Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
sõnaheide
 
Rexx 02. märts 2011, kl 22.50
vat, kuidas üks halb ost võib kauaks meele kurvaks teha ja tuju ära rikkuda.
 
-frukt- 02. märts 2011, kl 22.59
tegelt Rexx, ma olen saatusega leppinud. kavatsen oma praakkepi teibiga kinni kleepida. mingi aja peaks siis veel nendega käia saama.
pealegi üks oli veel päris terve. võin ühe kepiga käima minna. poole maa peal vahetan kätt:D
 
Rexx 02. märts 2011, kl 23.01
kas naelaga ei saa kinni lüüa?
 
-frukt- 02. märts 2011, kl 23.04
ma kardan, et ei saa. kepp ju seest tühi, naelal ei teki õiget haakumismomenti.
aga mul on vägev teip, kunagi jäi katusepaikamisest üle.
 
olavsu1 12. märts 2011, kl 22.53
täitsalõpp kui palju on paanikuid, mõttelaisku, tegudelaisku ja niisama rumalaid inimesi.....
 
up! up! 13. märts 2011, kl 09.41
Üles, loodrid, paanikud, laisad, mõttelaisad, tegudelaisad, rumalad, tohmanid, targad, geeniused, unimütsid, muidu mehed, kaunid mehed, noored neiud, vanad prouad jne!

Kaunis päev on alanud!
 
hr.noh 13. märts 2011, kl 10.14
Hommikut:) Hea tuju laul:)
 
unimüts 13. märts 2011, kl 11.34
Mis? Kas hommik juba käes?:O
Kuis siis nõnda ruttu.....

Mis päev täna on?
 
unimüts 13. märts 2011, kl 13.10
Küsimus osutus vist liialt keeruliseks!:D
Vastus on leitud, tänan kõiki kaasamõtlejaid!
 
stella 13. märts 2011, kl 14.14
http://www.youtube.com/watch?v=UOFjne_5-xs

Hea tuju jätku! :)
 
nohhike 13. märts 2011, kl 14.24
lingitan

ja muideks...mis sest päevast ikka teada...täna on täna...ja see ongi kõikse tähtsam...ja iialgi ei üksi, kui ütled, et täna on täna....vat sedasi:PPP
 
Rexx 13. märts 2011, kl 20.41
ei olegi enam sõnaheide vaid lauluheide.
 
Miss Marple 14. märts 2011, kl 16.31
Kes on selle toreda jutukese autor?

Nastiku ja vilepilli test :)

See oli parajasti ühe kooliekskursiooni öömaja kohas. Jagati inimesi tubadesse ja meie tuppa sattus 3 poissi ja üks noor naisõpetaja. See kartis, et ma talle öösel "nastikut" näitan. "Ega te mulle... ?" "Ei, ise võtad" vastasin. "No seda ma küll ei tee" , pauguti mulle vastu. "Ma tean küll kust teid katsuda, et refleksid tööle hakkaks. Kõigi tüdrukute puhul on toiminud" , kobisesin vastu. Nüüd lubas õpetaja magada üks silm kinni, teine lahti.

Läks jupp aega mööda kõik jäi vaikseks. No nüüd... kissa-kassa-tipa-tapa-kissa-kassa tasakesi hiilisin õpetajanna voodi ette ja võtsin "nastiku" välja
Õpetajanna ärkab üles ja teeb üllatusest silmad suureks "Mida te nüüd teete?" küsib ta.
"Nastiku testi. Vilepilli kasutusjuhendi järgi pidi selle vilepilli mängimine ajama kõikidel ussidel pead püsti ja nendel ussidel sammuti mis siin allpool on. Nii, et kui mul tõuseb... vastasin mina. Õpetajanna prahvatab naerma, "Issand, kas ta ongi teil selline?", pealtnägijad vastavad, et nemad ei tunne mind. "Näib, et see vilepill ei tööta teil" itsitab õpetajanna. "Nojah, ma otsin selle komisjoni poest, seal väideti, et kunagi olevat töötanud.
 
olavsu1 02. aprill 2011, kl 22.07
http://www.upload.ee/image/1241734/nono...

vot selline peab üks emme olema. mitte nagu tanker või vaaaaal..
 
