Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Sõnamaraton
 
R 27. aprill 2011, kl 00.12
Tere ööd!

Südamest vabandan, kogu lugubidamisega la-femme vastu:
Mitte ei viitsi ikkagist nii pikka teksti läbi lugeda
Ehk refereeringud tulevad?

Aga muidu on hästi, nüüd sai "märgistatud"
 
-frukt- 27. aprill 2011, kl 10.06
heameelega refereerin:
hea lugu oli, nagu minust oleks kirjutatud!
 
Rex 27. aprill 2011, kl 14.51
jah, hea lugu muidugi. mitte kellelegi ei anta rohkem muret kanda, kui ta taluda suudab. oma mure ikka teada ja tuntud ning kõige omasem, milleks veel võõraid muresid:)))
la-femme 27. aprill 2011, kl 21.05
Huvitav, huvitav! :)
Mida teeb inimene pärast südaööd, kui ta veel ei maga, ja kelle jaoks tekst, mida ilma edasi kerimata läbi lugeda ei saa, liiga pikk on?

Lihtsalt uudishimust küsin.
Nagu RR ütleb.:)
la-femme 27. aprill 2011, kl 22.38
Olgu siis kõigile, kelle jaoks eilne jutt liiga pikk oli, kompensatsiooniks üks lühike lugu, mille saab ainsa hingetõmbega läbi lugeda.:)
................................................................................

Tuleb rändurmees, jõuab kaevu juurde. Kustutab janu ja puhkab jalgu.
"Kust sa tuled?" küsitakse.
"Tulen külast, kus on tigedad, kadedad ja salalikud inimesed."
"Mine edasi, meil on siin samasugused!"

Tuleb teine rändurmees, jõuab kaevu juurde. Puhkab jalgu, kustutab janu.
"Kust sa tuled?" küsitakse temaltki.
"Ma tulen külast, kus elavad kenad, rõõmsad ja ausad inimesed."
"Võid siia jääda, meil on siin samasugused."

Nojah...
 
olavsu1 27. aprill 2011, kl 23.20
see on alati nii, et tahetakse kuulda head valet. halb tõde ei kõlba.
la-femme 27. aprill 2011, kl 23.33
Need olid ju erinevad inimesed.
Mina saan sellest loost niimoodi aru, et kui näed enda ümber ainult halba, siis oled ka ise paha. Kui aga ise oled sõbralik, siis näed teisteski vaid head.
 
Rex 28. aprill 2011, kl 08.48
peegeldus....
 
olavsu1 28. aprill 2011, kl 09.35
_Mina saan sellest loost niimoodi aru, et kui näed enda ümber ainult halba, siis oled ka ise paha. Kui aga ise oled sõbralik, siis näed teisteski vaid head._

Soovmõtlemine?


Ise olen inimestes halba näinud alles siis kui nad halba teevad. näiteks varastas jalgrattalt ventiilid ära. Ja mida varas oma teo õigustuseks ütles? Vastus oli "Tema rattalt peabki osi võtma, sest ta on loll"

aga mida hakkab kuriteo-ohver inimestest arvama kui ta kasvab sellises keskkonnas? head küll mitte.
la-femme 28. aprill 2011, kl 20.52
Soovmõtlemine? Ei, miks?
Kui meepotti mõni tilk tõrva satub, siis minu jaoks jääb see ikkagi mee-, mitte tõrvapotiks!

Õnneks ei ela ma ka sellises kohas nagu Olavsu1, kus halvad inimesed tooni annavad!
diip 28. aprill 2011, kl 21.25
Huvitav, kas see lugu kehtib ainult külade kohta, või äkki riikide kohta ka?
la-femme 28. aprill 2011, kl 21.35
Ei usu, et see riikide kohta kehtib!
Mõned inimesed ütlevad küll, et eestlased olevat kõige hullemad inimesed maailmas, aga ma arvan, et ju nad siis vaatavad peeglisse ja räägivad iseendist.

