Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Müstilised lood
 
z 18. september 2011, kl 17.32
Kas on kellelgi elus midagi õige kummalist juhtunud, mida kuidagi ei oska seletada?

Mul on keegi toas tapeeti lahti kiskunud ja lakke suppi visanud.
 
-frukt- 18. september 2011, kl 19.11
kui mul oli uus tapeet pandud, siis lõhuti see samuti ära. kuid mingit müstikat selles ei olnud, sest süüdlane-kass, isegi ei vaevunud end varjama. kummaline oli ainult see, et vanat tapeeti ta miskipärast ei kiskunud.

aga kummalisi olukordi tuleb ikka ette, millele mingit loogilist seletust ei leia.
näiteks eile oli mul selline juhus, ja täna ka peaaegu.
 
z 18. september 2011, kl 19.48
Aga mis siis juhtus?
panter 18. september 2011, kl 20.10
Näed siis kui tore on siia tulles avastada hulgim uusi teemasid. Ainult kui nüüd natu-natukene piriseda, siis võiks teemaalgatus olla vähekesekenegi pikem kui 2 lauset.:) Oleks ju huvitav teada saada, mismoodi see supp sinna lakke sai ja missugustel asjaoludel tapeediribad su elamist ilmestasid või kadusid need hoopis jäljetult?:)

Mul õnneks oma tapeedirebija-süüdlane käes - laps ajaviiteks tegi siseviimistlust rebides ribasid ja joonistades seina jäänut kaunimaks.:) Kass on tõesti mulgi kodus tapeediga sama teinud nagu frukt kirjutas ning minu teada pole see üldse haruldane, sest neid, kes kassidega hädas, on sugulaste-tuttavate hulgas mul teisigi.
 
z 18. september 2011, kl 20.24
Kui teaksin, miks ja kuidas, poleks lugu müstiline. Kas ise tegin ja selle koha peal on mälulünk?
panter 18. september 2011, kl 20.26
Vot see oleks tõesti juba müstiline ja põnev...et keegi hõivas su keha ja pani sind tegema seda, mida sa muidu ei teekski...:)))))))))))))))))))))
 
z 18. september 2011, kl 20.35
Tegelikult on mind kord tabatud unes ringi kõndimas. Mida ma siis tegin, ei saa siin öelda. Ilmselt olin tualettruumi otsinud ja omast arust leidnud.
panter 18. september 2011, kl 20.40
Hmhmh, piinlik seik siis.:)
 
-frukt- 18. september 2011, kl 21.33
minu müstilistel lugudel on tegelikult alati mingi loogiline ja maine seletus olemas, ainult ma ei suuda seda leida.
igaks juhuks ma üksikasjadesse ei langeks.
 
-frukt- 19. september 2011, kl 11.20
Seletamatud asjad

Kaks puuseppa istuvad ülal tellingutel. Üks osutab alla:
"Ei tea, miks kiirabiauto siia sõitis?"
"Mina ka ei tea. Maailmas on üldse seletamatuid asju, mul kadus näiteks haamer ära..."
 
tola 19. september 2011, kl 12.52
müstilisi lugusid saab vist ohtrasti lugeda müstika nurgakesest. sealsed tegelased/tegijadki müstilised. arvan, et isemaagi väikse sõrme kõverdus kaalub ka üles teemaalgataja tapeediribade ja supi keissi.:P
 
-frukt- 19. september 2011, kl 17.29
sellepärast ma sinna müstikanurka oma nina ei topigi.
 
Rexx 20. september 2011, kl 19.01
küllap neid müstilisi seiku on ikka olnud, aga kas kõigest saab siis rääkida-kirjutada siin... esiteks meenub näiteks mõni ennustuslik unenägu...ja üldse - juhuseid ei pidavat olemas olema, kõik juhtub nii nagu määratud.:)
 
z 20. september 2011, kl 19.11
Kuidas on määratud? Kas kuskil on kirjas või? Miks ei või juhuslikkust olla? Kas tõesti on kuskil „määratud”, et mündiviskel peab tulema just kindel tulemus?

Nüüd on kümne targa kord:p
 
tark 20. september 2011, kl 20.53
see on siis niimoodi, et sinu sünnikaardil on kõik juba ette määratud. teedki nii ja mingit pääsu sellest ei ole. ära üritagi midagi muuta, sest sellest ei ole kasu, ainult veel hullemaks võib minna kuna ajad oma sünnikaardid sassi ja seda ei sooviks küll kellelegi:D
 
VagrantCat 20. september 2011, kl 21.44
??? ei usu.
mismoodi on võimalik oma "sünnikaarti sassi ajada"????
saatus, kismet ja sünnikaart on muidugi vääga tõsised asjad aga-aga-aga...
---------------------------
teemasse - minu viimane müstiline kogemus oli mobiiliarve, millele järgnes müstiline selgitus operaatorilt, et mõni telefon ongi nii müstiline, et tegutseb omapäid ja lloll omanik, kes ei ole suuteline oma koduloomakest ohjas hoidma, maksku ja ärgu virisegu.
müstika!
illustreeriv klipp ka:P kuulata tuleb heliga, efekti mõttes.
 
