Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Sõnamaraton
 
Anja-Nanja 26. august 2011, kl 21.27
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 15.40.
 
z 26. august 2011, kl 21.31
ma ei teagi. äkki mõnel tekib nostalgia ja huvi vanu aegu meenutada.
 
Anja-Nanja 26. august 2011, kl 22.22
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 15.39.
 
panther 27. august 2011, kl 11.42
Hommik!
Ära sa märgi kui palju teadjaid ja selgeltnägijaid siin nurgas on.:)
----------------------------
Ja see tsölibaadis elamine, see kulus pantherikesele vastukarva ära küll..
----------------------------
See on ikka täiesti huvitav kuidas peetakse normaalseks seda, et lennatakse mingi nõmeda oletusega kellelegi kaela ja lahmitakse sel teemal kas või aastaid. Kust kohast sa võtad, et elan tsölibaadis? Kui RR või mõni teine mingi lameda killu viskab ja ma sellele jaburusele vastata ei viitsi, siis ongi nii nagu tema oletab? Uskumatu.... Ja miks pean ma üleüldse siin avalikus foorumis käima oma eraellu kuuluvate voodirõõmudega kelkimas?
See rohkem tõesti ainult kahe siinse inimese peamine jututeema nagu aru olen saanud.

-----------------
aru ma isaa, miks nii noor ja ilus naine delfi debiilikutega suhtleb..ma saan aru, et tal mees ja kõik eluks vajalik olemas, aga ei, vallaline skorpion raiskab oma ilu ja energiat delfi debiilikutele..maiäss!:D
------------------
Aga miks sina Anja nii madalale oled laskunud, et siinsete delfi kommenteerijate elik debiilikutega suhtled? Ah? Pealegi on see minu siinne suhtlemine üsna harv ja piirdub tavaliselt mõne lausega, mis küll kellegi tagumikku pindu ei tohiks torgata. Või torkab? Sellisel juhul vaja mõnel endale plekist püksid muretseda.

Kas Sa lugupeetav Anja tunned mind isiklikult, et tead kui noor ja ilus ma olen? Ei mäleta sind nagu enda tuttavate nimekirjas.....

Ja paluks näiteid selle kohta, et käin siin iga päev ja raiskan nende nn delfi debiilsete kommenteerijate peale oma energiat ja ilu.

Aga muidu... elu on väga ilus, ilm õues veelgi kenam ja kaon nüüd siit soovides teiel kõigile ilusat päeva!
 
z 27. august 2011, kl 13.00
tsölibaadis tobukesega pidasin silmas seksihullu geeniuse loogilist vastandit. anja eksis, kui arvas, et tegemist on torkega. ma üldiselt ei harrasta torkimist, ei ole epeevehkleja:p
diip 27. august 2011, kl 21.45
Ei saa aru, miks keegi Anja või RR labasustele üldse reageerib. Lasen ka jalga siit, võibolla vahel kiikan.
 
VagrantCat 28. august 2011, kl 15.03
z Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> veel üks küsimus, eriti vagrantole. keegi tuntud e
> esti helilooja on kirjutanud muusikat ühele tuntud
> arvutimängule. kes, ja mis mängule, krt ei mäleta
> .
--------------------
muusikateemasse panin üles, mis leida õnnestus....vaevalt sa neid silmas pidasid:(
kes veel? tahaks teada küll, ja kohe hullult. see on nii põnev!
 
konfuutsius 28. august 2011, kl 15.06
pean tunnistama, et ka minul on lõpuks kops üle maksa läinud!
lootsin, et minu elutöö on tehtud, aga kui seda pidevalt valesti kasutatakse ja minu nimega ilmaaegu siin vehitakse, siis ajab ikka vihaseks küll! no mida minust niimoodi arvatakse? mina omal ajal tahtsin head, aga nüüd see lihtsalt nullitakse mingi labatseja poolt.
kas ma selle nimel vaeva nägin?
Ropp-Raivo 28. august 2011, kl 23.05
Lõpuks tuli ikkagi ära:)
Rõõm kuulda, et panther seksib oma mehega regulaarselt ja ei ela tsölibaadis. Nii peabki olema, sest Werner Habermehl Hamburgi meditsiiniuuringute instituudist väidab, et regulaarne suguelu muudab inimesed intelligentsemaks.Seks stimuleerib aju ning teeb inimesed targemaks.
 
