Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Sõnamaraton
la-femme 13. juuli 2011, kl 22.42
Kommentaare loengi internetist, ega paberleht nende lugemist ei sega!
 
Rexx 13. juuli 2011, kl 22.45
minu tähemärk, la femme, on siin ju ammugi avaldatud - kaksik.
la-femme 13. juuli 2011, kl 22.46
Milleks mul müristamise ajal meest vaja on? Ega ta seda ära keelata ei saa!:))
Rästikuga saan ka ise hakkama - metsa minnes tuleb kummikud jalga panna, ja tappa neid nagunii ei tohi!
 
vagrant cat 13. juuli 2011, kl 22.48
damn, filoloogi otsa sattusin vististi:P
--------------------
madu-uss ja müristamine on õige vastus.
 
Rexx 13. juuli 2011, kl 22.49
.....kui näed kurge ja kui lööb välku....

kurg küll linnuriigist, aga ehk sobib. ja kui on pikk mees, siis kõlbab piksevardaks.:)
la-femme 13. juuli 2011, kl 22.49
Rexx Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> minu tähemärk, la femme, on siin ju ammugi avaldatud
> - kaksik.

No ma küll ei tea, et oleks!
Pinnisin isegi su käest paar korda, et millal sul sünnipäev on, aga sa ei öelnud ju!
 
Rexx 13. juuli 2011, kl 22.52
no täpset kuupäeva ei tahtnud öelda jah, aga tähtkuju oli teil küll teada. igatahes on see mul päris kaksikute alguses.
 
Rexx 13. juuli 2011, kl 22.53
aga küsimusele vastamisega jäin jälle hiljaks ja õige vastus juba ära arvatud.:( küll see käis kähku.
la-femme 13. juuli 2011, kl 23.00
Elus on kolm asja, mida võib lõputult vaadata: ...... , ....... ja ......

Kolm asja, millest tüdinetakse kolme päevaga - ....... , ...... ja ........
 
vagrant cat 13. juuli 2011, kl 23.08
kure kohta on teine ütlus:P
----------------------------
rexx on jäänud õnnitlemata????????
teeme ära:

http://www.youtube.com/watch?v=z-DV997RppE&feature=related

----------tagantjärgi tarkus on küll targutamine aga(hilinenud) õnnitlused on õnnitlused:)
la-femme 13. juuli 2011, kl 23.13
Minupoolne panus on link aktiivseks.



Ei saaks öelda, et on jäänud, kui võimalust ei antud:(((
 
Rexx 13. juuli 2011, kl 23.19
õnnitlused ei ole kunagi hilinenud, aga see oli ju mu oma teadlik valik.

aga pakuksin, et lõputult võiks vaadata merd, tuld ja pilvi (või tähistaevast).
 
Rexx 13. juuli 2011, kl 23.20
aga millest kolme päevaga tüdinetakse, seda praegu ei oska arvatagi. hommik on õhtust targem.:)
 
-skiso 14. juuli 2011, kl 10.52
la-femme 13. juuli 2011, kl 21.16 Registreerus: 9 kuid tagasi
Postitusi: 948
Millegipärast ei tahtnud eile keegi mu küsimusele maakonnalehtede kohta midagi vastata.
Peale diibi muidugi - alati aktiivne!;)))

Sellepärast mõtlesin ise mõned nimed välja, kes mida loeb:)))

Alissandra ja skiso - Virumaa Teataja.

Parandage, kui eksin!:)))

________

alissa kohapealt vat ei oska parandada
vbl loeb hoopis v-maarja vallalehte? võis siis suvel aseri vallalehte ??

aga mina mitte ei loe virumaa teatajat
mina loen ainult maalehte, sest see on minu jaoks ainuke loetav ajaleht kodukamaral
ja seda vaatamata tõsiasjale, et mul on "käsi sees" nii virumaa teatajas kui õhtulehes ja need "käed" seal sees promovad ikka oma lehte mulle kõikseaeg
aga tulutult :)))))

vahest (aga siis tõesti vahest ainult) vbl kiikan ka ekspressi

parandage kui eksin ! :))
 
jamade jama 14. juuli 2011, kl 11.09
Õige kah, vaja seda jama lugeda üldse. Ma loen nii palju kui tööl on vaja korri teha, muidu... kama kakskümmend. Koltuvad virnas ja ei vea mind isegi netti neid artikleid vahtima. Mürgitus täielik....
 
