Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
kalender selleks aastaks
alissandra 06. jaanuar 2011, kl 12.03
 
p 06. jaanuar 2011, kl 12.38
alissandra 06. jaanuar 2011, kl 12.41
tore siis :P
 
hulkur(kass) 06. jaanuar 2011, kl 13.26
hommik imeline!
Väga Hea, päev on väga lõbusalt alanud:)))
alissandra 06. jaanuar 2011, kl 15.06
Küll mõnel on varane hommik.:P
 
Hulkurkass 06. jaanuar 2011, kl 15.59
minu kalender näitab pühapäeva:)
la-femme 06. jaanuar 2011, kl 19.28
Mulle Virumaa kalender meeldis.
Lugesin seda suure huviga, aga samas tekkisid ka mõned küsimused:

1. Miks vähendati maikuu päevade arvu 2 korda - juba märtsis ja teist korda veel mais, samas kui märtsikuu päevade arv jäi muutmata?
2. Miks Evelin oma kuulsa Ärma leiva küpsetamise asemel veebruarikuus hoopis verivorste teeb?
3. Kas Rakveres on postide otsas alles veel veneaegsed valjuhääldid, et nende all muusikat kuulata saab?
4. Kes on väike Pärt ja miks ta muusikat oma kodus ei kuula?
5. Kas Rakverre on tõesti nelja ööklubi vaja?
6. Kelle oma on Kiltsi loss ja mis otstarbeks seda pärast renoveerimist kasutama hakatakse?
7. Miks ehitati politsei- ja piirivalveameti uus kontorihoone nii madal, et töötajad kummargil käima peavad?
8. Kas Moe Piiritusetehases peale Viru Kõva käraka ka Viru Pehmet poolikut tootma hakatakse?
9. Miks Ühinenud Gümnaasiumidele keeleseadust eirates venekeelne nimi pannakse?
10. Kuhu läheb tööle Eestist lahkuv viimane arst?
11. Miks Vassiljevi vanaema Sõmerust Rakverre tagasi ei koli, et aukodaniku tiitel säilitada?
12. Millist ala viljeleb Eestisse saabuv talent ja kas temast siin ka mingit kasu on?


Lisaks sain teada, et peale Viljandi ja Tartu Pauluse kirikute on samanimeline veel Rakveres. Et selle ehitamist alustati 1937.aastal, aga hullude aegade tõttu jäi ehitus pooleli ja mõlemad tornid on tänaseni kiivrita. Et Rakvere linnal on plaanis muuta spordisaalina tegutsev kirikuhoone multifunktsionaalseks kontserdimajaks, mis koos lisahoonega moodustaks Arvo Pärdi nimelise muusikamaja.
alissandra 06. jaanuar 2011, kl 20.02
Mina küll vastuseid ei tea, aga Kiltsi mõisas peaks jätkuvalt koolimaja olema. Kus need lapsed ikka mujal käima hakkaks. Muud hoonet neil ju pole.
 
Rexx 06. jaanuar 2011, kl 21.24
kas alissandra peaks nendele küsimustele vastama või kalendrikoostaja?:))
la-femme 06. jaanuar 2011, kl 21.31
Alissandra juba vastas niipalju, kui ta teadis..Äkki mõni Rakvere kandi inimene satub siia lugema, tema ehk teab ja tunneb kohalikke olusid paremini. Kalendrikoostaja vaevalt mulle vastab, kui ma küsin. Või teeks proovi?
alissandra 07. jaanuar 2011, kl 09.57
Sa peaksid jah kalendri koostajalt küsima.:) Seda ma võin ka öelda, et minu teada valjuhääldeid pole ja ma ei usu, et see politseihoone liiga madal on, paistab küll suur hoone. Eks nüüd kui poiss praktikale läheb, siis kohe kuuleb, kas saab seal muhu pähe või ei.:)) Tegelikult pole ma kindel kas nad sissegi kolinud on.
Muudele küsimustele võib ju oletuslikek vastuseid anda, aga keegi ei viitsi vist nalja teha.:P Ma ka mitte, ajud kinni.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati alissandra 07.01.2011 09.59.
alissandra 07. jaanuar 2011, kl 09.58


sellesse kuusse täitsa sobiv vana lugu



Toimetatud 1 kord(a). Viimati alissandra 07.01.2011 14.36.
alissandra 07. jaanuar 2011, kl 10.01
Põnev, lasigi kaks korda sama postituse läbi, mhh varemalt ei lasknud, aga vbla asi selles, et jõudsin vahepeal paari sõna muuta.
Võiks nii olla, et regatud kasutajad saaks enda kommentaare kustutada ka kui tahavad.
diip 07. jaanuar 2011, kl 14.21
Asenda millegi muuga oma postitus. Anekdoodi või retsepti või pidurdamatu räuskamisega suvalisel teemal.
 
pärdikule 07. jaanuar 2011, kl 17.41
Alissandra, sa Nellit oled lugenud ? Ei ole, tule embame :))))))
alissandra 07. jaanuar 2011, kl 17.51
Mis Nellit, mis embame? :O
alissandra 07. jaanuar 2011, kl 17.56
Mis seal Nellis siis on?
 
Rexx 07. jaanuar 2011, kl 22.56
mul on Maalehe kalender, kah kena .:)
alissandra 27. jaanuar 2011, kl 09.04
Mida toob meile aasta 2011:

Jaanuar

•Narkarid murravad Tallinnas sisse eurosid vedavasse autosse ja varastavad CD-mängija.
•Swedbank võtab üle Toidupanga ja hakkab inimestele toitu liisima.
•Keskerakonna tõekomisjoni otsus – Päike tiirleb ümber Maa – tekitab Ene Ergmas pahameelt.