pantheri mees 28. august 2011, kl 23.44
täpsustaks oma abikaasa eelnevat juttu ja lisan, et teeme "seda" umbes 2-3 korda nädalas, aga kelkima ma siinkohal ei hakkaks, sest õige mees ei kelgi oma voodirõõmudega!
 
z 29. august 2011, kl 00.09
oligi age of camelot:)
 
VagrantCat 29. august 2011, kl 18.35
hah:)
----------------
maratoni juubel(25000!)mööda läinud ja keegi ei tee mitte märkamagi :(
selle vea parandame ära!
seekord fantastilist vetemängu dubaist.
la-femme 29. august 2011, kl 20.32
Aitäh, VagranCat!:)))
Vaatepilt oli võimas!

Aga kui on tulevärki, siis peab ka šõud olema!
Tsirkus inimvõimete piiril.

Hiina Rahvusliku Akrobaatika Trupi etendus, käisin hiljuti vaatamas:






...ja veel seitse erinevat episoodi!
 
-frukt- 30. august 2011, kl 20.55
väga lahe:)
ei oskagi siia muud lisada kui:

 
-frukt- 30. august 2011, kl 20.55
nüüd peaks kõik rahvas rahul olema.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati -frukt- 30.08.2011 20.56.
la-femme 30. august 2011, kl 21.38
Üks korralik koorega kohv ka siia juurde ja siis võib rahule jääda küll!:))
la-femme 30. august 2011, kl 21.47
Natuke nalja ka:


Bush Taeva väravas

Albert Einstein sureb ja läheb taevasse.
Väraval ütleb Püha Peetrus talle: "Sa näed küll välja nagu Einstein, kuid sul pole aimugi, mida mõned inimesed teevad endaga selleks, et pääseda Taevasse. Suudad sa tõestada, et oled Einstein?”
Mees vaikib viivu ja palub siis tuua tahvli ning kriidi.
Peetrus nipsutab korraks sõrme ning otsekohe on need Einsteini ees, kes kiiresti kriipseldab tahvlile oma relatiivsusteooria võrrandeid ning sümboleid.

See avaldab Peetrusele muljet. "Sa oled tõesti Einstein!" ütleb ta. "Tere tulemast Taevasse!"

Järgmisena saabub Picasso. Jälle küsib Peetrus tõestust.
Picasso ütleb: "Palun lubage mul kasutada tahvlit ja kriiti?"
Peetrus ütleb: "Astu edasi!"
Picasso kustutab Einsteini võrrandid ning paari kriiditõmbega maalib hingematva pildi.

Peetrus lööb käsi kokku: "Sa oled vähimagi kahtluseta see suur kunstnik, kelle sa väidad end olevat. Tule sisse!"

Siis tõstab Peetrus pilgu ja näeb George W. Bushi seismas.
Kõrvatagust kratsides ütleb ta: "Einstein ja Picasso suutsid tõestada oma identiteeti. Kuidas teed seda sina?"
Dubya satub segadusse ja küsib: "Aga kes on Einstein ja Picasso?"
Peetrus ohkab sügavalt ja lausub: "Tule sisse, George!"
 
cato negro vagranto 30. august 2011, kl 22.41
kes see Dubya muidu oli?
la-femme 30. august 2011, kl 22.58
Dubya oli George W. Bushi hüüdnimi.
Texase kandi hääldus W-le.
 
cato blanco vagranto 30. august 2011, kl 23.05
kassanäe musta kassi!?
aga vastuseks(kuugeldasin, ofkors): dubya on george bushi hüüdnimi...legendi ei tea.
----------------------------------
einsteinil paluti relatiivsusteooria lihtsalt lahti seletada....:
"näiteks - kolm juuksekarva, kas seda on vähe või palju? kõik on suhteline - kui nad on peas, siis seda on vähe ja kui supi sees, siis seda on palju, nii et kõik ON suhteline."
 
