Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
jutuvada teema
 
jutt 25. november 2011, kl 10.58
Kas siin on aidauks juba pikemat aega lukus, et ühtki normaalset sõnavõttu pole lugeda? Ei usu, et kõik tormasid jõulushopingule ning siin valitseb tolm, mis aina langeb ja langeb ning katab kauaoodatud valge lume asemel siinse nurgakese tuhakarva kihi alla.

Kuigi ega siin ka midagi imestada pole kui ongi kõik usinasti poejärjekordades kaubanduskeskusi ummistamas või palehigis koovad-heelgeldavad järeltulevale põlvkonnale talveks käpikuid, kampsikuid või sokke.

Uhhhuhhhuuuuuuuuuuuuu, unetud! Kus te ennast peidate? Vahel võiks aja maha võtta ja siia ka paar reapoega poetada. Vähemalt teaks, et siin ainult ämblikud oma igavuisevõrku ei kooks ning tolmu sinna sisse ei püüaks.:)
 
ämblik 25. november 2011, kl 11.21
Ei söö me tolmu, ikka kärbest tahaks!
 
mitte kärbes 25. november 2011, kl 12.29
olen usin töömesilane.
 
porikärbes 25. november 2011, kl 17.39
Mina olen ahjutaga peidus, armastan sooja ja pikka und:)
 
jutt 25. november 2011, kl 18.24
Nii et ämblik ja kärbes siin siiski elavad. Isegi usin mesilane on ära eksinud. Asi seegi. Kuigi, suurema osa ajast nad vist tegelevad omade asjadega - kes põõnab, kes rabab end oimetuks.
 
jutt 25. november 2011, kl 18.26
Tööjaotus peaks olema, nii et üks ei töötaks end surnuks ja teine ei magaks suuremat osa aastast maha. Ikka natuke üht ja veidi teist ning kõik on tasakaalus.
 
ei mäleta 25. november 2011, kl 18.36
natuke üht ja natuke teist? ei taha, siis on igav elu:P
 
mh? 25. november 2011, kl 18.51
kui sa nagunii midagi ei mäleta, millest see igavus sul siis tuleb?
 
olid ajad 25. november 2011, kl 20.59
....kui siin oli igal õhtul palju siginat ja saginat.vaba hetk ja kohe unetutesse....nüüd vaata kord kuus....ei midagi ...surnud ,mis surnud :(
 
Rexx 25. november 2011, kl 22.24
varem võis öelda, et delfi tühja kohta ei salli - läksid ühed ära, tulid uued asemele...aga siin on nüüd küll kuidagi tühjaks jäänud...ainult mingid putukad sebivad ringi ja sedagi päeval.:)
 
Rexx 25. november 2011, kl 22.39
no läkski lobisemiseks siin jutuvada teemas:)))

kena reedeõhtu jätku kõigile!
 
uusaeg 26. november 2011, kl 00.29
lobisemisest on asi ikka väga kaugel. või ongi siinseil see juba lobisemine, kui paar-kolm kommentaari kribada?
 
to olid ajad 26. november 2011, kl 00.32
ehk on siin ennem varemalt usinalt kribajad leidnud reaalis oma eluõnne ja nüüd pole aega. loogiline. igati. eks iga asi ammenda end lõpuks. nüüd on FB tähtsam arvatavasti.

palun väga, nüüd ma tõesti panen siin ise loba, nii et kajab.:p
 
uusaeg 26. november 2011, kl 00.34
kummaline on see, et siin on nagu kõik lukku keeratud. keegi ei soovi sõnagi poetada. kinnise klubi ilmingud?
 
nohhike 26. november 2011, kl 02.41
noh unetud...paneme peo püsti?
 
nohhike 26. november 2011, kl 02.48
ei no mis...kus need õiged unetud nüüd siis on? pidu ei tahagi või...viina on kellegil või?
 
noh 26. november 2011, kl 08.04
jaaaah...ikka magate ve?:P
 
noh 26. november 2011, kl 09.06
ilusa päiksetõusu magasite kah maha...ehh, olete te ka ikka täielikud unetud:P
alissandra 26. november 2011, kl 09.26
Hommikust! Siin pole ju midagi teha. Kui midagi lisatakse, siis vaid muusikakeeles. Ei hooli eriti neist videotest, neid võin ise ka vaadata kui tahtmine tuleb.
 
jutt 26. november 2011, kl 11.16
Jaaahhhh, tere hommikust siinseile unimütsidele!:)
Laupahommik imeline!

