Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Sõnamaraton
la-femme 12. juuli 2011, kl 22.05
Selle naljaga seoses tuli üks teine samas stiilis meelde:

- Kas jood?
- Ei.
- Suitsetad?
- Ei.
- Vaatad võõraid naisi?
- Ei.
- Kas sul ei olegi siis ühtki pahet?
- Üks on. Ma valetan.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati la-femme 12.07.2011 22.06.
la-femme 12. juuli 2011, kl 22.42
Tuli selline vallatu mõte, et püüaksime ära arvata cati tähemärgi.:D
Alustan - skorpion?
 
vagrant cat 12. juuli 2011, kl 23.16
vale vastus, õige on kaljukits.
 
vagrant cat 12. juuli 2011, kl 23.24
uskuge või ei - ei ole ma skorpion. tuleb uskuda:)
nanii, 1 läinud, 11 alles.
----------------------
aga et ma olen siin rahvast oma küsimustega komposteerinud (ja ei mingit preemiajuttu), siis panen ühe täiskasvanute muinasjutu.

vol1
Elas kuningas, pisut ehk liiga eakas aga väga rikas ja võimas. Oli tal õukond, teenrid ees-taga, palju vapraid rüütleid ja kauneid õuedaame teda teenimas. Tallid täis hobuseid ja kirstud täis kulda ja aardeid.

Aga kuninga kõige suuremaks aardeks oli tema noor ja kauni näo(ja büstiga) naine, pisut ehk liiga noor ja tuisupäine aga vana kuningas hoidis oma kauni kaasa kõikidel sammudel kiivalt silma peal.

Kuninga rüütlite hulgas oli ka vapper Leonhard Lohetapja, kes ei olnud kuulus mitte ainult lohede nottimise, vaid ka seelikute küttimise poolest. Ei jäänud tema laiast haardest välja ükski kena naine, olgu siis aadliproua või teenijanna. Petetud abielumehed küll ragistasid vihast hambaid aga mida sa ikka lohetapja ja kuninga soosikuga kempled?

Ja juhtuski selline uskumatu lugu, et armus ära vapper Leonhard, armus sellesse ainsasse ja kättesaamatusse, valvsalt valvatavasse ja hoolsalt hoitavasse.
Armus nii, et meest ei huvitanud enam ei lohed ega nägusad näitsikud. Armus nii, et ei maitsenud ei söök ega jook, ei saanud ei magada ega ärkvel püsida.....ühesõnaga-kahesõnaga: mitte vapper rüütel, vaid armunud tobu. Ainus, millele ta mõtelda suutis, oli kuninganna suured silmad(ja büst)..... Love hurts.
 
vagrant cat 12. juuli 2011, kl 23.26
oh sa libakas, ei ole kaljukits:P
2 läinud, 10 alles.
la-femme 12. juuli 2011, kl 23.36
vagrant cat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vale vastus, õige on kaljukits.

No ma mõtlesin juba, et kuidas siis õige vastus kohe ära öeldakse!:)
Pagana liba, ära pettis seekord!:(((


Aga kahju, et skorpion ei ole! Üks oleks võinud olla küll veel!
la-femme 12. juuli 2011, kl 23.42
... ja loole on ilmselt järge oodata!

Ma arvasin , et jutt on meie seelikukütist, aga kui asi armumiseni läks, siis sain aru, et ei ole, meie Leonhard ei armu.
Tema ikka - täna siin, homme seal oodatakse mind....



Toimetatud 1 kord(a). Viimati la-femme 12.07.2011 23.44.
Ropp-Raivo 12. juuli 2011, kl 23.52
Pakun omalt poolt välja, et Leonhardil oli seelikute küttimiseks olemas ka pikk ja jäme "mõõk".
 
z 12. juuli 2011, kl 23.53
cato blanco vagranto Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ahhaa, loogish :) ...............aga mis lehekülg.

mõtled code page? vana 7-bitine ascii, täpitähti ei läinud ju vaja. peaks suvalise 8-bitisega kokku langema.

