljas tõesti ei ole:D
 
Anja 18. detsember 2010, kl 18.55
la femme, ma ikka ennast selle all mõtlesin - näljas unetu - ..eile öösel olin näljast kõveras..muidugi natuke naermisest kah, aga ikka ennast mõtlesin..lõpuks sõin kõhu täis ja magasin nagu kott..;)))
la-femme 19. detsember 2010, kl 17.25
Näe, päkapikk!!:D

.......................
...............................
......................................

Teine veel!!!:DDD
 
Anja 19. detsember 2010, kl 20.50
Ups!..astusin vist ühele peale..;b;))
la-femme 20. detsember 2010, kl 18.52
Keegi piilub kardina vahelt tuppa!
Päkapikk kindlasti.:D
..............................
.......................
................

Oligi!:DDD


Anja juurde nad arvatavasti ei julge enam minna, ta astub neile peale:D
 
tiux 20. detsember 2010, kl 20.22
Siin täna selline vaikus, nagu surnuaial. Teen ka vehkat.
la-femme 20. detsember 2010, kl 20.43
Vaikus neh! Kas just nii suur kui surnuaial, aga midagi sinnapoole.

Kui keegi jälle Vanalinnale põhja peale teeks, siis ehk jätkuks juttu kauemaks.....:D
 
noh 20. detsember 2010, kl 21.06
laske vanatallinnal vahepeal laagerduda ka...vesi võib nii jargmine paev otsa saada:P
la-femme 20. detsember 2010, kl 21.28
Mis ajast pohmelli veega ravitakse?:)))
 
noh 20. detsember 2010, kl 21.35
millega siis? kas vanalinnaga?
la-femme 20. detsember 2010, kl 21.45
Vanalinnaga vist mitte. Ega ma ka ei tea, pole asjatundja sel alal. Mingi kerge alkoga ehk? Igatahes mitte veega.
la-femme 20. detsember 2010, kl 21.52
Mõtlesin järele, noh, sul on siiski õigus!
Alkoga ravivad pohmelli elukutselised alkohoolikud, asjaarmastajad ikka veega.
 
Rex 20. detsember 2010, kl 23.16
Minul aitab pohmelli vastu masturbeerimine. Kui olen orgasmi kätte saanud, hakkab ka pohmell alla andma. Samas tuleb seda ette kõigest kaks korda aastas. Asjaarmastajatel soovin kasutada "minu meetodit":)))
 
ööinimene 21. detsember 2010, kl 02.58
minul aitab pohmelli vastu kuum mullivann....rex ühe x-ga!:) kui olen seal pool tundi ära istunud, hakkab ka pohmell alla andma.
asjaarmastajatel soovitan kasutada minu meetodit:)))
 
noh 21. detsember 2010, kl 18.55
kuuma mullivanni pohmaka vastu...siis peaks ööinimese juurde minema...no ei ole mullivanni omal kuskilt võtta...ja ekstra pohmaka pärast ei hakka ka seda muretsema, siis seisaks see ju puha kasutuna..no palju seda pohmakat siis aasta jooksul ikke om:P
 
nohhike 21. detsember 2010, kl 20.17
teadagi miks kedagi siin ei ole...kõik harjutavad....jouluvanale tantsimist...ja ma näen et siinsed kassid on hoolega ametis ja nii teisedki...ja mul läheb ka ju hasti?:P ainult ma ei saa aru, miks Reks pikutab...kas loodab läikiva karvkatte eest kinki saada?:PP
 
DelfiKass 21. detsember 2010, kl 20.33
Nohhike, sul läheb tõesti hästi, harjutamine teeb meistriks ;))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!