Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
tahan sõbru või lihtsalt räägida
 
-frukt- 04. märts 2012, kl 13.55
oi oi kui palju elutähtsaid küsimusi mulle on esitatud:)
vastan suurima rõõmuga:

1.Kas preili plaanib lähiaastatel mehele minna?
just see küsimus näitab kui vähe sa oma foorumikaaslast tunned:(
kuna tegu on niivõrd tähtsa otsusega iga indiviidi elus, siis olen selleks sammuks valmis 24/7.
ja sinu abi kulub siin marjaks ära. no teatud kahtlused on hakanud mind vaevama, sest olen lugenud uuringuid eesti mehe kehvast tervisest. mis sa arvad, ehk peaks hoopis välismaalt meest otsima minema? kuidas on lood sinu tervisega, võttes aluseks euroopa keskmise?

2.Kas sa frukt oled laias laastus oma tööandjaga rahul?
sellele niivõrd isiklikule küsimusele ei saa kahjuks avalikus foorumis vastata.

3.Millised on peamised hobid, millega sa frukt tegeled?
minu kõige suurem hobi on hanekasvatus.
 
Rexx 04. märts 2012, kl 22.17
salapärase frukti põnev elu hakkab meie ees nüüd lahti rulluma...:))))))
diip 04. märts 2012, kl 22.22
Mina arvan, et geneetiliselt pole Eesti mehel häda miskit. Kui tervis on kehv, siis tuleb see võib-olla liiga võistluslikust sotsiaalsest keskkonnast. Ületöötamine ja närvide söömine.
 
Rexx 04. märts 2012, kl 22.32
kuidas seda meie meeste elu siis keskkonnasõbralikumaks muuta? ehk peaks sellesse sotsiaalsesse võistlusse rohkem naisi kaasama?
diip 04. märts 2012, kl 22.38
Meestele on vaja rohkem lõõgastavaid tegevusi. Massaaž, lehvikuga tuule lehvitamine, raamatute ettelugemine jne. Iga naine pangu fantaasia tööle, kuidas vaene, haige Eesti mees ära lõõgastada.
 
Rexx 04. märts 2012, kl 22.51
:DDDDDDDD
diip 04. märts 2012, kl 22.56
Tegelikult, kooli ajal võiks autojuhikursuste ja eluõpetuse kõrval olla ka meditatsiooni kursused. Kõik õpiksid lõõgastuma. Sellest oleks elus abi.
 
Rexx 04. märts 2012, kl 23.07
seda meditatsiooni ja lõõgastumise õppimist oleks ka õpetajatel vaja.:)

hea tahtmise korral on ju võimalik osaleda sellistel kursustel ka veidi vanemas eas. tõsi küll, raha eest. aga ega kooliajal olekski ehk osanud neis mingit eluks vajalikku õpetust näha.
Ropp-Raivo 04. märts 2012, kl 23.12
Kena frukt, et leidsid aega vastata ja sellega pisut endalt saladuseloori kergitada.
Ma arvan, et sa ei peaks välismaalt meest otsima. Minu tervisega on täna kõik normis, õnneks suuremad tervisehädad mind ei vaeva.
Teisele küsimusele võid mulle ka privaatselt vastata, kui ei soovi seda avalikult teha. Kuigi ma aiman vastust- sa ei ole täna oma tööandjaga rahul (vastasel juhul poleks sul ju midagi häbeneda).
Kas hanekasvatus ei ole mitte töö? Ma pärisin hobide kohta:)
 
olavsu1 05. märts 2012, kl 01.00
diip Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Meestele on vaja rohkem lõõgastavaid tegevusi. Mas
> saaž, lehvikuga tuule lehvitamine, raamatute ettel
> ugemine jne. Iga naine pangu fantaasia tööle, kuid
> as vaene, haige Eesti mees ära lõõgastada.


ma vahepeal sirvisin jaapani võitluskunstide ajalugu. siis seal seisis tunniplaanis lõikamisele ja kokkutraageldamisele lisaks veel flöödiõpe.
diip 05. märts 2012, kl 17.11
Närvid tuleb kuidagi korras hoida;)
Ropp-Raivo 06. märts 2012, kl 13.32
Üks võimalus närvide korrashoiuks on mõnuleda mullivannis ja soovitavalt koos kauni kaaslasega:)
diip 06. märts 2012, kl 21.47
Siin on see puudus, et alati ei pruugi mullivanni ja kaaslast olla käepärast võtta. Õppekavasse sellist meetodit sisse kirjutada on hoopis problemaatiline;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!