Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Tänane päevapakkumine
 
c*) 19. november 2015, kl 01.44
sa siis ei tea või, meesinimest tuleb meelitada, mitte otse lajatada. kahe pee liigutamise asemel soovitanud berta ühte-kahte ;-D tegelikult on see veel ainuke, mis kunagisest malekoolist meelde on jäänud. ah jah, elmar oli seal kindlasti ka, mitte raadio muidugi :-D
 
c*) 19. november 2015, kl 01.58
uudishimust hakkasin guugeldama, et mälu värskendada ja kätte ma need nimed sain :-D
Anna, Berta, Ceasar, Doora, Elmar, Friercih, Georg, Harald.
moosimadu 19. november 2015, kl 02.09
Anna, Berta ja Doora minu territooriumil? Kus?
Ma seda Doorat....(hüpitan närviliselt malelaua jäänuseid käest kätte....)
 
-diip- 19. november 2015, kl 09.04
Ahaa, nüüd ma saan paremini aru:) Siiski teeb see male-kabe-poks ja teater väljaspool teatrit mind natuke närviliseks;)

Üldiselt pole mul muljet, et keegi siin väga-väga mingit rolli püüaks välja mängida. Kui, siis RR.

Tegelikult tegin ise ka kunagi natuke "rollikat", aga tüdinesin.
Ropp-Raivo 19. november 2015, kl 12.06
Mis te nüüd kallid unetud, ah et mina püüan siin nurgakeses mingit väljamõeldud rolli mängida.
Ma tegelikult ka käin vahel mullivannis, joon seal shampust ning hüpitan mõnd hurmavat neidu-naist vembla otsas. Lihtsalt elu tahab elamist ja milleks endale naudingut keelata:)
 
noh 19. november 2015, kl 21.13
no ma siin ka nüüd mõtlen ja mõtlen..noh umbes nagu virtuaalse moodi..et kes siis on kes ja milline keegi võiks olla:Paga ega siit palju välja ei mõelnud:P ma pigem liidaks mõne isiku kokku....sest tundub ikkagi..et heal lapsel ikka mitu nime..aga ma kõvasti seda välja ka nüüd ei ütle:P aga no ma võin proovida mõnd iseloomustust...:P
võtame siis algatuseks mehed..nendega ehk lihtsam...no ropp raivo...arvan, et ka ikkagi kuskil aastaid võib olla seal minu kanti..vahepeal hakkas tunduma, et ta ikka on juba vana..a viimaste postituste järgi...tundub, et väga vana veel ei ole..et noh viitsib veel sebida mullivanni võõraid tüdrukuid:PP
no diip jh..vist on endast rääkinud rohkem...peaks sinna no alla 40 jääma...aga sellest ma aru ei saa miks ta omale naist võtnud ei ole...ja seda jooki läheb ka rohkem, kui vaja oleks..aga muidu pea lõikab teisel otsas küll:P suhtlemise kohalt väga viis..viitsib vahel siin üksigi panna..järjepidev:PP
ega rohkem mehi ma siin eriti ei tea...luuletaja tekste olen vahel lugenud..aga tema ajab rohkem vaatajate arvu taga..minu meelest väga ebavajalik asi..rohkem võiks ja postituste arvu taga ajada..aga ega ma rohkem temast tea kah..paistab sinna 60 kanti olevat:Pmis ma veel tast tahtsin öelda...millegi pärast ta ainult kirjutab luulekirjas...aga nagu suhelda inimestega teistmoodi ei oskagi:P
olavsu1 oli ka tema ka vist 30...arvuti koha pealt paistab matsu jagama..mitte nagu mina..oskan aint mõnda lehte avada:PP suhtlemise kohalt on jälle väga raske temaga suhelda..no mis mina..mina ei peagi ..aga tüdrukud ju võiks...aga kuidagi ei suju see:P
no aga tüdrukud nüüd...see magusam pool...ja keerulisem..vaatame..kas mõtleme midagi välja:P
võtame siis la femme käsile...temast jääb ikka ja jälle meelde see algus, kui siia tuli..risti ja põiki küsitlus..no pedagoog mis pedagoog:PP ja mis kõige olulisem..ei tea me temast ühtegi fakti...muidugi võib olla rääkis ta endast kõik ära enne , kui mina siia nurka tulin:P..no ma arvan..et ta keskealine on..vähemalt on see mõiste lai..ja mahub mu ütlusse ära:PPP aga kindlati on tal mitu nime..ma arvan vähemalt nii:PP aga kirjutada ta oskab..see on küll ainus fakt:PP
no rexx..no jaa,..kus tema meil jäänud üldse on..mängib vist lastelastega:P tema sulest tulevad ka head luuletused:P
a siis moosimadu...no ma ei tea..palju ma tema kommentaare just lugenud ei ole..aga suhtlemisaldis on...ja no avaldab oma arvamust vabalt..ja püüab ka osavalt oma arvamusi kaitsta:Paga vanus..paneks ka keskikka:P
kes meil siin veel on pxxie..ja tal oli veel mingi nimi..mo tema ka ikka vanasti suhtles..nüüd käib nagu kuuvarjutus:Pei mõist a teda väga kommenteerida:P tegelikult oleks pidanud alustama postituste lugemisest..eeltöö mõttes...aga kes viitsib:P
virtuaalne on kindlasti meie seast...muidu ei oleks ta väga meid osanud iseloomustada:P
ja on öeldud..keda teatakse..neid ei pea kommenteerima..seda ma siis ka teen:PP
 