Veebruar

•Juudi kogukond protestib Gazpromi otsuse vastu tarnida Eestile odavat gaasi.
•Presidendi vastuvõtt peetakse kokkuhoiu mõttes Skype’is. Savisaar laseb Hundisilmalt interneti eemaldada.
•Tallinna loomaaia lõvid muudetakse vabakäiguvangideks – öösiti võivad nad puuridest lahkuda, et endale linnast ise toitu hankida.

Märts

•Rahvaliit saab valimistel kaks häält. Juhatus algatab sisejuurdluse, et teha kindlaks, kes need kaks lolli olid.
•Uus lindiskandaal. Raivo Aeg esitab Janika Mölderi iluvõimlemisklubis Miss Valentine lindi ja kurika vabakava.

Aprill

•Kultuuriminister Laine Jänes vallandab Eesti viimase kultuuritöötaja – kultuuriministri.
•Avo Viiol maksab Kultuurkapitalile tagasi veel 50 senti.

Mai

•Lumesadu lakkab.
•Eesti mobiilioperaatorid lõpetavad tasuta kõned ja hakkavad rääkimise eest peale maksma. Töötukassa jagab töötutele tasuta välja 70 000 mobiiltelefoni. Tööpuudus Eestis langeb viimase 1500 aasta madalaimale tasemele.
•Maadevahetus jätkub. Villu Reiljan ja Ester Tuiksoo üritavad vahetada Maa kas Veenuse või Marsi vastu.

Juuni

•Euroopa Liidu otsusega lähevad kõik liikmesriigid üle rooma numbritele, kuna araabia numbreid kasutades toetatakse islamiäärmuslasi.
•Politsei tabab sarimõrtsuka, kes tappis sarjades “Meeleheitel koduperenaised”, “CSI Miami” ja “Kondid”.

Juuli

•Eesti kaotab sõja karuputkele.
•Eesti Skype’i meeskond loob uue antiviiruse, mis kaitseb arvutite kõvaketast programmi “Windows” eest.
•Valitsus alustab tselluliiditehase rajamist, kuna kõigile naistele ei jätku tselluliiti.

August

•Otepääl sulab viimane hang talvel maha sadanud lund.
•Soomes töötavate eestlaste arv ületab Eestis töötavate eestlaste arvu.
•Evelin Ilves valitakse taas presidendiks.

September

•Lõuna-Eesti maapiirkondadesse jõuavad esimesed eurod.
•Rahapuuduses ETV koondab viimased 200 000 vaatajat.
•Armin Karu lendab esimese eestlasena Kuule. Tuhanded hasartmängusõltlased hoiavad pöialt, et ta sinna jääks.

Oktoober

•Algab riigiametnike sundkiibistamine. Lõpuks ometi selgub, kus nad tööajal viibivad ja millega tegelevad.
•Kaitseminister Aaviksoo sõidab tankiga Afganistani, et Eesti poisid jõuluks koju tuua.

November

•Eestist lahkuvad viimased 8 talenti.
•Mööblivabrik Standard alustab kampaaniat – igaüks, kes ostab kapi, saab kapis oleva homo pealekauba. Kappide müük langeb enneolematult madalale tasemele.
•Eesti jalgpallikoondis lööb mängus Fääri saartega viis väravat ja kaotab 0 : 5.

Detsember

•Somaalia piraadid kaaperdavad Tätte ja Matvere jahi Nordea. Pardal olnud 100 000 “Tuulevaiksel ööl” plaati muutuvad piraatplaatideks.
•Suusataja Andrus Ansip valitakse aasta parimaks sportlaseks.
•Raketiskandaal. Savisaar küsib Põhja-Korealt rakette Lasnamäe ilutulestikuks. Kapo sekkub, kuna rakettide tegevusraadius ulatub Lasnamäelt Toompeale.
 
mh 27. jaanuar 2011, kl 11.00
Pedekalender, viimasepeal kalender pole kahtlustki. Arusaadav, kuid seda ei pea avalikult reklaamima, kui oled ole edasi, muidu mõnus.
alissandra 27. jaanuar 2011, kl 11.05
Noh muidugi olen pede, mulle ju meeldivad mehed.:P
alissandra 27. jaanuar 2011, kl 20.07
Kummaline vaikus on võtnud maad igas foorumi nurgas. Pole midagi lugeda, ega kellelegi nõu anda, ega... sure või iagvusse.:))
la-femme 27. jaanuar 2011, kl 21.02
Ära heida meelt, Alissandra! Vähemalt unetud tulevad kord tagasi! Ma annan ka varsti omapoolse väikese panuse.:))))

Kas tänavu on inimesed nii targaks saanud, et tulumaksualast abi ei vajagi või ei leia nad õiget kohta üles, kuna vastava foorumi nimi on muudetud?

Ja mismoodi see pedekalender on? Kas lugejal puudub huumorimeel? Sellest on küll kahju!
la-femme 27. jaanuar 2011, kl 22.35
Veel üks omataoliste hulgast - naeri kalender 2011:

http://www.maaleht.ee/news/uudised/isevarkiteate...

Värisege, hiired!:)))
alissandra 28. jaanuar 2011, kl 07.46
icc, taevaminemisepühal on lennuliiklus peatataud, no millega sa hing veel sinna lähed kui just surema pole plaanis hakata.
 
-frukt- 28. jaanuar 2011, kl 11.29
mina vaidleks sellele maalehe kalendri kevade algusele vastu:)
ma nimelt kuulsin, et kevad pidi algama 1 märtsil, sest selleks ajaks on lumi sulanud.
alissandra 28. jaanuar 2011, kl 14.03
Elame, näeme, aga kevad võiks varem tulla küll.
 
Rexx 28. jaanuar 2011, kl 22.03
mõnusad maalehe naljad!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!