Noh, kus see päike vee paistab, tuleks ja võtaks tooks endale ka veidi.:)
Hall on taevas ja must on maa, tuul puuoksi kõigutab....
Muud küll hetkel näha pole.:)

Mõni unetu on ikka elus ka ja üritas siin öösel üksinda pidu panna. Üksikuks huikeks see jäigi.
 
jutt 26. november 2011, kl 11.17
Nagu ikka kipub olema, keegi tuleb, kiikab korra, näeb, et vanad teemad, kedagist pole ja kaob seitsme tuule poole. Niru ka ennast siin monoloogi pidades tobuks teha.:)
 
jutt 26. november 2011, kl 11.20
Ja kui koht on pealtnäha väljasurnud, sest peale muusikalinkide midagi pole, siis siia uusi sõnavõtjaid ka juurde ei tule. Nagu vesi seisvas lombis.
alissandra 26. november 2011, kl 11.21
Monoloog on ka parem kui mitte midagi.;))
 
jutt 26. november 2011, kl 11.23
Vot, minu tänane jutuvada saab nüüd kohe kiire lõpu, sest toimetused ootavad ja terve imeline päev ootab ees. Päeva meeldivat ja kenakest kõigile!
 
noh 26. november 2011, kl 11.23
meil küll see ilm nii hall ja kole pole...mingi päike on veel näha...aga eks te magasite selle ilusa hommikupäikse lihtsalt maha:P
 
jutt 26. november 2011, kl 11.24
Nojahh, alissandra, teistel vähemalt hea kellegi monoloogi oma sisekaemusest lugeda ja ennast temaga võrreldes ikka normaalsemaks pidada.:))
alissandra 26. november 2011, kl 11.28
Iccc, ei ole see monoloogi pidaja midagi ebanormaalne. Ja kui arvavadki ei tea mida, no mis siis sellest. Ma olen küll vintis peaga üksi rääkinud, pole sest midagi hullu juhtunud, aga seda juhtub aruharva.
 
jutt 26. november 2011, kl 11.30
Mmm, no mis sa teed kui uni on nii magus ja voodis on nii äraütlemata mõnus lebotada.:) Tegelikult hüppasin täna hommikul pimedas voodist ehamtusega ülesse, et misasja, mis kell on? Miks ma äratuskella ei kuulnud, laps vaja kooli saata ja ise tööle kimada...:) Mõne hetkega lõi pea selgeks ikka ja siis adusin, et täna vist on siiski ikkagi vaba päev, kas pühapäev või laupäev, aga siiski peaks vaba olema.:)

Nii, et olin hommikul küll täitsa silmad lahti ja ei näinud peale uduse laterna posti otsas akna taga mitte essugi. Päikest polnud kuskil, magas vist veel.:)

Aga okei, sai nüüd piisavalt suud pruugitud, kablutan siiski minema siit. Ega aega pole raisata.:) Varsti jälle pime, mõne tunnikese seda valget aega veel nautida ongi.:)

Endiselt soovin kõigile mõnusat päeva!:)
 
noh 26. november 2011, kl 11.32
egas jah...tuleb minna...peale prallet on kere ika nii tühi, et nüüd pistaks terve sea nahka...head hommikusöögi nautlemist ...kõigile:PPP
alissandra 26. november 2011, kl 11.36
Ilusat päeva!
Ja läinud nad ongi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!