Rexx 20. september 2011, kl 22.30
no mina ka seda ei usu, et sünnikaarti saaks sassi ajada.:)))
 
tark 21. september 2011, kl 14.51
sünnikaart läheb siis sassi kui ülearu palju hakata elu üle mõtisklema ja mingeid idiootseid ettekuulutajaid-ennustajaid asjasse segama, et mingit selgust saada.:D

ela oma elu ja ära põe iga asja pärast, siis on kõik ok!
 
tark 21. september 2011, kl 14.58
millegipärast inimestele ei meeldi lihtsad selgitused, ikka tahetakse midagi erilist, otsitakse müstikat.
siinkohal meenutaks estonia põhjaminekut. kohutav katastroof, uuriti põhjusi, aga miskipärast ei olda saadud tulemusega rahul. levitatakse erinevaid kuulujutte, aga mida see muudaks? inimestel on vaja oma mõistust mingi asjaga koormata, millele nad nagunii õiget vastust ei leia:(
 
Rexx 22. september 2011, kl 22.49
müstika on põnev, sest ilmas juhtub asju, mille kohta ei saa kunagi teada täit selgust...
 
z 22. september 2011, kl 23.00
Einstein ütles: „Elada saab kahel viisil: kas miski ei ole ime, või on kõik ime.”
 
skiso 24. september 2011, kl 15.32
mu meelest on kõik mis meil Vabariigis toimub sügavalt müstiline

seega Einsteini järgi ma elan sellel teisel viisil

aga IME oli meil 1987

otendott otsustab, et võtab kogu oma raha pangaautomaadist välja, sest need automaadid ei ole ju mitte turvalised. võtab siis kogu oma raha automaadist välja ja viib panka kindlasse kohta. läheb pangast ära ja otsustab üle kontrollida, ega mõnda eurot kogematta sinna automaati ikkagi ei jäänud. ohhoo !! keegi on mulle vahepeal raha siia pannud! võtab välja ja viib ka selle panka. rikkus aina kasvab. jõuaks ainult tassida seda raha. sipleb terve päeva automaadi ja panga vahet, lõpuks läheb kohvikusse ja lubab enesele paar võileiba, sest kõht juba jube tühi.
näksib siis leiba ja imestab omaette, et mis see siis nüüd oli. uskumatu.

puhas müstika !
 
z 29. september 2011, kl 21.03
Jälle juhtus müstiline lugu. Üks programmike ei töötanud korralikult. Tegin ühte asja. Hakkas tööle. Võtsin selle asja tagasi, nii et jäi, nagu enne oli. Ootuspärane, et jälle ei töötaks. Aga näe töötab. Võibolla ei olnudki asi selles ühes asjas, vaid mingis muus asjas, mida ma kogemata samal ajal tegin? Milleski igatahes peab asi olema.
la-femme 29. september 2011, kl 21.48
Arvutiga juhtub minul müstilisi asju alailma!:)
 
VagrantCat 29. september 2011, kl 22.08
muideks, piim läheb keema ainult siis kui pilk ära keerata(ja siis muidugi üle). müstika! kes ei usu, proovigu järgi.
 
Rexx 29. september 2011, kl 23.29
väga õige, see piimakeetmise jutt. lisaksin veel ka veekeetmise kohta, kui väga kiiresti vaja, et keema läheks - ära näita oma kärsitust välja ja vesi hakkab kohe rutem keema.:)
la-femme 10. oktoober 2011, kl 23.56
Tondilugu

Saarisult viib metsavaheline hagudega täidetud tee Kaera-aasast üle Navesti jõe Vändra poole.
Sinna teele ilmunud vanemal ajal üks tige tont, see peksnud igaühe läbi, kes öö-ajal katsunud seda teed sõita. Mida kiirem sõit olnud, seda ägedamalt peksnud ka tont. Inimesed pole lõpuks enam julgenud õudset tonditeed tarvitada.
Üks vahva mees sõitnud kord ometi jälle sealt kardetavast kohast läbi. Tont hakanud teda harjunud viisil peksma. Mees peatanud hobuse, et järele vaadata, mis imeelukas see peksja õieti on.
See olnud üks kõver kuusehaga, mis sõitja rattakodarate vahele kinni jäänud ja seal ümber keerutades sõitjat peksnud.

Säh sulle tonti!
Vaat sulle müstikat!:)
 
-frukt- 11. oktoober 2011, kl 07.47
see, millele on kuskil loogiline seletus olemas(lihtsalt alati ei leita seda üles) on müstika.
see, millele loogilist seletust pole, on ulme.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!