Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Halloo!Kuhu kaovad teemad?
 
-frukt- 16. aprill 2011, kl 14.49
selle peale ma otsustasingi ta teiste omasuguste ehk hanekarja hulka küüditada!
 
-frukt- 16. aprill 2011, kl 14.52
Rexx, see siin on ikkagi sinu teema ja ma kitkuks seda kana kuskil mujal kui vajadus peaks tekkima.
sest on väike lootus, et olukord saab kontrolli alla ja ma rahunen maha:)
 
iseasi 16. aprill 2011, kl 14.55
Kolime mujale, saa siin kanu kitkuda pärast kõik kohad sulgi täis.
 
Rexx 16. aprill 2011, kl 14.56
frukt, tunne ennast minu tehtud teemas vabalt. siin võivad kõik avaldada arvamust ja vaielda jms. milleks minna mujale? siin ruumi jätkub kõigile.
 
-frukt- 16. aprill 2011, kl 15.05
tänaseks on mul toidukraam juba olemas, seega jätame selle kana rahule.
plaanis on hoopis sealiha küpsetada.
 
iseasi 16. aprill 2011, kl 15.29
-frukt- sinust on võimatu mööda vaadata, kui koorimata oled. Kas see seapraad ehk liiga rammus pole, suvi varsti käega katsuda ja need lisakilokesed kipuvad siis välja paistma, mis hoole ja armastusega kogunud oled.
 
Rexx 16. aprill 2011, kl 15.40
hea isu on tervise tundemärk. ja kortsus ujumistrikoo ei ole sellel aastal moes.:) muideks, liha süüa saab ka nii, et lisakilosid ei tule juurde. oluliselt...:)
 
iseasi 16. aprill 2011, kl 15.41
Läkski juba õhtustama, ilma et minu õpetlikke sõnu lugenud oleks. Kuigi kooritult võib see apelsin vaagnal täiesti märkamatuks jääda.
diip 16. aprill 2011, kl 17.22
> Sina aga koputa ikka edasi ja m
> a kujutan ette, et 1941 aastal OLEKS sina olnud il
> mselt üks nendest, kes küüditajatega koostööle ole
> ks asunud.

Jäin mõtlema, kes on koputaja üldse? Kui keegi politseisse pöördub, et vägivalla eest kaitset otsida, kas ta on ka siis koputaja? Minu arust koputaja on see, kes annab teisi üles eesmärgiga võimuesindajatele pugeda ja endale mingeid eeliseid teenida.
 
-frukt- 16. aprill 2011, kl 19.11
diibil on väga hea definitsioon koputaja kohta välja pakutud.

see, et ma lihtsalt avaldasin oma poolehoidu teemal, et igaühel on õigus enda eest seista, kasvõi teda solvavaid teemasid kustutada lastes, päädis minu koputajaks nimetamisega.
naljast on paljudel erinev arusaam, ja kui üks osapool annab mõista, et tema arust on nali läinud üle igasuguse piiri, siis tuleks sellest aru saada, mitte oma jonni edasi ajada.
ja oma eksimuste tunnistamine oleks tõelise mehe üks parameeter!
 
-frukt- 16. aprill 2011, kl 19.14
seapraad on mul igatahes söödud ja kui nüüd mõni lisakilo peakski tulema, siis see lisab mu sõnadele ainult kaalu:D
 
Anja-Nanja 16. aprill 2011, kl 19.26
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 17.03.2016 14.44.
la-femme 16. aprill 2011, kl 19.31
Ah, ära pane tähele, frukt!
Mind nimetati ka ükskord koputajaks, kui ma kellegi teise poolt minu nimel kirjutatud ebasündsa loo kustutada lasin.
Karavan läheb ju edasi...
 
Anja-Nanja 16. aprill 2011, kl 19.41
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 17.03.2016 14.42.
 