> eida.....lootusetult sassis omadega, virtuaalselt,

mis nimi sel lootusetul sasidusel?

pakun veel oma lemmikuid: sõnn.
 
komm 12. juuli 2011, kl 23.55
Arvatavasti tuleb järg midagi selles laadis, kuidas tülikast lohetapjast, keda kuningas ise kartis, vabaneda. Saates Leonhardi täitma erinevaid eluohtlikke ülesandeid ja iga kord imestas kuidas küll see vennike kõikidest ohtudest pääseda võis ja tagasi oli. Siin võivad mängu tulla gnoomid, hiiglased (kellega maadelda või rammu katsuda), salakavalad kaunitarid, kes Lohetapjat teelt eksitada püüavad või muud sellist muinasjuttude kraami.
 
vagrant cat 13. juuli 2011, kl 00.08
lf - elu on karrrm:) kolm skorpat ühe nurgakese peale on vist liig mis liig
----------------------------------------------
vol2
Asi kiskus kuningriigis vägisi kiiva, lohed müttasid vabalt neitsisid süüa, naabrid teritasid mõõku aga rüütlite au ja uhkus vaevles samal ajal süüdimatult armupiinades.

Kuningal ei jäänud oma lemmikrüütli lössis olek kauaks märkamata, ta käskis mehel oma kuningliku ihuarstist astroloogi juurde minna ja end kiiremas korras terveks lasta ravida. Kuna Leonhard Lohetapja mehine ....süda oli valu täis ning ihuarsti näol leidis mees kaastundliku ja mõistva kuulaja, oli arstil peagi pilt selgemast selgem:
Ainus, mis vaese mehe terveks võib teha, on kauni kuningannaga kord patustada.
Aga iha objekt oli oi-kui-valvsalt valvatud!

Ma aitan sind, mulle 1000 kuldtükki ja sulle, mis su hing ja ihu igatseb -ütles maag-
Tule kolme päeva pärast tagasi.-

Mehed lõid käed ja lahkuski rüütel maagi juurest kepsakal kõnnakul.
Kuningas hingas kergendatult.
 
noh 13. juuli 2011, kl 00.12
kas kuidagi lühemalt ei saaks...näiteks kolme sõnaga?:PP
 
vagrant cat 13. juuli 2011, kl 00.16
diibile link
http://www.melting-mindz.com/asylum_rehash.php
---------------
lf, arrrmashtus ei üüa tulles:)
njah, seekord RR õigus.
komm - eip, nagu näha:)
----------------------------------------------
 
noh 13. juuli 2011, kl 00.21
huvitav, mis erandeid siin tehasse...miks diibile...kus minu lugu on?:PPPP
 
vagrant cat 13. juuli 2011, kl 00.47
noh´ile - tuleb juba, jooksuga.kannata ära, lõpp on lähedal.
--------------------------------------------------------
vol3
Maag otsis oma kuivatatud juurikate ja salamandrisilmade tagavarad üles, uhmerdas ja lausus kummalisi sõnu ja valmiski salakaval ja äärmiselt mõjus pulber. Ei unustanud ta ka vastumürki kokku mikserdamast.

Kummalisi ja ainult temale teadaolevaid kanaleid kaudu siputas rahamaias ja ebalojaalne maag nimetet pulbrit kuninganna pihiku sisse...........

Järgmisel hommikul oli õukonnas suur paanika - kuningannna oli ootamatult haigestunud tundmatusse tõppe - kõik see ilu, mis pihikusse oli pigistatud, kiheles kohutaval kombel.
Peale kolme päeva kohutavat kihelemist( kuninganna oli juba ahastuse äärel ja kuningas samuti), ütles petisest arst, et on leidnud kuninganna tõvele ravi....ainult et ravi on väga ebatavaline.....

-Kuningannat aitab ainult vapraimates vapraima lohetapja sülg- ütles maag.
Ravi peab toimuma ilma, et keegi seda pealt näeks ja teie armuline kaasa on kohe tõvest prii.-

Häda ajab kuninga kaevu, mis parata, tuli nõustuda.....
Maag andis vaprale rüütlile pudelikese vastumürgiga, käskis tale sellega suud loputada ja soovis....mida iganes:P

Ja ennäe imet!
Kuninganna sai terveks.
Kuningas oli rõõmus.
Leonhard Lohetapja tervenes lõplikult.

