Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Kas Ameeriklased ehitavad paabeli torni?
 
olavsu1 08. juuli 2011, kl 23.17
et päikeseloojang sellise imeliku varju taevasse viskab.....

algul oli valguse sammas nüüd vaatan et varjusammas on lisaks näha.
 
vagrant cat 09. juuli 2011, kl 15.31
Tere, kadunud hing!
Loojangust ei tea ma midagi, meil on praegu uputus, istun äikese ja vihma käes.
Aga Paabeli torn on juba Brüsselis olemas:)
 
Rexx 09. juuli 2011, kl 18.57
usun, et tänapäeval ei saa keegi salaja midagi nii suurt ehitada nagu Paabeli torn.
la-femme 09. juuli 2011, kl 19.20
Kus kandis uputus oli - põhjas, lõunas, idas või läänes?
Või hoopis kusagil keskel?:)
 
hulkuv kass 09. juuli 2011, kl 22.32
Kas Obinitsas, kus sa la femme elad ei uputa?
 
panther 09. juuli 2011, kl 22.48
Sa vahi, siia teine hulkuv kass ka tekkinud, kes tegeleb äraarvamisega...:)
 
Rexx 09. juuli 2011, kl 22.53
eks hulkuvad kassid olegi sellised, et ilmuvad ja kaovad ootamatult.
 
panther 09. juuli 2011, kl 22.55
Tavaliselt see hulkuv kass, kes siit korra läbi jooksis, küsib teist laadi küsimusi la femme käest.:)
 
Rexx 09. juuli 2011, kl 22.57
näib, et hulkuva kassi küsimused on muutlikud.
 
z 10. juuli 2011, kl 00.04
eks tegelikult panter ongi hulkuv (vagrant) kass, miks ta muidu kohe end nii puudutatuna tundis, et keegi veel peale tema hulkuva kassi pseudonüümi kasutab...
 
vagrant cat 10. juuli 2011, kl 00.24
vaatab peeglisse ja nendib : ei kahestu, ei lõhestu, ei ole identiteedikriisis.

oi kurja , 22.32 ongi imposter, vale-dmitri, copycat..... kesse, kurivaim, tsigatseb?
--------------------------
lf- minu auul on suht-koht-puht keskpaigas ja meil pladistas, loopis elektrit sisse-välja ja paugutas äikest päris tükk aega. mine või küünlaid ostma:)

paabeli ja brüsseli koha pealt - pardon, strassburgis asuvat eu parlamendihoonet võrreldakse paabeli torniga(brueghel vanema maal) ja eu posteril ongi nimetet torn, (kogemata komistasin selle otsa, kuugli piltidesse "eu parliament" ja tuleb!).
 
Anja-Nanja 10. juuli 2011, kl 00.28
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 13.56.
 
panther 10. juuli 2011, kl 08.54
Hommik!::)
Esteks, Sa z oled ka liba, sest päris z ei hiilgaks sellise lollusega iialgi.:)
Teiseks, päris z ei saanudki eile sel ajal seda kommi siia kribada.
Kolmandaks, ei tundnud mina end puudutatuna sellest, et sa hulkuvat kassi üritasid mängida, sest ma pole seda ise.
Neljandaks, Raivo, sa ikka uuri veel seda Eesti kaarti, Obinitsa pole sul õige vastus.:)

Viiendaks, võiks küsida Anja käest, kas ta on astunud ka klubisse, kus esitatakse mõistatusi ja kas see inimene auhinna ka saab, kes õige vastuse sulle annab?:)))
 
z 10. juuli 2011, kl 15.54
vaatan panter tunneb end vägagi puudutatuna, selline emotsionaalne sõnavõtt, eks ta olegi hulkurkass, panter ju ka kaslane...;DDD
 
la femme 10. juuli 2011, kl 16.39
hulkuv kass Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas Obinitsas, kus sa la femme elad ei uputa?


sai jah üle-eeläq tarto liinast ärq opinitsa kolit!:)))
a kos sina sedä joba tiiät?
ku as´aq ommaq jo niimuudu panõhtunuq, las sys jäiäkiq nii.

olõ`s siin määnestkiq upungit, põrbatas, pälkäs ja sadas umajago, a es olõq ulli, vihma oll´ kangõhe vaia kaq!

näh, kolkakiil nakas kõrralt manoq!

ma noq lää kaehta kupparimuori kah!:)))
diip 10. juuli 2011, kl 16.40
Ära aja siin pada, liba-z. Öösel tõesti ei saanud kribada, nagu pr panther märkis. Keskööl panin juba heinte vahel õiglast joodikuund;)

Igasugu torne on ehitatud, ei ma tea, milline neist Paabeli oma.