-frukt- 03. aprill 2011, kl 01.49
ma ei ole muidugi mingi emaekspert, kuid minu arust ei oma ema välimus nii suurt tähtsust. peaasi, et oleks hea ema. selline turvatunnet pakkuv.
 
Rexx 03. aprill 2011, kl 10.08
olgu vaal või elevant või hiir, peaasi, et on oma ema! sellest saad ehk alles siis aru, kui teda enam ei ole...
 
olavsu1 07. aprill 2011, kl 22.07
 
-frukt- 08. aprill 2011, kl 11.44
väga hästi tabatud loom.

nii loomulik oma pehmel padjal.

mõtlemas suuri mõtteid...
 
Rexx 08. aprill 2011, kl 19.30
kas siiami kassil on sinised silmad vist?
panter 08. aprill 2011, kl 21.43
Siia teemasse ka poetan väikese jutukese. Näib, et la femme on puhkusel, seega väike lugemine seni kuni ta teie juures jälle tagasi on oma tuntud headuses.:)



Elas kord kaupmees, kes saatis oma poja maailma kõige targema inimese käest Õnne Saladust õppima. Poiss kõndis nelikümmend päeva kõrbes, kuni jõudis ilusa lossini, mis asus kõrge mäe otsas. Seal elaski Tark, keda poiss otsis.

Kuid selle asemel, et kohtuda püha mehega, sattus ta sisse astudes vilka tegevuse keerisesse; kaupmehed voorisid sisse ja välja, ruum oli täis inimeste juttu, pillimehed mängisid rahulikku muusikat ning laud oli lookas selle kandi kõige hõrgutavamatest delikatessidest. Tark vestles kõigiga ja poiss pidi ootama kaks tundi, enne kui tuli tema kord mehe tähelepanu osaliseks saada.

Tark kuulas hoolikalt poisi külaskäigu põhjuse ära ja ütles siis, et praegu pole tal võimalik poisile Õnne Saladust seletada. Ta soovitas poisil palees veidi ringi käia ja kahe tunni pärast tagasi tulla.

”Ma palun sul sel ajal midagi teha,” ütles Tark, ulatades poisile teelusika, millel oli kaks õlitilka.
”Senikaua kui sa jalutad, hoia lusikat nii, et õli maha ei tilguks.”

Poiss hakkas paleetreppidest üles ja alla ronima, jälgides hoolikalt lusikat. Kahe tunni pärast oli ta Targa juures tagasi.

”Noh,” küsis Tark, ”kas nägid söögisaalis neid pärsia seinavaipu? Kas nägid aeda, mille kallal Aednik-meister on juba kümme aastat mässanud? Kas märkasid imeilusaid pärgamente mu raamatukogus?”

Häbiga tunnistas poiss, et polnud midagi näinud. Tal oli silmi jagunud vaid kahele õlitilgale, mis Tark talle usaldas.

”Mine tagasi ja tutvu minu maailma imedega,” ütles Tark. ”Sa ei saa usaldada meest, kelle kodu sa ei tunne.”

Kergendustundega võttis poiss lusika ning suudus lossi uurima, silmitsedes seekord kõiki kunstitöid, mis katsid seinu ja lagesid. Ta nägi aedu, mägesid, mis teda ümbritsesid, lillede ilu ja maitset, mis oli iga viimse kui eseme asetanud täpselt oma kohale. Tagasi tulnud, jutustas ta Targale üksikasjalikult kõigest, mida oli näiud.

”Aga kus on kaks õlitilka, mis ma sulle usaldasin?” küsis Tark.

Lusikat vaadates nägi Tark, et see oli tühi.

