Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Sõnamaraton
 
-frukt- 16. august 2011, kl 10.41
vahest hiina keel?
 
z 16. august 2011, kl 17.10
olengi juba segaduses. mida peab vette puistama?

teine küsimus, mida ma üldse teen siin. naisteka foorumis, kui ise ei olegi naine. piinlik lugu.

a ma ei tea ühestki teemast tuhkagi, google’i, wikipedia ja loomuliku intelligentsi abil ujun igas teemas vene kirvest;)
 
-frukt- 17. august 2011, kl 19.01
pole siin piinlikku midagi :)
kui sind poleks siin, siis oleks siin veelgi vähem unetuid!

sest iive on siin pöördumatult negatiivseks muutunud:(

just seepärast on iga z ja muu täheke vägagi arvel:)
diip 17. august 2011, kl 19.05
Pakun raamatuks Kaamasuutra. Mitte loomulikust intelligentsist, vaid otsingumootori abiga. Põhjenduseks ei olnud antud mitte see, et vaja kirjavahetust kontrollida, vaid vajadus nutikusega mehi võluda:)

Pagana vähe aktiivsust siin viimasel ajal. Vist loendatakse hoolega ruudukesi:) Varem ikka 7–8 ajal toimus midagi. Teema algataja üldse plehku pistnud. Kardan, et selle kuu Meistriristik on hirmus pähkel, nii et muuks enam ei jää aega;)
 
-frukt- 17. august 2011, kl 19.28
siin pole imestada midagi, ma kuskilt kuulsin, et sel aastal on tohutult hea pähklisaak.
ainult korjamise vaev:)
aega on muidugi ka vaja.
 
z 17. august 2011, kl 21.49
puremise vaev ikka ka;)
 
z 17. august 2011, kl 21.55
vist on ilmunud mõni väga hea uus rpg, millega vagranto veedab iga vaba hetke.

nohi käed on hakkanud vanadusest värisema, nii et ei saa enam klaviatuurile pihta.

rr on kibedasti ametis viimase sellesuvise romantsiga.

alissal on kardulavõtmise aeg.

panter on ikkagi „sedapsi” ja peab hoiduma kõigest ärritavast (nagu rr küsimused)
 
noh 17. august 2011, kl 22.02
noh, mina ikka olen olemas....ja täiega kursis teie tegemistega...aga klaviatuur on juba teine asi...samas, kui teistel on käed muud tööd täis, siis ma tegelen viimasel ajal õuntega:P
 
z 17. august 2011, kl 22.19
aa, õunavein vaja käärima panna:)
 
noh 17. august 2011, kl 22.26
esialgu käib moosi tegemine...ja kuna veini ei joo, siis ei näe ka põhjust selle tegemiseks:P aga veini ei joo, kuna vein paneb magama...a mul unega nagunii head lood:PPP ei saa aru kohe, miks ma unetute nurgas olen..peaks rohkem uniste nurk olema:PPP
 
z 17. august 2011, kl 22.33
tõesti, võiks ju olla ka uniste nurgake, kus saaks oma unenägusid jagada:) samas müstika nurk juba on, seal uuritakse unenägude tähendusi.

unetud ei ole unetud ja lollid ei ole lollid. simulandid on kõik siin delfis:p
 
noh 17. august 2011, kl 22.38
sellisel juhul olen ma vägagi õiges kohas...süümekad kohe kadusid:PPPP
 
noh 17. august 2011, kl 22.40
ja praegu on vist õige aeg vanuril voodisse pugeda:PP ,....hääd ööd:P
 
z 17. august 2011, kl 22.43
rubriik „teki all” on küllap suurtele magajatele mõeldud. ei tea, pole iialgi vaadanud... äkki seal on tõelised unetud?:p

igastahes on nüüd selge, mis põrgus toimub. üks hallipäine taat keedab õunamoosi. poleks iial osanud arvata.
 
z 17. august 2011, kl 22.44
häid unesid! ma vaatan veel vutti netist.
 