-frukt- 16. aprill 2011, kl 19.43
aitäh, la femme! ma kavatsengi rõõmsalt edasi minna.
olen saanud oma solvumise ilusti välja elada, sest kurja juur on kindlasse kohta paigutatud:)))



Toimetatud 1 kord(a). Viimati -frukt- 16.04.2011 19.44.
la-femme 16. aprill 2011, kl 19.55
Kui mind sõimataks ja inetusi öeldaks, siis ma läheksin siit lihtsalt ära!
Pole probleemi.
Kuid õnneks on kõik ok!:)))
 
-frukt- 16. aprill 2011, kl 20.39
eks paljud on nii talitanudki ja unetute read on üpris hõredaks jäänud.
alissandra 16. aprill 2011, kl 20.48
Anja, sinule on inetusi öeldud vaid sellepärast, et sa ise inetusi esimesena ütlema hakkad.:P
 
Rexx 16. aprill 2011, kl 20.48
ja pärast pikka arutelu saimegi ju teada, kuhu teemad kaovad...no lisaks veel ka kirjutajad:)
la-femme 16. aprill 2011, kl 20.59
Ma arvan, et muusikateemad on ikka moderaatorite endi algatusel kustutatud, kuna need läksid väga pikaks. Seda on ju ennegi tehtud.

Seal ju Delfi reegleid ei rikutud ja ei usu küll, et nii pikad ja korralikud teemad kellegi soovi korral kohe kustutatakse.
Ja miks peakski keegi meist sellise ettepaneku tegema?
 
Anja-Nanja 16. aprill 2011, kl 21.07
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 03.07.
 
Anja-Nanja 16. aprill 2011, kl 21.11
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 03.08.
alissandra 16. aprill 2011, kl 21.29
Sul, Anja, haugimälu. Sina alustasid kogu ooperit.
 
Anja-Nanja 16. aprill 2011, kl 21.35
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 17.03.2016 14.39.
 
Anja-Nanja 16. aprill 2011, kl 21.37
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 17.03.2016 14.39.
Ropp-Raivo 16. aprill 2011, kl 22.51
Tore, et peale minu taunivad koputamist ka teised unetud. Inimene peab ise foorumis hakkama saama, mitte moderaatoritele kaebama. Selle koputamise oht on veel selles, et täna kaebab foorumis, aga homme päriselus!
Ropp-Raivo 16. aprill 2011, kl 23.05
diip Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> > Sina aga koputa ikka edasi ja m
> > a kujutan e
> tte, et 1941 aastal OLEKS sina olnud il
> > mselt
> üks nendest, kes küüditajatega koostööle ole
> >
> ks asunud.
>
> Jäin mõtlema, kes on koputaja ü
> ldse? Kui keegi politseisse pöördub, et vägivalla
> eest kaitset otsida, kas ta on ka siis koputaja? M
> inu arust koputaja on see, kes annab teisi üles ee
> smärgiga võimuesindajatele pugeda ja endale mingei
> d eeliseid teenida.

Ne sravnivai hui s paltsem! Politseisse pöördumine, kui sind tõesti reaalses elus ähvardab reaalne oht elule, pole koputamine.
Toon näite- kui foorumis nimetab sind keegi paksuks impotentseks pelmeeniks, siis kaebad moderaatorile (oled minu silmis ka koputaja). Kui sind tänaval keegi nii solvab, siis vaevalt sa politseisse kohe jooksed.
Alati ei ole eelised need, mis koputajat tegutsema sunnivad. Tavaline koputaja on pigem arg jobu, kes reaalses elus kardab oma elu ja tervise pärast. Tugevad ei koputa!
 
-frukt- 17. aprill 2011, kl 06.47
vaat kus kiidukukk!

tugev on see, kes aitab nõrgemat, mitte ei demonstreeri oma tugevust tema peal!

minu poolest otsi teine omasugune tugev ja ma vaatan heameelega pealt, kumb vägevam on.
 
-frukt- 17. aprill 2011, kl 07.09
sõimamine on väga levinud tegevus kui pinged üle pea kasvavad. mõni kannatab tervelt 5 aastat enne kui kõik välja prahvatab:

Andrus Sukles nimetas Liblikut Eesti Ekspressi veergudel ja mujal meedias alatuks limukaks, vargaks ja maltsaks ning pidi seetõttu Harju maakohtus toimunud istungil ka selgitusi jagama.
“Ütlesin välja asjad, mis on mind juba viis aastat vaevanud,” kajastas Eesti Ekspress Suklese kohtus antud ütlusi.
alissandra 17. aprill 2011, kl 08.37
Kahju, et mõni ainult delfis kaagutab, muidu annaks ka kohtusse selle idavirulibutamise ja urooditamise pärast.:)))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!