Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Kas facebooki rahvas on norm või peast põrund?
 
iPhone 4S 24. september 2012, kl 03.39
tutvuda sealt ühe naisega ,kuid omal kontot pole.
lihtsam on teda reaalsuses kohata fitness trennis.
 
Nokia 3310 24. september 2012, kl 06.33
moluvihu rahvas on suhtluspuudue all kannatav peast põrunud seltskond. ega normaalne inimene ei topi oma elu kogu maailmale nähtavaks. fitnessi trennist on ka raske normaalset naist leida, sealsed põevad oma keha pärast alaväärsuskompleksi. kui noorem inimene oled, mine kuskile ülikooli ja vaata sealt omale naine, vanast peast katsu neist naistet parem kõrvale hoida, las vaatavad parem sind.
alissandra 24. september 2012, kl 07.20
Tuleb välja, et ma pole normaalne ja ka mu kogu tutvusringkond pole... ok siis

A muideks, kõik ei lehvita seal oma eludega, ei kirjuta kohe teistele emotsioone mis valdavad, mis ta hetkel kodus teeb või tegemata jätab, kellega käib või kelle maha jättis jne, nad lihtsalt on seal ja suhtlevad ehk vahel oma tuttavatega, kellega muidu kokku eriti ei saa.
 
Kass 24. september 2012, kl 08.42
Mulle ka üldiselt ei meeldi oma elu elamine seal ja ei tee seda ka ise. FB küll olemas, aga see on enda "ettevõtte" jaoks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!