Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Sõnamaraton
la-femme 08. jaanuar 2012, kl 19.48
Sa, z, arvad, et skiso on hullumajas, mitte vanglas?
Kohe palju kergem hakkas!:)))

Mul ei ole valedes kohtades käimisega kunagi arvuti rikki läinud. Aga võib-olla on need siis hoopis õiged kohad olnud, mine tea?:)))

"Hullaris oli arvuti täitsa olemas."
Sa oled seal siis käinud või?
 
z 08. jaanuar 2012, kl 23.28
Olen jah, lausa kaks korda. Üks kord lahtises, teine kord kinnises. Aga välja jalutama ikka lasti, peeti vist ohutuks ja mitte enesetapjaks.
 
tähelepanek/kordam... 09. jaanuar 2012, kl 01.22
fuks on ikkagi kirjutamas vt. arvutiabi või militar.ee
la-femme 09. jaanuar 2012, kl 19.40
Aitäh, hea inimene, et luurel käisid ja mind aidata püüdsid!:)

Läksin kohe Arvutiabisse vaatama, kas Skiso on trellide tagant lahti lastud? Või ehk ainult jalutama lubatud? Või hoopis järelevalve all tööle suunatud?

Aga teda polnud seal!:(
Oli küll Fucs, kuid tema abi ma hetkel ei vajanud.

Siirdusin edasi militar.ee poole. Mis selgus? See on ilmselt samuti kinnine asutus, sest mind ei lastud sisse. Uksel oli suurte tähtedega kiri: Server not found. Ja nüüd tekkis mul tõsine kahtlus, kas ma seekord sattusingi valesse kohta ja mu arvuti läks rikki, sest õiged inimesed ju ometi käivad seal?

Ei jää vist muud üle, kui tuleb Fucsi poole pöörduda ja küsida, kuidas ma oma arvuti jälle töökorda saan!
Oehh!
 
RR 09. jaanuar 2012, kl 21.56
Tüüpilise naise hala, kes pole ammu meest saanud, ütleb selle peale kogenud k*pimees:)
la-femme 18. jaanuar 2012, kl 19.48
Arvuti on jälle töökorras, sedapuhku küll ilma Fucsi abita!:)))

Tahtsin ülalpool vaikusemüüri lõhkumiseks vaid natuke nalja teha, kuid välja tuli ainult suur nutt ja hala.:((((
Mis parata, kui ei oska teha peent, sädelevat ja vaimukat huumorit nagu eelkõneleja!

Ega üle oma varju ikka ei hüppa!:((

Kurb!:(
la-femme 18. jaanuar 2012, kl 20.19
Hoian seekord oma suu kinni ja lasen rääkida professionaalil.


Haige kuningatütar

Ühel päeval jäi kuningatütar raskesti haigeks. Kuningas lubas pool kuningriiki sellele, kes ta terveks ravib.
Tuli siis üks hästi tark arst ja ütles, et pöördugu kuningas polikliinikusse, et arstiabi on tänapäeval kõigile kättesaadav ja arstid väga kõrgesti haritud.
Kuningas kaebas, et seal on pikk järjekord ja nii venib asi liiga pikale.
Ja hakkas uuesti pakkuma, et võtku arst pool kuningriiki kingituseks ja tehku tütar terveks.
Arst vastu, et tema niigi töötab juba kahe ja poole kohaga, kui see pool kuningriiki nüüd ka veel juurde panna, siis teeb see juba kolme kohaga töö. Pealegi tänapäeval on kuningriigid rikkuse poolest nadivõitu.
Lõpuks jõudsid ikka kokkuleppele, kuningatütar raviti terveks ja arstile määrati vastutasuks ...... palk.

Priit Aimla

..............................................................

Lugu pärineb küll aastate tagant, kuid kõlab tänapäevaselt.
Lünga võib igaüks ise täita nagu praegusele ajale kohane.
 
Rexx 18. jaanuar 2012, kl 20.41
saab riigikogulase palga + kuluhüvitused:))
la-femme 20. jaanuar 2012, kl 22.59
Tubli, Rexx!:)))
Loodame, et arstid hakkavadki nii head palka saama ja kõik kadunud pojad ning tütred tulevad ka välismaalt tagasi!:)

Et see arst ülimalt helde pakkumise tagasi lükkas, siis teist sellist talle loomulikult enam ei tehtud.
Järgmine pakkumine ei saanud riigikogulaste sissetulekule ligilähedalegi.
See, milles lõpuks kokku lepiti, on - nagu öeldakse - väike, kuid kindel sissetulek.