Mina nii ei arva.
la-femme 28. aprill 2011, kl 21.38
Samuti on vähe tõenäoline, et terves riigis ainult head inimesed elavad!
 
Rexx 28. aprill 2011, kl 22.36
usun, et häid on ikka rohkem, aga nad ei paista välja. halvad torkavad rohkem silma ja seetõttu neid märgatakse rohkem.
 
Rexx 28. aprill 2011, kl 22.38
olgu sel la femmel jutt lühike või pikk - ikka on ta õpetlik!:)
Ropp-Raivo 28. aprill 2011, kl 23.44
Tubli Rexx! Nii ta tõesti on. Kas ka sina Rexx oled võimeline korraga kirja panema üle kahe lihtlause või üle ühe liitlause?
 
-frukt- 29. aprill 2011, kl 01.21
no võta siis kinni, mis õige on: R pole võimeline üle ühe liitlause lugemagi, RR jälle igatseb pikemat juttu!?
 
-frukt- 29. aprill 2011, kl 01.30
mäletan kooliajast, et nii tüütu oli küsimustele täislausega vastata kui oli võimalik asi ühe sõnaga ära öelda.
kirjandeid sai hästi suure käekirjaga kirjutatud, et maht suurem oleks:)
 
selge 29. aprill 2011, kl 01.34
.... kellele marjad, kellele korv ....

ja muideks, inimesed on inimesed kõikjal ühtemoodi. nad on ju i n i m e s e d kõigi omadustega, mis nende juurde kuuluvad. igas riigis on õilishingi, heasüdamlikke, pätte, kaabakaid, närukaeli, rikkureid, vaeseid, tobusid, tarkureid, andekaid, andetuid ja nii edasi. fakt, et osades riikides pole kokku puutunud halbade inimestega, ei tähenda, et seal ainult kõik roosamannavahulikult head oleksid ja vastupidi.
 
Anja-Nanja 29. aprill 2011, kl 19.05
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 17.03.2016 14.25.
 
--- 29. aprill 2011, kl 20.20
Mida see Anja sööb, et nii tarka siin paneb?
la-femme 29. aprill 2011, kl 21.34
twitter.com/mihkelraud
•• Nonii, kohe-kohe jälle ümmargune number. 6000nda jälgija viin (nagu ikka) sööma (kui ta tahab).
.......................................................................

Eh, küll on hea, et siin sellist kommet pole!
Siis peaksin aina mööda söögikohti käima! Ma arvan, et keegi ikka tahaks minna.
Tasuta lõuna ju!:)
 
Rexx 29. aprill 2011, kl 22.32
selle kombe võib ju tekitada. muideks, kodused lõunad on rahakotile soodsamad.:)
Ropp-Raivo 29. aprill 2011, kl 23.16
Tubli Rexx, kaks lihtlauset tuli ära. Kodused lõunad on soodsamad, aga väljas söömas käimise eesmärk pole reeglina saada odava raha eest kõht täis. Kas sa sooviksid arvata, miks käivad inimesed väljas lõunal, õhtust söömas? Millal sind mõni mees viimati välja sööma viis?
 
Rexx 30. aprill 2011, kl 19.39
tavaliselt inimesed söövad selleks, et elada. mõned elavad selleks, et süüa. need on vist gurmaanid...
 
Anja-Nanja 30. aprill 2011, kl 21.23
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 17.03.2016 14.24.
 
Anja-Nanja 30. aprill 2011, kl 21.34
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 17.03.2016 14.21.
 
Rexx 30. aprill 2011, kl 22.07
kõige jubedam on minu arvates ikka inimesesöömine.
 
Anja-Nanja 30. aprill 2011, kl 22.14
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 17.03.2016 14.19.
 
Rexx 30. aprill 2011, kl 22.35
kui kana sööb kana, siis on see ju kanasöömine:)

aga sinu jutud, Anja-Nanja, on küll jubedad. see palacest ja ahvist....kust sa neid küll võtad ometigi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!