Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
See on ju Taevas!
 
RR 15. november 2011, kl 20.56
Tahaksid sa rääkida oma kurjast ämmast?
la-femme 15. november 2011, kl 21.32
Ära ahvatle mind kurjale teele, RR!
Ei ole ilus ämma taga rääkida!
 
-frukt- 16. november 2011, kl 09.19
ämma pole vaja taga rääkida.
võib hoopis ette rääkida, sest nende käitumismuster on üldjuhul väljakujunenud aastasadade vältel. täiesti etteaimatav, kuidas nad teatud olukorras käituvad.
la-femme 16. november 2011, kl 23.07
On pühapäeva hommik. Kirik on avatud ja jumalateenistus just algamas, kui kurat otsustab ka kirikut külastada.

Uksed lähevad pauguga lahti ja must pilv ümber, lendab saatan sisse. Inimesed hüppavad pinkidelt üles ja tormavad kisades ning karjudes väljapääsu poole - kõik, välja arvatud kaks. Üks neist on pastor, teine ​ eakas talumees.

Saatan on hämmingus. Ta osutab pastorile ja ütleb: "Sina! Saan aru, miks sa ei põgene. Sa oled oma Issanda kojas ning jutlustades iga päev minu vastu, sa ei karda mind."
"Aga sina,” osutab ta talumehele, “miks sina ei ole hirmul ega jookse minema nagu kõik teised?”

Too viskab jala üle põlve ja venitab pikkamisi: "Miks ... miks ... ? Ma olen üllatunud, et sa ei tunne mind ... Ma olen abielus olnud su õega tervelt 36 aastat!"
la-femme 19. november 2011, kl 19.31
Surelik: Mis on miljoni aastat sinu jaoks?
Jumal: Nagu üks hetk.
Surelik: Mis on miljon dollarit sinu jaoks?
Jumal: Nagu üks sent.
Surelik: Kas sa võiksid anda mulle ühe sendi?
Jumal: Üks hetk.
la-femme 30. november 2011, kl 20.15
Iirlase loogika

Elus on ainult kaks asja mille pärast muret tunda:
kas sa oled terve või haige.

Kui sa oled terve, siis pole vaja millegi pärast muretseda.
Kui sa oled aga haige, siis on kaks asja, mille pärast muret tunda:
sa kas jääd elama või sured.

Kui jääd elama, siis pole vaja millegi pärast muretseda,
kui aga sured siis, on ainult kaks asja mille pärast muret tunda:
kas sa lähed paradiisi või põrgusse.

Kui lähed paradiisi, siis pole vaja millegi pärast muretseda,
kui lähed aga põrgusse, siis on sul seal nii palju tuttavaid ees, kellele tere öelda, et sul polegi aega muretseda.

Seega, milleks muretseda?
 
z 30. november 2011, kl 20.48
Iirlastel siis kuldne elu, ei muret miskit;)

Mulle tuli veel üks asi meelde, mida oleks vaja, et inimeksistents meeldivaks muuta. Ajamasinaga oleks vaja minna minevikku ja ka sealt kõik ebameeldiv ära kaotada. Ega ma ei mõtle, et mõni põrisev aparaat peaks olema. Võib-olla on asi peenem. Kui tuleviku sündmused mõjutavad minevikku, siis tuleb lihtsalt teha teatud asju ja minevik plaksti muutub:)
la-femme 10. detsember 2011, kl 21.19
Kaks rida

Inimesed surid maa peal ja läksid taevasse.

Jumal vaatas neid ja ütles: "Mehed võtku endid kahte ritta - ühes reas on need, keda maa peal valitsesid nende naised ja teises ​​reas mehed, kes valitsesid ise naiste üle. Naised mingu kõik Peetrusega kaasa."

Mõne aja pärast nägi Jumal, et naised olid läinud ja tekkinud oli kaks rida.
Selle meesterea lõppu, kus olid valitsenud naised, ei olnud näha, aga teises reas seisis üksainuke mees.

Jumal sai vihaseks ja ütles: "Te mehed peaksite endid häbenema! Olen loonud teid oma näo järgi ja määranud valitsejateks, kuid mida tegite teie? Andsite võimu naiste kätte! Vaadake, ainult üks mu poegadest on see, kelle üle ma võin uhkust tunda! Õppige temalt!
Ütle neile, mu poeg, kuidas sinul õnnestus see, et sa võid ainsana seista selles reas?"