Eks arstile ikka kord antud vanne: tõotan oma au ja südametunnistuse nimel .... , meenus ja ainult missioonitundest ravis ta kuningatütre terveks.
 
Anja-Nanja 20. jaanuar 2012, kl 23.35
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 17.03.2016 00.24.
 
-frukt- 21. jaanuar 2012, kl 09.57
kui ikka kops nõnda üle maksa liigub, siis tuleks kiiremas korras väljaõppinud spetsialistide poole pöörduda, mitte siia targutama tulla:D
ainult õigeaegselt saadud ravi annab tulemusi!
la-femme 21. jaanuar 2012, kl 20.45
Tegelikult väldin ma juba ammu .....-st kirjutamist. Ära on tüüdanud. Põhjusi kirjutamiseks ju oleks ja vahel ma juba mõtlengi, et nüüd peaks küll midagi ütlema, aga siis meenub mulle see vana kindral „Švejkist”, kes mõtles ja kõneles ainult peldikutest.

Ja kuna mina ei taha olla selline kindral, siis jätan ma asja sinna paika ja otsin teise teema.
No ei soovi ma kirjutada ....-st, mitte ei soovi…

Andrus Kivirähk

http://www.epl.ee/news/arvamus/andrus-kivirahk-v...
Ropp-Raivo 22. jaanuar 2012, kl 16.09
Ka mulle tundub, et lf-l ja panhteril on midagi sarnast. Tegelikult võiks lf kirjutada siia keerutamise asemel ühe KONKREETSE lause:
kallid kaasfoorumlased, mina ei ole kasutaja panther. Kas tal jätkub julgust seda teha? Kui ei, siis tõesti la femme=panther.
 
panter irw 22. jaanuar 2012, kl 23.58
Ja nii ongi. Raivo ja Anja on selgeltnägijatest geeniused. Nad elagu!
 
med. õde psühhiaatria kliinikust 23. jaanuar 2012, kl 00.24
panter ei saa ju üles tunnistada oma haigust. siis peab ta ka frukti ja muude lollakate nimed kirja panema. las skiso möllab! me anname talle rohtu ja ta on täitsa kahjutu :D
 
dr Aadu Kadakas, psihhiaater 23. jaanuar 2012, kl 00.34
Jah, see patsient on meil eriti mitmekesine ja mitmenäoline. Kinnitan, ta on täiesti kahjutu. Meest tal muidugi ei ole, aga pika vestluse käigus selgus, et ta oskab ise mees olla. Igatahes väga keeruline juhtum, harvaesinev ja omane suurushullustuses vaevlejatele. Saame hakkama ja anname endast parima. Seniks kannatust!
 
lugupidamisega noh 23. jaanuar 2012, kl 06.36
kullakesed psühhiaatriumi kliinikust..kas te ei võiks oma patsienti anja-nanajat kah veidi rohkem valvata ja silma peal hoida..eriti täiskuu ajal...oleksin teile väga tänulik:P
 
-frukt- 23. jaanuar 2012, kl 12.58
mina olen igatahes kõrvust tõstetud:D

kui nüüd ausalt üles tunnistada, siis mul oli probleeme siin enda lahterdamisega.

negatiivse poole esindajad on selgelt eristatavad Ropp Raivo ja Anja Nanja, positiivsel poolel la femme ja panter./ja tegelikult kõik ülejäänud siin nurgas/
aga mina- tundsin end nagu kahevahel, selline neutraalne- no kes siis ikka tahaks selline olla:(

nüüd aga kui mind pantrisuguseks peetakse, siis olen ju ka positiivne:DDD

olen leidnud oma koha, mida mõni ei pruugigi leida!
Ropp-Raivo 23. jaanuar 2012, kl 14.15
to frukt
Lihtsalt uudishimust küsin.
Milliste tunnuste alusel oled sa mind liigitanud negatiivse poole esindajaks?
Ropp-Raivo 23. jaanuar 2012, kl 14.16
panter irw Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ja nii ongi. Raivo ja Anja on selgeltnägijatest ge
> eniused. Nad elagu!

