Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Sõnamaraton
la-femme 29. aprill 2012, kl 09.24
Õpetuseks lisan siia loo, mis näitab, kui väga vajalik oskus orienteerumine on.
Mõnikord aitab kass peremehegi hädast välja!:)



Kass ja mees

Mees vihkas oma naise kassi kõigest väest ja ühel päeval otsustas ta temast vabaneda.
Ta sõitis 20 kvartalit kodust eemale ja poetas kassi parki. Kui ta koju jõudis, oli kass juba ukse ees ja ootas sisselaskmist.

Järgmisel päeval viis mees kassi 40 kvartali kaugusele. Ta tõstis looma autost välja ja sõitis tagasi koju. Kui ta maja ette jõudis, nägi ta seal kassi istumas.

Ta jätkas ponnistusi, minnes üha kaugemale ja kaugemale, kuid kass oli alati enne teda kodus. Lõpuks otsustas ta sõita mitme miili kaugusele, pööras paremale, siis vasakule, siis üle silla, uuesti paremale ja veel kord ​​paremale, kuni ta enda arvates oli kodust ohutus kauguses ja lasi kassi seal lahti.

Tunni aja pärast helistas ta koju naisele: "Kas kass on seal?"

"Jah", vastas naine: "Aga miks sa küsid?"

"Anna telefon väikesele värdjale, ma olen eksinud ja vajan õigele teele jõudmiseks juhiseid!” ütles õnnetu mees.
 
noh 29. aprill 2012, kl 10.19
no mis ma selle peale ikka enam kosta oskan...kassidele orienteerumine sünniga kaasa antud:P
la-femme 29. aprill 2012, kl 10.54
Mis su kassi nimi on?
Kas on ikka piisavalt väärikas nii targale loomale?:)
 
noh 29. aprill 2012, kl 10.56
ei kus ma seda kassinime enam mäletan...see sai juba paar aastat tagasi pandud:P...a väärikas...no seda on ta kindlasti:PP
 
noh 29. aprill 2012, kl 10.58
ja kus ma sulle la femme saan selliseid asju öelda...vb oled sa mu naabrinaane...ja siis kõik ilus rikutu:PPPP
la-femme 29. aprill 2012, kl 11.05
Mismoodi rikutud?
Kas sa ei saa oma naabrinaisega hästi läbi?
 
noh 29. aprill 2012, kl 11.07
ei mitte sellest...anonüümsus...ja kõik sellega kaasnevad võlud:PPPPP
la-femme 29. aprill 2012, kl 11.12
Et siis sinu arvates on anonüümsus on võluv?
Ei vaidle vastu!:))))
 
noh 29. aprill 2012, kl 11.15
on ikka...võin vabalt kuningas ka olla...kui tahtmine tuleb:PPP....või...kui näiteks igav on siis kojamees...musutatud ekraanid lapiga puhtaks nühkida:PPP
la-femme 29. aprill 2012, kl 11.19
On sinul alles vigurid!
Manad ilusad naised ekraanile ja hakkad neid siis musutama!:DDD
 
noh 29. aprill 2012, kl 11.22
ei m is min a...teised ikka...näiteks sinu järelt ehk:PP
 
noh 29. aprill 2012, kl 11.23
no ja kas siin siis polegi ilusaid naisi???
la-femme 29. aprill 2012, kl 11.28
Minu kaela ära küll midagi aja!:))
Kuulen sellisest teguviisist esimest korda.

Aga siinseid naisi sa ju ei näe. Tuleksin sulle ehk küllagi, aga ei tea ju, millist maanteed mööda sõita.:(((
 
noh 29. aprill 2012, kl 11.32
no jah...aeg tuleb ikka kirja ennem panna...kuuajased järjekorrad on:PPP
la-femme 29. aprill 2012, kl 11.34
Ütle parem otse välja, et sa ei taha külalisi!
Hakka veel keetma ja küpsetama... kellele seda tüli vaja on!
 
noh 29. aprill 2012, kl 11.36
ei taha tõesti:PPP..õieti arvatud...piisab lastest ja lastelastestki...siis on ka juba palju:PP
 
c*) 29. aprill 2012, kl 11.39
kutsumata külalised pidid jällegi kõige suuremat rõõmu tegema
la-femme 29. aprill 2012, kl 11.40
No mis ma ütlesin!:D:D
Vähemalt aus vastus.