"Ma ei tea …. mu naine käskis mul siin seista," vastas mees.
 
-frukt- 11. detsember 2011, kl 07.11
kuigi see peaks naljakas olema, hakkas mul meestest kahju:(
loodetavasti on selle anektoodi tegelik autor mees, kes oma staatuse üle nalja viskab.

sest probleem on tegelikult äärmiselt tõsine: juba sünnist saati on vaesed mehed naiste ülemvõimu all: kodus kamandab ema, lasteaias ja koolis naisõpetajad...abielludes abikaasa...ja ring hakkab otsast peale kui peaks tütar sündima, kelle soove issi täitma tormab...
 
Rexx 23. detsember 2011, kl 10.53
selle kannatuste-ringi saab ju katkestada, kui ei abiellu. aga mina neid mehi küll ei haletse, usun, et neile lausa meeldib selline olukord.:)
la-femme 29. detsember 2011, kl 20.51
Meeldib, meeldib!:)
Ma ei näe ainsatki vastuväidet...
la-femme 29. detsember 2011, kl 20.53
Aadam jäi mitmendat õhtut järjest kojutulekuga hilja peale.
Eeva oli väga ärritunud.
"Sa oled teiste naistega ringi ajanud," ütles ta etteheitvalt.
"Ole´nd ikka mõistlik," vastas Aadam, "sa oled ju ainus naine maa peal!"
Tüli jätkus seni, kuni Aadam jäi magama. Ta ärkas selle peale, et tundis torkeid ribidel.
See oli Eeva.
"Mida sa omast arust teed?" nõudis Aadam pahaselt.
"Loen su ribid üle!"
 
Rexx 30. detsember 2011, kl 01.06
jah, nii ta on - usalda, aga kontrolli:)))
la-femme 30. detsember 2011, kl 19.11
Nii võis see Lenini ajal tõesti olla, et usalda, aga kontrolli.
Eeval oli vastupidi - kõigepealt kontrolli, et teaksid, kas võid usaldada või mitte.:)))
 
Anja-Nanja 30. detsember 2011, kl 19.58
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 17.03.2016 00.49.
la-femme 30. detsember 2011, kl 21.13
Ei olnud taevas ja sädet ka leidub, aga mulgi mõistus ja tartlase tarkus - nagu ütles Juhan Kunder - mis võiks veel paremini sobida!:)))

No selles mõttes, et kui mulgil mõistust väheks jääb, küll siis tartlase tarkus avitab!:D



Toimetatud 1 kord(a). Viimati la-femme 30.12.2011 21.26.
la-femme 18. jaanuar 2012, kl 19.54
“Titanicu” küsimused

Kooliõpetaja, prügivedaja ning advokaat seisid taevaväravate ees ja ootasid sisselaskmist. Püha Peetrus teatas neile, et taevasse pääsemiseks tuleb igaühel vastata ühele küsimusele.

Kõigepealt pöördus ta õpetaja poole:
"Mis oli selle laeva nimi, mis hukkus jäämäega kokku põrgates? Hiljuti tehti sellest film."
"See oli Titanic," vastas õpetaja kiiresti,
Püha Peetrus lasi ta läbi värava.

Nüüd vaatas ta prügivedajat ja mõtles, et ega taevas ei pea ka valimatult igaüht vastu võtma. Mine tea, milliseid lõhnu see mees endaga kaasa tuua võib. Ta otsustas küsimused veidi raskemaks teha:
"Kui palju inimesi uppus koos laevaga?"
Õnneks oli prügivedaja just filmi näinud.
"1228," vastas ta enesekindlalt.
"See on õige! Sa võid siseneda!"

Kätte oli jõudnud advokaadi kord.
Peetrusele meenus, kuidas mees oli maa peal paragrahve väänanud ja kurjategijail karistusest pääseda aidanud.
Ta ütles: "Sina loetle hukkunute nimed!"
 
Rexx 18. jaanuar 2012, kl 20.43
selles loos tundub Peetrus väga õel olema.:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!