Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
jutuvada teema
 
noh 26. november 2011, kl 11.57
ei veel ei ole...aga nüüd kõht on täis kui munamägi...ja tuleb sellepeale teha hobuselõuna ja lasta leiba luusse:P
 
Rexx 26. november 2011, kl 23.20
ja taas vaibunud kõik vaikuseks...

nagu keegi viskaks vahel kivikese vette, millest tekib väike lainetus, nii ka siin.
 
c*) 26. november 2011, kl 23.39
vaikimine kuld, rääkimine hõbe
 
jutt 27. november 2011, kl 00.14
Ei noh, mis ta nüüd ikka nii hõbe on. Ega te siis kõva häälega klaviatuuri taga ise kaasa ei pomise, mida kribate.:) Vaikides toksid klahve ja see ju puhas kuld, mis siit vahel lugeda saab.:)))) Eneseiroonia on mul veel omal kohal, seega pole ma lootusetu juhtum.:)
 
jutt 27. november 2011, kl 00.22
Ja nagu ikka, tuduvad kõik armsad unetud pea padjal ning näevad imelisi unesid või natuke vähem imelisi, aga siiski meeldivaid, ma loodan.

Head ööd ja ilusat esimest adventi!
 
c*) 27. november 2011, kl 00.32
tudumisest on asi väga kaugel, lihtsalt ei vaata siinse lehega pidevalt tõtt :))
 
c*) 27. november 2011, kl 00.35
pole suurem jutustaja, et üksi monoloogi peaks pidama, sellest ka ajaviiteks mujal lehtedel uudistamine

adventi sullegi:)
 
Rexx 27. november 2011, kl 01.14
c*) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vaikimine kuld, rääkimine hõbe


ja mis see kirjutmine siis võiks olla? teemant? või kivi, mis toob kaasa lainetuse?

rahulikku adventi kõigile!
 
c*) 27. november 2011, kl 01.30
oleneb kes millena võtta tahab ;))
 
Küsija 27. november 2011, kl 01.49
Unetute rubriigis räägitakse päevasel ajal?
Kuhu maale kestab 50+, kas järgmise kümneni või lõppu välja?
Miks küll ei ole und?
 
unetuuu 27. november 2011, kl 01.50
ei saanud miskit aru
 
unetuuu 27. november 2011, kl 01.51
mul olid külalised ja jõin kohvi, nüüd erk
 
c*) 27. november 2011, kl 01.56
kujutan ette, et 50+ kehtib igal maal, igal ajal. selleks ei pea lugema kümneni ega kahekümneni, millal aga lõpp tuleb, sellele teab vastust vaid tuul
uni tuleb omal ajal, siis kui uneaeg
 
Küsija 27. november 2011, kl 02.09
:) teadsin, et "kuhu maale" kutsub nokkima.
Mis puutub uneaega, siis täna paistab aega minevat.
Olen üksi, ootan und. Keegi võiks oma jutuga mind suigutada.
 
noh 27. november 2011, kl 03.00
ma küsin veel üks kord...kas tuleb pidu vai ei tule?:P
 
jutt 27. november 2011, kl 11.03
Hommik! Imeliselt vihmane ja sompus ning sügisele omaselt porine.:) See ilm, mis ei näitagi talve saabumist, tekitab juba tunde, et jõulud on alles mõne kuu pärast saabumas ning isegi siis pole kindel, kas lumi on maas või mitte.

Mõni päev tagasi käisin enda lemmikšokolaadi ostmas ühes väikeses poekese, sest mujal ma seda kraami müügil pole näinud. Suurtes poekettides on üldiselt tavapärane kraam aastast-aastasse teada. No ostsin oma lemmiku ära ja jäin siis uudishimulikult veel jõululise kuue saanud šokse vaatama, meenutades, et kohe-kohe hakkavad päkapikud ringi sebima mu kodus ning peaks vist neid aitama omapoolse väikese panusega, vähendades niimoodi nende jala- ning seljavaeva.:)

Kuna olin tol hetkel ainuke ostja, siis müüjal oli aega minu pilku jälgida. Vanaproua teatas kuidagi tagashoidlik-häbelikul moel, et meil on tõesti ka juba jõulukaup müügil. Nagu ootaks minult mingit negatiivset reaktsiooni... ju sii mõni oli oma pahameelt avaldanud - muud mõsitlikku seletust ma tema käitumisele ei osanud leida.:)

Vastasin talle, et mis vara, esimene advent paari päeva pärast juba ja tema meelest on vara. Õige aeg just hakata päkapikkude sussitagavara hankima.:)

Müüja imestas, et kas tõesti juba nii ruttu ja nii lähedal, nende imelike ilmade tõttu pole mingit ligilähedast tunnetki, et pühadeaeg võiks peatselt ukse taga olla. Noogutasin vaid talle ja ostsingi rõõmsameelselt päkapikkude toetusfondi portsu jõulukuue saanud maiuseid.