-diip- 19. november 2015, kl 22.32
Otsisin mälu värskendamiseks vanuste tabeli välja. Vist eksisin, metsavana ei olegi veel 40. Muidugi jah, kes seda tabelitki teab, kes seal naljatas, kes mitte.

Neid traktaate ja analüüse lugedes tekib endalgi kiusatus midagi kokku panna;) Samas, ei viitsi. Pealegi ei oskaks ma vist olemasolevale eriti midagi lisada.
 
zxc 19. november 2015, kl 22.41
Aga iseloomusta siis vastupidi, st näit. Diip-24 neiu, vabade elukommetega, räägib klubidest-pubidest, aga fantaasiamaailm on ületamatu. Heehehe, mis?
 
zxc 19. november 2015, kl 22.59
Skiso on VonFreen, seda on ta ise öelnud, ei pea vaikima, VagrantCat ka 2x, ei kirjuta välja nime,

aga, noh, kas jutt vaatajate arvust pole mitte Kohaliku-mehe rida? Või pakud versiooni, et Skiso on kolmekordne?

Kas poleks võimas, kui selguks siin nüüd, et postitajaid on üldse vaid 4, 2 tk naissoost, 2tk meessoost ja harva mõned koolivaheajal igavlevad teismelised?

:-D ei, nii suurt naerusuud pole olemas, kui ma siia panna tahaks, hahahahaa!
 
-diip- 19. november 2015, kl 23.28
Kui see mõte viimase piirini arendada, siis on ju võimalik, et siin on peale minu veel ainult üks tegelane, kes mängib kõiki teisi rolle;)

Siiski oleks mul raske mõista sellise tegevuse motivatsiooni. Peaks ikka hirmus igav olema ja palju vaba aega.
 
-diip- 19. november 2015, kl 23.30
Oh, veel on muidugi võimalus, et ma olen lõhestunud isiksus ja KÕIK siinsed postitused on minu tehtud;)
 
zxc 20. november 2015, kl 00.13
Kaldun arvama siinse nurga kohta, et Inglise huumor see küll pole, kuid hea naerukoht siiski.

Ja mis põhiline, et naerda saab iseendi üle, kellelegi liiga tegemata.
 
-diip- 20. november 2015, kl 01.03
Eks naer ole terviseks. Ma pole küll seda kohta osanud eriliseks huumoripesaks pidada, aga ehk on mu huumorimeel siis teistsugune.
 
zxc 20. november 2015, kl 01.18
Mis film või sari muigama võtab? Šveik? Simsonid?
 
-diip- 20. november 2015, kl 01.22
Simpsonid on küll naljakas. Karmimast kraamist meeldis mulle multikas Cow and Chicken. Futurama oli tore.