-skiso 14. juuli 2011, kl 11.27
a sa kuidagi korri tehes neid artikulaid nii ära korrida ei saa, et lugeda kõlbaks ?
või oleks ühe tõsise korri tulemuseks piiramatult vakantsent pinda hoopis äkki ja see tuleks täita paratamatult veenilaiendite ja seedimismugavuse reklaamiga

ma saan aruküll, et rumal küsimus ebapädeva päkapiku poolt, aga siuke pidurdamatu mõte lipsas peast läbi korride kohapealt

:)
alissandra 14. juuli 2011, kl 13.35
Tervitused! Ma pole teemat eriti jälginud, ei tea, millest täpselt jutt käib, aga ma loen Virumaa Teatajat suht harva. Ma kodus üldse eriti lehti ei loe. Ema juures saab lugeda, mis laual on, nt Maaleht, Põhjarannik, Aseri vallaleht (skiso nii hästi teab kohe:)))).
 
jamade jama 14. juuli 2011, kl 13.52
See, mida lugeda saad, ongi s...st sepikuks juba tehtud.:)))
Kas peaks lisaks kujundusele ja korrile hakkama kirjutama ka ve?:)

Igasugused poodlemisele ahvatlevad salvid, seerumid, konnasilmaplaastrid ning kalapalad:) on vaja tõesti toppida valgele vabale ruumile, et palka saaks. :)Turundusinimene Raivo tiab täpsemalt kuda elu käib. Reklaam toidab, misiganes jama sulle ka pähe ei määritaks.
 
jamade jama 14. juuli 2011, kl 13.54
Ja muidugi on tõsi see, et korri tulemusena kahanevad vahel hiiglamapikad artikulad pisitillukesteks nupukesteks, vaba ruum täidetakse pildikestega.:)
 
-skiso 14. juuli 2011, kl 14.07
to: jamade jama

õige tema on
minu jaoks puudub süsteemis aga loogika
mida rohkem aisserdaisserite reklaame ja ülisisutihedat jama pakutakse, seda vähem on selle lugejaid ja toote eest (ja läbi selle ringiga ka reklaami eest) maksjaid ning sellised nelliteatajad peaksid ilma reanimatsioonita oma loomulikku surma surema

ju siis on meie valdav mass peast ise ka aisserdaisser ja füüsikast on teada, et sarnased tõmbuvad ja füüsika vastu juba ei saa

to: alissa

nu muidugi ma tean !
sellepärast, et ma tean kuskohas see 132 kaa-emm on kus sa vanasti suvitasid ja talvitusid aga nüüd ainult suvitad kõikseaeg

ja mul on georgi ja grossi poe juures spetsell välikaamera üles pandud (nn looduskaamera) millega ma pidevalt jälgin sinu tegemisi ka muul ajal (näiteks seda, mis leht sul näpus on)
 
jamade jama 14. juuli 2011, kl 18.06
Mis leht see nelliteataja veel on? Selline ilmub ka veel või?:)
Reklaamiga tuleb piiri pidada, see ei tohi lehe sisu ära süüa (kuigi sageli võib juhtuda, et sisu nagu polekski).:)

Küsimus ka skisole, miks end päkapikuks tituleerid - oled pisike nigut Danny de Vito vai?:)))))
 
-skiso 14. juuli 2011, kl 18.56
nelliteatajast

nu see nelliteataja ummistas ajalehekioskeid umbes täpselt pärast seda, kui kaduma läksid noorte hääl, rahva hääl, edasi ja kodumaa, aga umbes enne seda, kui jalehekiukad r-kioskiteks said. aga üllaülla see teataja tundub täidsa olemas praegugi vist veel !!