Ilmselt Anjal oligi õigus- ei julge panther seda lauset välja öelda, et ta pole la femme, ei julge...aina keerutab:))
 
peaarsti asetäitja ravi alal 23. jaanuar 2012, kl 15.52
rahu, ainult rahu, olukord on kontrolli all.
nagu dr kadakas lubas, me anname endast parima. meespatsiendi juba suutsime võõrutada kepist rääkimisest, nüüd näeb ta veel vaid hallutsinatsioone inimeste kahestumisest, aga küll me selle ka välja ravime. naispatsient on raskemini ravitav, tal on mõlemad haigusnähud alles, kuid me paneme ta rangemale reziimile ja teeme temast ka inimese.
 
-frukt- 23. jaanuar 2012, kl 16.17
Ropp-Raivo Kirjutas:
-------------------------------------------------------

Milliste tunnuste alusel oled sa mind liigitanud negatiiv
se poole esindajaks?

liigitamine toimus minu sisetunde alusel.
mul ei olnud mingit nimekirja tunnustest, mille abil oma arvamust kujundada.

otsus on kujunenud pikema aja jooksul ja on olnud väga palju erinevaid kommentaare, mille täpne sõnastus on mul ununenud, kuid mulje, mis neist jäi, on kuskil mälusopis salvestunud.
Ropp-Raivo 23. jaanuar 2012, kl 16.42
Mul on tõesti kahju, kui minu kommentaarid on riivanud sinu õrna hinge. Ma soovitan mitte võtta seda virtuaalmaailma (foorum seda ju on) endale nii südamesse. See tagab kergema elu. Leia endale mees (kui sul veel meest ei ole) ja naudi temaga aeg- ajalt armurõõme ning sa näed, et maailm ei olegi nii kuri ja hirmus.
 
-frukt- 24. jaanuar 2012, kl 11.16
ma olen päris meelitatud, et minust on selline virtuaalselt õrnahingeline mulje jäänud:)

kuid sellele vaidleks küll vastu nagu oleks negatiivsed kommentaarid mu virtuaalses südames ja teeksid seal laastustööd.
kuna positiivseid on tunduvalt rohkem, siis nemad on ikka ülekaalus ja virtuaalsüdame töös häireid pole täheldanud.

see negatiivsete ja positiivsete tegelaste väljaselgitamine on mul alguse saanud kooliajast. siis tuli peale mõne teose läbilugemist need ikka esile tuua.
ma mäletan juba tollest ajast, et see südame peale ei käinud ja seepärast mul oligi julgust seda praegu aastakümnete möödumisel jälle katsetada. seekord siis virtuaalmaailmas.:DDDDD
 
Anja-Nanja 24. jaanuar 2012, kl 22.07
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 17.03.2016 00.24.
la-femme 24. veebruar 2012, kl 22.09
Ei kergitaks küll enam vana teemat, kuid ülevalpool on kõik nii spetsiifilised teemad, et neisse ei ole kena postitada.

Mul on isegi praegu piinlik, et olin ebaviisakas ja rääkisin Vannimeistri teemas asjasse mittepuutuvat juttu.

Kas panite tähele, ta on jälle lasknud teema kustutada. Minu arust tõmbasime just sellele tähelepanu ja tegime reklaami, aga kõik inimesed ei saa asjadest ühtmoodi aru.
 
z 24. veebruar 2012, kl 22.24
Mina arvan, et tasuta reklaam ei ole siin lubatud. Kui tahad reklaami teha, osta vilkuvat pinda foorumit ümbritseval alal;)

Skiso pakkumine oli küll nii suurepärane, et oleks võinud alles jääda;)
 
Rexx 24. veebruar 2012, kl 22.28
ma millegipärast arvan ka, et see vannimüügiteema modede poolt kustutatud. pealegi, mis ühist peaks unetute nurgal ja vannitoa remondil olema? mõnus vann tagab küll hea une...
la-femme 24. veebruar 2012, kl 22.39
Arvan siiski, et vannimeistri käsi oli mängus. Ta ei sallinud teema risustamist, tegi ju sellekohase märkusegi.

Remondifoorumis on ilmatu vanad teenusepakkumised üleval, mis vahet sel on, kus nurgas nad on.
Mõnikord tõstetakse ümber, kui on vales kohas.

Aga ma mõtlesin ka, et miks ta üldse siia pani, kas arvas, et kui inimesel öösel und ei tule, siis ta ei hakka lambaid loendama, vaid mõtleb sellistele asjadele.
la-femme 24. veebruar 2012, kl 22.48
Z,
paranoia värk jäi mulle arusaamatuks.

Räägi meile oma päevast. Kus käisid, mida nägid?
Linn oli võõrast rahvast täis, ega omad vist söögikohtades löögile ei pääsenudki?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!