Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Hommik
 
hr.noh 17. detsember 2010, kl 22.15
Kas ilma haugatuseta ei saa? Kassidele meeldivad koerad, ei tea mis ajast küll?:)
 
Anja 17. detsember 2010, kl 22.16
Ei ütleks et vaikne..üks kiimas kiisu on siin nurrumas..;b
Mäletan, et kui minu siiami kiisu kiima läks, panin ta taguotsa külma vette..rahunes maha..:)))
 
DelfiKass 17. detsember 2010, kl 22.19
Kiimas kohe kindlasyi mitte, sa Anja ajad oma taguotsa teiste omadega segamini?
 
DelfiKass 17. detsember 2010, kl 22.20
hr.noh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas ilma haugatuseta ei saa? Kassidele meeldivad
> koerad, ei tea mis ajast küll?:)

Eilsest, kui täpsemalt teada tahad.
 
hr.noh 17. detsember 2010, kl 22.23
See uudis on siis alles päris uus uudis, ei tea miks sellest küll lehed ja raadio ei rääkinud?:)
 
tiux 17. detsember 2010, kl 22.25
Eilsest sai siit samast lugeda, et nakatus marutaudi ja eks ta püüab nüüd kuidagi sellest välja tulla, kui üldse enam kuhugi tulla õnnestub.
 
DelfiKass 17. detsember 2010, kl 22.27
Seda minagi, et kuidas selle tervisega tal nüüd siis asjalood on ka, oleks ehk abigi pakkunud, ligemest peab ikka aitama olgu või koer. :D
 
DelfiKass 17. detsember 2010, kl 22.29
Las marutab oma kodukohas edasi, mul tast eemal seda nakkust karta pole, et külge hakkab.
 
Anja 17. detsember 2010, kl 22.31
Ei tea, kas sa delfi kass oled kodutu kiisu, et ei oska unetutega ümber käia või oled alles steriliseerimata (ilmselt on viimane aeg see rakurss suga ette võtta;b) Äkki sa vajad toitu või midagi, mis su elu paremaks muudaks..mul silke enam ei ole aga kuidas hõbeheik maitseb..?:)))

Loomanurk on täis kasse..kule mine otsi endale kodu!

* vahel kiikan lemmiklooma rubriiki..muud ei ole, kui et kassipojad kodutud..tulge ja võtke! Kass on kõige õudsem indlev loom..eriti ilma peremeheta..;b
 
DelfiKass 17. detsember 2010, kl 22.41
Anjaga ei oska jah ümber käia .Ega eriti püüa ka sest Anja ise ei tee seda teps mitte.
Sa ajad mind selle Hulkurkassiga segamini, tema hulgub kodutuna ringi.
 
Hulkurkass 18. detsember 2010, kl 00.00
tsk, tsk, tsk, ai-ai-ai.......
hulgun delfis. olen segiaetamatu. ja viisakas:)
--------------------------------------------------
rahvas teab kõike ja rahval on alati õigus.
 
Anja 19. detsember 2010, kl 21.05
Ei aja..Hulkurkass on ilus ja viisakas, aga sina oled delfi kass..nõme ja matslik..kasvatamatu ja ründav..vot nii!

` ühel tuttaval oli kass, kes ründas kõiki..perenaine muidugi oli tal kah natuke nihu..kass passis ukse kõrval, ja kui keegi sisenes, kargas küüntega näkku..ma ei tea, see oli küll must kass, aga ma kuulnud, et siiamid on mõned mustad..igatahes minu siiami kiisu oli kasvatatud ja kuulas mu sõna..
 
Anja 19. detsember 2010, kl 21.17
Igal juhul häbematus panna minu lemmik kassi pilt sellise teksti taustale..delfi kassi pilt peaks olema pulstund karvaga, tiine ja ühe kõrvaga mingi halli või pruunikirju rotisarnane rääbik..;b
 
Anja 19. detsember 2010, kl 21.20
Kuidas muidu, "naised", homme tööle?
 
naised 19. detsember 2010, kl 22.02
Anja mine peeseee, su jutt haiseb.
 