”Nii, mul on sulle üksainus nõuanne,” ütles Targim Tarkade seas. ”Õnne saladus on märgata kõiki imesid maailmas ja mitte kunagi unustada kahte õlitilka lusikal.”
la-femme 09. aprill 2011, kl 09.49
Hea lugu!

Tere, panter!:) Rõõm sind siin jälle näha!:)))

Ei saa me läbi Lätita
ja Venemaa meelest ei lähe.....
 
Rexx 09. aprill 2011, kl 11.09
jah, pantril ka hea ja õpetlik lugu - oska elus näha suurte asjade ilu, unustamata väikesi asju. ja see on täiesti teostatav.
la-femme 11. aprill 2011, kl 19.53
Teen ühe heite ka:

Kes kunagi restoranis käinud, ei see enam piimasaali ihka!
Mihkel Mutt

Ausõna, dopingut pole tarvitanud, sellepärast jäi heide lühikeseks.
diip 11. aprill 2011, kl 20.38
Kas tõesti saab hoida lusika peal pikemat aega kahte õlitilka? Kas need kokku ei lähe, üheks õlitilgaks? Kaks lusikat oleks ka pidanud olema, siis ma usuks. Või siis üks lusikas ja üks tilk.
la-femme 11. aprill 2011, kl 20.43
Nojah, oleks kaks tilka õli, siis oleks asi lihtne, aga kaks õlitilka - ja probleem missugune!
 
olavsu1 11. aprill 2011, kl 20.52
_Miss Marple 14. märts 2011, kl 16.31_

selle autor oli mina. ainult keegi on pealkirja ära muutnud....
la-femme 11. aprill 2011, kl 21.33
Ja mitte ainult pealkirja....
diip 11. aprill 2011, kl 21.40
Mõtlesin, äkki see loss oli Playboy Mansion ja suur tark oli Hefneri-papi? Ja tilku ei pidanud mitte lusika peal hoidma tegelikult;)
 
olavsu1 11. aprill 2011, kl 22.02
la-femme Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ja mitte ainult pealkirja....


jajah. tsensuur.

originaal tekst siis...

Paelussi test :)

See oli parajasti ühe ekskursiooni öömaja kohas. Jagati inimesi tubadesse ja meie tuppa sattus 6 poissi ja üks naisõpetaja. See kartis meid et ma talle kaissu ronime. "Ega te mulle kaisu ronima ei hakka?" "Ei, ise võtad" vastasin. "No seda ma küll ei tee" pauguti mulle vastu. "Ma tean küll kust teid katsuda, et rehvleksid tööle hakkaks. Kõigi tüdrukute puhul on toiminud" kobisesin vastu. Nüüd lubas õpetaja magada üks silm kinni, teine lahti.
Läks jupp aega mööda kõik jäi vaikseks. no nüüd... kissa-kassa-tipa-tapa tasakesi läitsi õpetajanna voodi ette ja mängisin seal vilepilli nagi tantsitaks mõnd kobramadu.
Õpetajanna ärkab üles ja teeb üllatusest silmad suureks "Mida te nüüd teete?" küsib ta.
"Paelussi testi. Vilepilli kasutusjuhendi järgi pidi selle vilepilli mängimine ajama kõikidel ussidel pead püsti ja nendel ussidel sammuti mis siin allpool on. Nii, et kui naisel tõuseb, siis on tal paeluss" vastasin mina. Õpetajanna prahvatab naerma, "issand, tas ta ongi teil selline?", pealtnägijad vastavad, et nemad ei tunne mind. "Näib, et see vilepill ei tööta teil" itsitab õpetajanna. "Nojah, ma otsin selle komisjoni poest, seal väideti, et Bresnevi peal olevat töötanud. Paeluss olla Bresnevil tagumikust väljatulnud ja teki üleskergitanud" vastasin.

Mina liikusin edasi tualeti poole, õpetajanna jäi voodisse itsitama.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!