Kuidas teil ilm on? Päike paistab?
Meil läbi pilve hakkas kumama. Aga muidu on soe ja ilus.
Peaks õue minema.
la-femme 29. aprill 2012, kl 11.42
Eee...kutsumata külalised ja kõige suurem rõõm? Ei ütleks.
la-femme 29. aprill 2012, kl 11.43
Siis peavad ikka väga lähedased inimesed olema!
 
c*) 29. aprill 2012, kl 11.46
pole siis kuulnud väljendit, koeri kutsutakse, sõbrad lähevad ise? vat just sõbrad ja nende tuleku üle on minul vähemalt küll alati hea meel
 
Rexx 29. aprill 2012, kl 12.42
see nohi kassi nimi peab küll midagi väga erilist olema, sest suvaline "miisu" või "nurri" ei saa ju kedagi reeta.:)

la femme, raamatukogusse pole aja puudusel siiski veel jõudnud. mõtlen, et las koguneb veel veidi neid "järjehoidjaid", siis hea korraga suurem summa leida.:D

aga külalistest pidi kaks korda rõõmu olema - siis, kui tulevad ja siis, kui ära lähevad.....:))
 
noh 29. aprill 2012, kl 12.49
:PPP meie miisu on paljude lemmik...ja suur see külake ikka on...kõik tunnevad kõiki:PP
aga ilma kohapealt...kus teil see soe on?...näpud hakkasid külmetama...ja ega varvastelgi soe olnud...hea, et ahi olemas on:PP
---
aga külalistest pidi kaks korda rõõmu olema - siis, kui tulevad ja siis, kui ära lähevad.....:))---:...aga kas omal tähelepanekud puuduvad?...vastab see tõele?:P
 
cbv 29. aprill 2012, kl 14.26
hommik imeline!
meie auulis oli eile suur kevad! täna on jälle tavaline kohalik kliima, pole kõneväärtki.

Nii, mis selle konkreetse musta kassiga sai, kes üle tee läks?
la-femme 29. aprill 2012, kl 16.12
Kui Rexx on ristsõna nr.11 ära lahendanud, siis ta ütleb, mis selle konkreetse musta kassiga sai.:)
Ma ei saa ju tema lahendamisrõõmu ära rikkuda!

Aga kuuldavasti on Rexxil praegu kiired ajad, nii et veidi kannatust...:)))
 
VagrantCat 29. aprill 2012, kl 16.25
Oh, selge:))
**************************************
Verejanuline sfinksipoiss protesteerib häälekalt(ja mitte ainult verbaalselt) ahistamise vastu, perenaine lahutas ta südamedaamist......

http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=en...
la-femme 29. aprill 2012, kl 17.36
VagrantCat,
kuidas sinisilmne siiam elab?
Mis Kopli rookassist alias killerkassist sai?

Kuidas sinu auuliga lugu on? Kas on ka piisavalt väike, et kassi järgi tuntakse perenaine ära või tohib tema nime avalikustada?:)))



Toimetatud 1 kord(a). Viimati la-femme 29.04.2012 17.38.
la-femme 29. aprill 2012, kl 17.40
Aga noh sõnas ilma ära.:(((
Külmaks on läinud.
 
VagrantCat 29. aprill 2012, kl 18.10
:)
njah, kõik läks plaanipäraselt, Kopli prügikastide printsess on kodustatud ja ärahellitatud, mökust perepojake on omandanud kõik kaklusnipid...aastake läks aega enne kui teineteise kaisus magama hakkasid.
Ametlikud nimed (viimane sai oma nime ühest RPG-mängust pärit haldjast palgamõrtsuka järgi) on ainult passi jaoks, kõige paremini iseloomustaksid neid hüüdnimed Kapo ja Mupo, ausalt.

Eestimaal on( imho) ainult 3 linna + Haapsalu, minu auulis tunnevad kõik kõiki jne:(
 
Rexx 29. aprill 2012, kl 19.34
la femme, kui must kass läheb üle tee, tähendab see seda, et tal on vaja kuhugi minna!:)))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!