panther 01. september 2011, kl 22.59
Minu soovitus noortele neidudele- ärge "uusi tulijaid" ilma kummita ligi laske!
 
z 02. september 2011, kl 11.49
jaa, neiud, ettevaatust! siin foorumis varitseb teid vaimu- ja suguhaigustest puretud räpane elukas, kes kasutab varjunime diip. tema ainsaks sooviks on tirida kõik siinsed naised oma õudsesse maailma. tema vilumus ümberkehastumises ja muudes sotsiaalsetes mängudes on üldteada, samuti on kõik foorumlased tähele pannud, kuidas see kaabakas neile nii avalikult kui privas lakkamatult serva sõidab.

eriti suures ohus on kasutaja ropp raivo, sest kurikaval diip on juba ära arvanud, et tegemist on noore neiuga, kes käib siin naljaviluks „tõelist meest” mängimas.
panter 02. september 2011, kl 13.35
Madre mia! Nii kui selja keerad, võtab pantrinahk neli jalga alla ja kõnnib oma teed. Näib, et see on endiselt ihaldusväärne objekt libajatele, kes seda endale selga üritavad tirida ning antud juhul isegi on üritatud sellest ka teist kostüümi (panthri mees) õmmelda.

No kullakesed, kes te siin vaid kui minu kasuka ekspluateerimisega silma soovite paista, te pole ometi nii rumalad, et ise midagi oma aliase alt öelda ei oskaks. Kas julgust jääb väheks või originaalsust või tundub teile, et kui teie ise oma nime alt siia kribate, pole sellel sellist mõjujõudu või väärtust?:)

--------------------

Aga muidu on õhus tunda sügist ja esimesed kollased lehed ning tõrud ja kastanimunadki ootavad lapsi, kes nende leidmisest vaid rõõmu tunda võivad. Esimene sügisene rahegi sadas hetk tagasi maha...
Ilusat saabuvat sügist kõigile!
Ropp-Raivo 02. september 2011, kl 23.34
to z
Ma täpsustan. Ma olengi "tõeline mees", mitte ei käi seda siin mängimas:) Kuidas ära tunda "tõelist meest"?
Siin on teile paar näpunäidet.

Selleks, et olla tõeline meest peab teadma asju. Mida selga panna ja mida mitte, kuidas mingis olukorras käituda ja mida vältida, millised aksessuaarid on IN ja millised OUT, jne. Terve hunnik erinevaid reegleid.

Üks sait, kust ikka ja jälle head nõu saab, on magnificentbastard.com. Sinna saavad inimesed spetsialistidele oma muredes küsimusi saata.

Täna sain jälle kinnitust, et mina olen igati vinge mees. Näiteks sain ma teada seda, et minu arvuti desktop vastab kõigile reeglitele.

Kes linki klikkida ei viitsi, sellele teadmiseks, et Windowsi puhul õige mees taustapilti ei kasuta ja Mac’i puhul valib taustaks “Solid Color“. Ehkki ma nooremast peast ka natuke eksperimenteerisin, on just niisugused seaded mul juba aastaid kasutusel.
 
r 03. september 2011, kl 08.52
lisaksin veel et naiste seltskonnas ajab tõeline mees alati labast juttu.
 
e 03. september 2011, kl 10.38
siis pole tegu tõeliste naistega
 
cato blanco vagranto 03. september 2011, kl 11.06
(haigutav)hommik imeline!
ah et klassifitseerime, jah?
notso macho, mucho macho ja gorerilla.(jep, õigekiri ok)
-------------------------------
ach, üht asja veel, miskipärast järeldasin, et diip=zero, (sry, kui bambusesse)....dziiiip:)
--------------------------------

pole pikka aega teid küsimustega piinanud, kooliaasta alguse puhul võiks ju?

TUOHHOUBVA
..........vastuseks paluks, mis keelega tegu?
 
o 03. september 2011, kl 11.20
mis ajast tõelised mehed alamklassi naistega suhtlevad?
 
a 03. september 2011, kl 11.36
tohuvabohu - eesti vist
 
a 03. september 2011, kl 11.43
olen ka siis õige mees, sest pole aastakümneid desktopil taustapilti kasutanud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!