Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
mis aitab
 
valus hinges 08. jaanuar 2012, kl 08.57
mis tablette peaks sööma,et enam ei ärkaks,et mitte tunda seda mõttetust poomine ja uputamine on jube mu meelest
 
elviine 08. jaanuar 2012, kl 09.41
tee sporti, käi ujumas ja/või kepikõnnis. mind aitas.
 
Rexx 08. jaanuar 2012, kl 10.42
jagatud mure peaks olema juba pool murest. räägi sellest kellegagi või kirjuta (kui mitte siia, et kõigile lugeda), siis paberile ja pärast põleta paber ära. võibolla läheb kergemaks hingel...
 
noh 08. jaanuar 2012, kl 10.52
mina ütlen, kulla laps...kas saab asi olla nii hull...selle üle tuleb täpselt järgi mõelda..pole nii hulle asju, et sellest mitte kuidagi üle ei saa...ja nagu ma tavaliselt ütlen...kulla laps, surnud jõuad sa olla küll ja küll...ela, kuni on antud elada:)
 
-frukt- 08. jaanuar 2012, kl 14.19
sellest elu mõttetusest on lausa laule loodud,
probleem ise on igivana...nüüd on see sinu kallal:(
kas üldse on kedagi, keda see vahel kimbutanud poleks?
(mõni on kindlasti).

 
üks loll 08. jaanuar 2012, kl 14.26
sul on vähemalt paar inimest, kes sinust hoolivad
hoia nende poole
 
to üks loll 08. jaanuar 2012, kl 15.26
Mõtled unetuid? Kust sa tead, et tal on paar inimest, kes temas hoolivad?
 
üks loll 08. jaanuar 2012, kl 15.35
unetud? ei
päriselus tuleb elada
 
to üks loll 08. jaanuar 2012, kl 15.53
Kust sa tead, et tal on päriselus kasvõi üks inimene, kes temast hoolib? (Päriselus elame tahes tahtmata niikuinii kõik.)
 
olavsu1 08. jaanuar 2012, kl 17.48
to üks loll Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kust sa tead, et tal on päriselus kasvõi üks inime
> ne, kes temast hoolib? (Päriselus elame tahes taht
> mata niikuinii kõik.)


+1
 
ma arvan 09. jaanuar 2012, kl 02.08
et rahusti aitab. piisab ühest. hommik on alati õhtust targem! vahepeal peab ainult välja magama. mina ise küll täna öösel unetu nagu näha.
 
... 09. jaanuar 2012, kl 03.25
irw, päriselu... naljakas ongi see, et antud ajahetkel kuulbki kogu see neti virtuaalne elu, osana pärisellu, see kes käib siin ja seda eitab, ei ole ilmselgelt piisavalt aus ja kriitiline enda suhtes.
Teemaalgatajale tablette soovitada ei tea kahjuks, kauni nõrgad teadmised ses suhtes..
 
valus hinges 09. jaanuar 2012, kl 09.03
pole laps vanust piisavalt nüüd mõni leiab,et siis järelikut mõistuse probleem arvan,et isegi mitte see.ja see õige pole kedagi ja ei tahagi kedagi,sest inimesed on õelad ja ainult oma kasu peal väljas. kahju aga eks tuleb midagi välja mõelda
 
killuke 20. jaanuar 2012, kl 08.51
NO KAS SA EI ARVA, ET NEED , KES OIGEID TABLETTE OSKAKSID SOOVITADA ,EI SAA SEDA ENAM TEHA , KUI OMAL NAHAL JARELE PROOVISID...SIIN AITAB VAID KATSEEKSITUSMEETOD. EHK PEAKS KOIK KANGEMAD ROHUD AITAMA ,KUI PIISAVAS KOGUSES MANUSTADA ? EI TEA , OLEN TEGELIKULT ISE KA SELLEGA OMA PEAKEST VAEVANUD.HETKEL ON MUL AINULT ANTIDEPRESSANTE.
 
d 20. jaanuar 2012, kl 10.49
no ole sina siis teistsugune!sa ei tunnegi kõiki inimesi et saad teiste kohta öelda niimoodi
 
N39 26. jaanuar 2012, kl 14.02
Isegi, kui tunned nii,et tahaksid pigem surnud olla,kui elada... On alati etem elada, kui oma käe läbi surnud olla! See on nõrkade tunnusmärk...Sa ju ei taha,et taolise situatsiooniga seotud teine pool Sind nõrgaks peaks...
 
nonoh 05. veebruar 2012, kl 01.03
Tablette ei soovita, need ei funka, ja võid ühel hetkel kaalikaks muutuda, köögiviljana tilguti all edasi vedeleda pole sugugi parem.

Küllap raudteerööpale magamaminek on suht kindel värk....pikkirööbast.


Muidugi parem varjant oleks mingi mõttekas hobi otsida, siis pole mõttetuks eluks aega:)
 
Rexx 05. veebruar 2012, kl 14.07
on olemas selline asutus nagu Oleviste kiriku hoolekanne, kus tegeletakse hädasolevate inimestega. usun, et seal on alati tarvis abikäsi lisaks. teiste aitamine viib mõtted enda muredelt mujale. ja vahel, nähes teiste suurt muret, ei tundugi enda mure nii tohutuna...

küllap selliseid asutusi on ka mujal, teiste kirikute juures väljaspool pealinna.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!