Sarnast lf ja p vahel on näiteks, et mõlemad on skorpionid, seega kahtlased ja ohtlikud tüübid:p Vahet teha saab nime järgi, üks on lf, teine p. Väga vabandan, aga rohkem praegu ei jaksa mõelda ja arutada.
diip 10. juuli 2011, kl 16.41
Oioi, kas lf ja p on sama isik või? Elu seeski poleks osanud arvata.
 
panther (rahulik ja nurrulööv) 10. juuli 2011, kl 17.17
Mmmm, mul hetkel nii mõnus olla, et vurr ka nurrumisest ei värise.:) Ei viitsi isegi liba-z kaslase teemat rohkemp arutada.

Diibukesle sooviks vaid, et ta end nüüd linade vahel illosasti välja magaks ja selliseid kahtlaseid teooriaid siin välja ei käiks, mis puudutavad la femme'i ja minu isiku ühtesulatamist.:)

Kus kohast üldse see jutt on tulnud, et mina võiks osata võro kiilt? Daamed ja herrad, ma es oska toda kiilt iks naa pallu ja nii häste ja puhtalt kut pr la femme. Seega veiks ää jääda keik manipulatsiooni tol teemal. Saman, kut igav olla, siss käiva nu manipulatsiooni teitele koa. Vähempalt põle karta, et igavus tahab teid ää tappa.

Ma'i tiagi nüid, kes ma järgmisena olla veiks. Keiksepäält tahetass mos näta lugupiitavat hulkurkassi, siss pr la femme'i ja ...on viil miskit koskilt tulempas vai?:)
Ega kaits kulmandata jää ja moole miinub üte targa mehe ütelus, et
Keik, mis oo juhtunud üits kõrd, ei juhtu enamp kunagi. Aga keik, mis oo juhtunud 2 kõrda, juhtub kindlasti ka kolmandamat kõrda.:)))

Õdangut illosat teitele kulla unetukse!:)
 
zorro 10. juuli 2011, kl 20.53
minu arust panter vahetab siin tihti oma kasutajanime, aga panter ja lf, selles kahtlen
Ropp-Raivo 11. juuli 2011, kl 14.28
Zorro oli juba aastate eest üks minu lemmikuid.
 
Anja-Nanja 11. juuli 2011, kl 19.13
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 13.55.
la-femme 11. juuli 2011, kl 20.11
Ei protesteeri!
Selle vastu pole mul midagi, kui mind panthriga samastatakse, aga kui Anjaks peetaks, siis tekiks probleeme....
panter 11. juuli 2011, kl 20.12
Ma olen nii hull, et võin olla isegi ropp raivo kui vaja.... anjast ma ei räägigi.:)))))
 
Anja-Nanja 11. juuli 2011, kl 20.17
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 13.54.
 
Anja-Nanja 11. juuli 2011, kl 20.20
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 13.54.
panter 11. juuli 2011, kl 20.21
Proua, Teie iroonia pole asjakohane.:))))
Miks peaksin sellist armast väikest tütarlast nagu siin Anja-Nanja pildil näha, hammustama. Selline ninnu-nännukesekene, tõsi küll otsusekindel, aga siiski... paistab ohutu.:))))))
Pealegi, pole mina iial keelanud Anjal siin lobiseda. Ää aja pada mulle siin selle kohta. Pehmelt öeldes on mul küll poogen, kes räägib ja kes mitte. Vabad inimesed, vaba maa jne.... andke aga tuld.:)
 
Anja-Nanja 11. juuli 2011, kl 20.23
?:DDD



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 13.53.
panter 11. juuli 2011, kl 20.24
Nii sarkasm kui iroonia on halvamaigulised mõlemad. Erilist vahet pole.
 
Anja-Nanja 11. juuli 2011, kl 20.29
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 13.53.
 
noh 11. juuli 2011, kl 20.34
siin ka midagi pole muutunud...ikka üks kisma käib:P
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!