noh 18. august 2011, kl 06.52
põrgus toimub igasugu asju.....õunamoosi keetmine on iks tegevus, mis maapäält kaasa toodud...on hea rahulik tegevus ja kui vaim peale tuleb, siis läheb hasardiks kätte:PP
 
VagrantCat 18. august 2011, kl 11.10
hommik imeline(haigutav, ruuduline lips ees ja kelluke saba otsas)
kamasutra, jah:)
http://www.simonsingh.net/The_Black_Chamber...
fruktile - no onju piibel kui nii võtta, aga mitte Piibel kui selline aga ikkagi piibel....piltidega ja puha:P(ma panin isegi india muusikat vihjeks!)

aga nüüd tõepoolest piibliküsimus - esimene moosese raamat, 1.3 - automark, olge nii kenad?
kes teab, see teab. kes ei tea, see tõlgib, udu-umbes võib ka pakkuda.
--------------------------------------------------------11-11-11



Toimetatud 1 kord(a). Viimati VagrantCat 18.08.2011 11.12.
Ropp-Raivo 18. august 2011, kl 11.40
Eks ma jõudumööda proovin ikka vestluses osaleda. Mind matemaatilised pähklid ei huvita, võtan seda nurka rohkem meelelahutusena, mitte matemaatikaolümpiaadina:)
Kelle jaoks eelmine küsimus on raske, võib proovida lihtsamat:

Magusasti maitses naps
Kaua tõrkus tütarlaps
Pähe kopsas.......
Õrnalt ........läks jalg.

Täida kaks lünka.
diip 18. august 2011, kl 18.12
Kas Piiblis on selles kohas juttu seeravitest? Pange tähele, et siin on tegemist silmaringi, mitte otsinguga:)

RR salmiga olen hädas, mitte ei leia mõistlikku täidet lünkadele. Jätan meite luuletajatele.

10x15 ruudustikus on minu arust 6*1 + 7*2 + ... + 15*10 = 660 ruutu.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati diip 18.08.2011 18.34.
 
-frukt- 18. august 2011, kl 21.34
einoh, ma olin koguaeg kindel, et mul on piibel kodus olemas, aga nüüd kui tahtsin uurida, mis see moosese 1.3 endast kujutab, siis võta näpust! kadund!

aga kui oma halle ajurakke pisut liigutada, siis meenub, et algul oli nagu juttu maailma loomisest.
mille loomisest see kolmas punkt konkreetselt räägib, no ei mäleta:(

seega pakun udu-umbes:)
meenus, et ühel naabrimehel oli kunagi nissan sunny. viies otsad kokku, arvan, et moosese 1.3 räägibki päikese loomisest.
 
-frukt- 18. august 2011, kl 21.37
mis auto on seerav???
 
VagrantCat 18. august 2011, kl 21.45
autodest - ja jumal ütles, saagu valgus ja valgus sai!
no otsesemat vihjet enam olemas ei ole.
diip 18. august 2011, kl 21.50
Seerav on siin: http://en.wikipedia.org/wiki/Rolls-Royce... . Õiget ikka ei taipa:(
diip 18. august 2011, kl 21.54
Politseiauto on vilkuriga, saab nii valgust kui lärmi:p
 
VagrantCat 18. august 2011, kl 22.03
(õnnelikult)vat see küsimine läks kümnesse! hurra! yes! kawaiiiiii!
--------------------------------------------------------------------------------
veel vihjeks: äkitsi mõtleks võõrkeeles?
diip 18. august 2011, kl 22.09
Fiat või?
 
VagrantCat 18. august 2011, kl 22.10
diip Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Fiat või?
.....ja edasi?
diip 18. august 2011, kl 22.16
Kas Fiat Croma?
 
VagrantCat 18. august 2011, kl 22.20
(lõkerdab, karaoke-küsimus)
eih:P
valgus?
diip 18. august 2011, kl 22.27
Ei tea siis:( Fiat Lux ei ole olemas.

Mul on kaks soovi: leida riime sõnale „jalg” ja selgitada välja, kas jutumärgid on selles lauses õigusega pandud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!