Anja 19. detsember 2010, kl 22.21
Miks siis? Kas sul on häbi, kui mees jääb hommikul voodis pohmakat välja magama või mis seal imelikku on, kui tuled õhtul koju ja su mees on pirukaid küpsetanud..? Või polegi sul meest?;o Vaata külapoe taha..seal ta libistab endasugustega õllet, sekka viina, parematel päevadel, kui sa talle taskuraha oleda andnud, istub kõrtsis ja joob "allveelaeva"..:))))))))
Ja ma usun, et sa tunned enda haisu..teadupärast internet haise ei levita..ja jumal tänatud..ma oleks vist ammu juba nende rasvaste juuste, pesemata ihu ja seedimisprobleemida "naiste" lõhnamürgituse saand..
`
 
? 19. detsember 2010, kl 22.34
Kellega sa räägid siin? Mis muidu mureks ka?
 
? 19. detsember 2010, kl 22.38
Anja lähme sauna, sa oled oma jutuga siin teised juba eemale peletanud.
 
Anja 19. detsember 2010, kl 22.45
No nendega, kes siin loevad..ei tea, mis mädapaise ma jälle avastasin..liraki astusin vist peale..:)))
 
Talib 19. detsember 2010, kl 22.48
õhtust kaunitarid :-) miste kaklete siin kallil pühapääva õhtal?

tegelt meeldib mulle ka aegajalt ambaid teritada teiste kallal, aa täna ma pääv otsa otsatult tubli old ja nüüd tuleb uni kolinal pääle, mai viitsi siin teiega üleval passida.
ja nigu Anja ütles, mehed päävad tööd rabama, et naised saaks ilusad olla. mul on veel juhtumisi vaja paar pääva tööd rabada ja siis saan ka ise koos naistega ilus olla :-D

_______________
no onju hää pääv :-)
 
Anja 19. detsember 2010, kl 22.56
Tere Talib!..ei mina kakle..mina lihtsalt vahel mõtlen..ka teiste peale;))))
 
Talib 19. detsember 2010, kl 23.10
tubli oled, väetite pääle on vaja jah mõelda :-) aa ma täna tõesti väsind ja kobin magama, aa teile unetud, ääd ööd (kas siis telhvis lobisemiseks või magamiseks, seda otsustage ise)

_______________
no onju hää pääv :-)
 
Anja 19. detsember 2010, kl 23.31
Ja see kassi nägu ei näita näolegi, ega see teine kah parem pole, igavene hallipäine rääbis, kes ei suuda delikaatseks jääda muga.:)))
 
Anja 19. detsember 2010, kl 23.37
liba..ma juba mainisin, et ma ei hakkka su sita pärast siia delfi kassi paradiisi regama..

Olgu Talib, head ööd, ja pane oma laisk naine ikka tööle!;)))
 
Anja 19. detsember 2010, kl 23.44
Sihuke sa oled mõtled mingite luulude peale omal pole mingitki taset ollagi. Kas tundsid end ära, ise oled liba selline.:))
 
Anja 19. detsember 2010, kl 23.45
Sa liba vähem siin liba oled hoopi ise..:))
 
Anja 19. detsember 2010, kl 23.53
liba, kas su mädapaise avanemine teeb sulle liiga..mädamaitse suus jah? kas tegin oma terava kontsaga äkki liiga sügava augu, et hakkasid veritsema..?:o
 
Anja 20. detsember 2010, kl 00.03
Tegid oma töntsi kannaga endale tagumikku sügava augu kust kõike muud peale leha veel välja lasid. Õpi kontsadel enne kõndima, küll siis jõuad veel piruette õppida.
 
? 20. detsember 2010, kl 00.04
Lõpetage ära juba, omal paha pole või?
 
Anja 20. detsember 2010, kl 00.11
Minul pole, aga libal paistab see mädamaitse mitte kontimööda olevat..:)))
?..kuidas sul on..?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!