Jõulud tulevad ikka, on seda lund või mitte. Aeg lendab linnutiivul märkamatult.:)))


Aga selle peomanguja nohile vastaks, et minu poolt ei tule enam mingit pidu.:) Mina puhkan end nüüd hoopis välja.:) Homsest algab uus töönädal, täna vaja valmistuda, et homseks triksis-traksis selge peaga tööl kõigile naeratada.:)


Rex, kirjutamine toob kaas siin nurgas pisikese pinnavirvenduse, mõneks hetkeks. Siis vaibub kõik taas peegelsiledaks kuni järgmise kribamiseni.:)


Meeldivat päeva kõigile ja süüdake küünal!:)
alissandra 27. november 2011, kl 11.39
Noh on ikka hea mees, keset ööd nõuab pidu.:P Selle aja peale ammu peaod läbi.
 
c*) 27. november 2011, kl 11.55
tuleb tuleb, kassid juba trambivad :))
 
noh 27. november 2011, kl 12.34
ei no mis ma siis nii nõuan...peojätku, mitte uut pidu:PPP a eks ma ka hakkan nüüd korralikuks,...vähemalt järgmise nädali lõpuni:PP
alissandra 27. november 2011, kl 12.42
Mis see nädalalõpp loeb? Mul on näiteks peole minek homme hoopiski.:)
 
noh 27. november 2011, kl 12.44
ma katsun nädal aega ikka vahepeal korralikult tööl käija:P
 
c*) 27. november 2011, kl 13.00
ära sa pikalt katsu võib meeldima hakata :))
 
noh 27. november 2011, kl 13.12
aint katsumisega meeldima ei hakka...see on kindel:P
 
Rexx 27. november 2011, kl 16.23
ega seda pidu ikka keegi ei tee, kui ise ei alusta. ja nii öisel(kl 03.00)ajal võib olla pidu vaid sinus eneses, et mitte naabreid häirida.:)) samas saan aru, et head tuju oleks meeldiv ka teistega jagada.
 
skiso 27. november 2011, kl 17.57
mul praega käsil suhtlusmassina tegemine
varsti müügil!

tootetutvustus:
pisikese vineerist kasti külges on mikrohvoon ja kõllar
veel on seal nupud kust keeli saab valida
kasti sees on Google Translate
kasutada saab üksi
ütled mikrohvooni näiteks:

"tere hommikust. millega tegelete täna? on ilus päev. kas suhtleme veidikene?"

valid nupust näiteks norra keele

imelinekastike paneb sinu jutu algul norra keelde ja siis eesti keelde tagasi ning ütleb:

"tere hommikust. on tore päev. täna seda, mida me suhtleme. kas natuke ka?

eiiole internettisid vajagi

aga ma pean veel paar kondekat kinni tinutama

_______________________________________
võttis aasta, nüüd on asi selge:
ei saa sapakale panna bemmi velge!
 
jutt 27. november 2011, kl 20.21
Pärast seda kui kondekad on kinni tinutatud võib sind orjapidamises süüdistada.:) Täiesti süüdimatult paned Google Translate'i kasti kinni nigut orja ja teised peavad ilma temata hakkama saama, sest ainult sinu käsu peale teeb tema tööd.:)
 
z 27. november 2011, kl 20.37
Google Translate’iga saab rikkis telefoni mängida:) Toksisin sisse „vabadus on tunnetatud paratamatus”, peale paari tõlget sain vastu „vabadus on paratamatu taju”:)
 
jutt 27. november 2011, kl 20.46
:))))) Hea kui üldse ära tõlgib, kas või niimoodi. Vahel jätab selle ka tegemata.
 
hk 27. november 2011, kl 21.07
vabadus on paratamatu! taju.
 
pühapäev 27. november 2011, kl 22.28
Vaikinud on jutuvada,
iga unetu nüüd magab.
Aga õues, akna taga,
tormab tuul ja vihma sajab.
Hommikul kui silmad avab
jälle tööle minna vaja.
Aga igal vabal ajal
unetu siin juttu ajab.:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!