*

reklaamist

sellega on nüüd nii, et tuleb jube kaval olla ja reklaami esitada n.ö. varajatud kujul, et kuplist lootusetult aisserdaisserid, saaksid sellest just täpselt niimoodi aru nagu see olekski sisu.
näitlikustame: rahva poolt palavalt armastatud arvamusliider, taidlejanimega Karu-Kati võtab näiteks sõna. pealkirjaks võiks olla "kes oli minu esimene armastus" või "mitme mehega ma olen voodit jaganud" või "kümme nippi, miks minu nahk üldse kortsu ei lähe" , nagu ühele harivale kirjatükile sobilik, aga sujuvalt seal teema sees siis saab ära rääkida kuda vastumgeel on ikka jube hea ja kuda celluless MD-ta pole tegelt miski elu ja gymform dual shaper triigib igal hommikul nahavoldikesed sirgu. kõrvale sobib Karu-Kati naeratav portreefoto ahh-bra`s ja walkmaxx fitness tossudes, taustal ott kiivikas shake weight hantliga.

*

päkapikkudest

noh tead ma olen ainult üks pisike tähtsusetu ebapädev mutrike. nagu päkapikk. mitte, et kasvult, aga suuruselt. suured inimesed võivad olla kasvult väikesed ja vastupidi.
minuga on vastupidi.
 
-skiso 14. juuli 2011, kl 19.00
*maitea täpselt muidugi kuda seal portreefotol need wunderbrad ja walkmaxxid peaksid välja paistma :DDD
 
-frukt- 14. juuli 2011, kl 20.16
mina loen kohalikku lehte suurima rõõmuga. reklaami on seal just parasjagu, noh näiteks, kus midagi soodsamalt müüakse, mis üritused kuskil toimuvad.
tean mitmeid, kes esimesena surmakuulutused üle vaatavad:P
igatahes olen rahul.

internetist loen ka uudiseid, aga sealne reklaam häirib mind tõsiselt! oleks nad siis paigal, aga ei, pidevalt on mingi plinkimine, silma eest läbi jooksmine, no jube tüütu:(((

aga ajaleht on su ees ilusti paigal:D
 
-frukt- 14. juuli 2011, kl 20.17
Lääne Elu ma küll lugenud ei ole, aga loodan, et ta on sama hea kui see, mis mul tellitud:D
 
-frukt- 14. juuli 2011, kl 20.21
no mis sa kostad, vingu veel:)
üleval jookseb reklaam, et delfi id omanikele on ekspress ja päevaleht internetis tasuta lugemiseks!
kavatsen igatahes juhust kasutada:)
 
-skiso 14. juuli 2011, kl 20.27
nuuu nii vana ma nüüd ka veel ei ole, et esimese asjana kohe neid surmakuulutusi kiikaks.

mul üks eakas töökaaslane ütles kunagi, et "siis sa tead, et oled vanaks jäänud, kui sinu tutvusringkonnas hakkavad inimesed surema" ja need on kuldsed sõnad ma ütlen
 
z 14. juuli 2011, kl 20.37
on teooria, et reklaami lausa peab lugema, muidu varastad meediat;) siin delfiski ju tasuta teenus, nii et aus inimene klõpsab iga postituse järel mõnel reklaamil. aga adblocki ja muu säärase kasutajate kohta pole sõnu lihtsalt. käed raudu ja sunnitööle, kõrilõikajad sihukesed.

küllap mõni veel ei teadnud, mis on aisserdaisser;) http://www.youtube.com/watch?v=dH385YUT7m0
 
skiso 14. juuli 2011, kl 21.02
atüma z abikäe eest

teeme pildid elavaks siis kah



veel üks suurepärane toode
TIDDY BEAR !!



siin veel üks HEA asi
TOTAL GYM (J.Norris ütles elle kohta, et see on jummalast uus tehnoloogia ja ta kasutab seda juba viimased 16 aastat)


_______________________________________
võttis aasta, nüüd on asi selge:
ei saa sapakale panna bemmi velge!
 
-frukt- 14. juuli 2011, kl 21.28
ma tahaks teda, kas see tiddibear on päriselt ka olemas või oli see nali?

(mind ajas see küll kangesti naerma, aga kellel turvavöö ebamugavust on tekitanud, see teab, et asi on naljast kaugel)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!