Maag oli ka õnnelik, sest temal kõlises kõrvus peagi kukrusse kukkuvad 1000 kuldtükki. Kuid kui ta Lohetapjaga rahast juttu tegi, vingerdas too osavalt kõrvale ja ei teinud lubatud lepet enam mäletamagi.....
---------------------------------------------------

mis sai edasi? ühe lausega?
Ropp-Raivo 13. juuli 2011, kl 00.58
Kui jutt juba kuningatele läks:

Kuningas Arthur peab minema mitmeaastasele reisile kaugele merede taha, aga ei taha usaldada oma kuningannat Guineveret seksinäljas templirüütlite hoole alla. Niisiis läheb ta nõu küsima võlur Merlinilt. Merlin ütleb, et midagi me ikka välja nuputame ja käsib Arthuril tagasi tulla paari päeva pärast.
Kui Arthur tagasi läheb, näitab Merlin talle oma uut leiutist, millel nimeks "voorusevöö".
Merlin demostreerib seda pistes pulga auku ning giljotiinitera langedes on pulgal ots läinud..
Arthur tänab ja läheb koju.
Pannud voorusevöö Guineverele peale lahkub ta kodust.
Aastad lähevad mööda ja Arthur saabub koju.
Ta laseb kohe kõik rüütlid kokku kutsuda ja neil püksid alla lasta, et näha kes on talle proovinud truudust murda.
Kõik rüütlid peale sir Galahadi, olid kas amputeeritud või kuidagi vigastatud.
"Sir Galahad," ütles kuningas Arthur. "Sina oled ainuke truu rüütel, kuidas ma võin sulle tasuda?"
Vastuseks vaikus, sest Sir Galahadil ei olnud keelt...
 
vagrant cat 13. juuli 2011, kl 01.03
eipole sõnn.
3läind, 9alles.
-----------------------------------------------
vol5
Maag naeratas mürgiselt ja puistas järgmisel hommikul (helde käega) sama pulbrit kuninga pantaloonidesse:P
Lõpp hea, kõik hea.
 
vagrant cat 13. juuli 2011, kl 01.15
.."Ütle mulle, mu truu Galahad, mida me nende reeturitega teeme?..... Miks sa vait oled, Galahad? Neelasid keele alla või?"
-------------------------anekdoote pidavat olema ainult kolme liiki - loomadest, poliitikast ja need siivutud.
 
z 13. juuli 2011, kl 07.57
toredad lood, ainult üks märkus. templirüütlitega on asi mäda. võibolla passib meie viktoriiniküsimuseks kaks põhjust, miks templirüütlid siia ei sobi.
 
z 13. juuli 2011, kl 07.59
pakun välja: kalad.
la-femme 13. juuli 2011, kl 18.11
z Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kaks põhjust, miks templirüütlid siia ei sobi.

Muinasjuttudes sobivad igasugused variandid, aga kui reaalsusesse tulla, siis üks põhjus on see, et kuningas Arthuri valitsemise ajaks ei olnud templirüütlite ordut veel loodud ja teiseks ei olnud nad kuninga käsualused, vaid palverändurite kaitsjad.



Toimetatud 3 kord(a). Viimati la-femme 13.07.2011 18.28.
 
cato blanco vagranto 13. juuli 2011, kl 18.58
kalad? ne-a.
4 läinud, 8 alles.
---------------------
arthuril olid ümarlaua rüütlid:)
 
-frukt- 13. juuli 2011, kl 19.26
mina arvan, et kass on pärit lõvi tähtkujust. sellest on ta alateadlikult tuletanud ka oma nime:)

kuningas arturi maal ei olnud templeid. seega ei saanud olla ka selle rüütleid.
 
cato blanco vagranto 13. juuli 2011, kl 19.59
fruktile
5 läinud, 7 alles jäänud veel
ei mingit alateadvust nime valikul, puhas reaalsus nelja käpa peal.
-----------------------------kitsaks hakkab mul minema varsti:)
 
z 13. juuli 2011, kl 20.08
peale muu olid templirüütlid mungad ja ei tegelenud naistega.

vähi tähtkuju pakun.
 
kirp 13. juuli 2011, kl 20.16
suve lõpus, sügisepoole sündinud.
la-femme 13. juuli 2011, kl 20.22
....ja mina ei lugenud kuskilt välja, et nad mungad olid ja kustutasin ära....:D

......................................................................
- Su mõtetes on konkreetsust ja selgust. Sa ei aja asju keeruliseks, vaid tegutsed kohe ja kõige optimaalsemal viisil. -

Ei kõla küll kaunilt, aga jäär oled!:D
 
cato blanco vagranto 13. juuli 2011, kl 20.25
Aia, ma ütleks.( rohkem arvata ei ole vaja)
----------------------------------------------------------
la-femme 13. juuli 2011, kl 20.26
Suve lõpus on neitsi ja kaalud. Kumb siis?
 
vagrant cat 13. juuli 2011, kl 20.27
noh, nüüd tundub, et olen jäär!
vähk olen.
-------------------------
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!