Raamatutest on näiteks A. Daudet Tartarini lood minu jaoks tore huumor.
 
zxc 20. november 2015, kl 02.15
Viimane lugemine Jüri Kolk "Suur võidujooks", viimane film PÖFF "Atomic Falafel " olid naerma ajavad.
 
noh 20. november 2015, kl 05.55
ei..skiso ja fon on üks:P
...luuletaja oli ta enne..ja nüüd kohalik raivo jh
mind ajabki see veel segadusse, et nii palju raivosi on..ja kas RR on ropp raivo lühend
aga päris äge oleks kui kõik oleks raivod...ette käiks siis iseloomustav sõna..minust võiks näiteks nohhitaja raivo saada..diibist matemaatiline raivo.jne jne:P
aga zxc..vat teda ma ei tea...mõnedel mitu nime..siis ei saagi aru..ja tavaliselt siis ma sõna ka ei võta..kui tundmatu kirjutab..vanad nimed selged..tead kohe kelle pöörduda..a nii...mina olen vanakool...ja uued tutvused tulevad kõnealla siis, kui inimene tutvustab ennast..ja et saaks talle risti ja põiki küsitluse teha
aga miks tüdrukuid siin mul vähe kommenteeritud..kes lõpust luges...et kui tean neist rohkemat..siis ei kommenteeri...piisab ju sellest, kui päris nimi on teada....siis ta pole pärisvirtuaalne isik enam..ma arvan vähemalt nii:P
 
panther 20. november 2015, kl 09.38
Panter – valdab keeli, peab muusikast lugu, intelligentne, range ja tegus naiselik daam;
-----------------------------------------------

Oojaaa, ma olen nii range, et kui otsa juhtud vaatama, tarretud kivikujuks.:)

Tegus daam? Nojah, kui ma tunamullusel talvel oma jõmpsikaga pea püstloodis mäest kelguga ukerdades üritasin üles saada ning hiljem sealt siis mingil hetkel kogemata kombel alla hakkasin libisema, ikka elegantselt nagu lehm libedal jääl, siis selle kohta võiks küll öelda, et tegus. Aga kas just daam, see on ikka väegade suure küsimärgi all.:))

Aga muidu nõus skisoga, me kõik oleme kortsuvabad, igavesti noored ja muidu buenod.:)
 
zxc 20. november 2015, kl 16.38
Noh’i pahurust(?) tajudes, annan seletuskirja :)
zxc on nimi, mida tarvitan nüüd püsivamalt,
aga muid samuti!
Aastatepikkuse uurimise tulemusel – ei registreeru.
Pole geenius ega idioot (vististi), harju keskmine.
Mida ütlen, seda mõtlen.
Vanus 50+
Ei talu õelust ja alatust.
Kipun barrikaadile tormama.
Kogu lugu.
moosimadu 20. november 2015, kl 18.50
Seitse päkapikku. Pägalikku. Delfipikku.
Kas ma võin Ninatarga rolli endale saada, palun? Võite kasvõi Targutajaks ümber ristida, kui muidu ei raatsi..?
la-femme 20. november 2015, kl 21.26
Ninatarga rolli võid saada küll, see on täitsa vaba. Ainult Unimüts on hõivatud, sest see oli minu esimene nimi, mille olude sunnil hiljem ära vahetasin.
Noh'il on õigus, mul on aegade jooksul olnud üsna mitu nime. Kunagi olin isegi kivinõid ja "kivivalvur ropka" oli tookord noh ise.:)
 
noh 21. november 2015, kl 09.07
kivinõid?..ja kivivalvur ropka?..kunas see veel oli..ja kus?:PPP vat siis, kui ma veel lapsekingades olin ja see esimest korda ekraanile tuli..siis olid küll olemas ropkad ja mud tegelased...aga ma natuke kohe uurin seda asja...see ei saa mitte tõsi olla:PPP
võtame siis ette ZXC...mis me siis teada saime..et ikka püsikas..no tore..siis on kindlasti varemgi kohtutud mingites rollides:PPPaga mis barrikaaditesse puutub..siis ma pigem teeskleks surnut:PP..või vaataks ..või õigemini piiluks nurga tagant:PP eks see vist käi ikka vanusega kaasa:PP
 
noh 21. november 2015, kl 09.31
no nii..nüüd ma olen veidi seda asja uurinud..monad asja ma kohe kindlasti omaks ei võta...aga mõni nagu oleks ka..piiri peal..võta sa nüüd kinni..aga ühe huvitava lulla leidsin täitsa oma sules..nara pooleks:PPP..aga nüüd ma tean la femmest rohkem..ja võiks öelda..et võiks isegi talle paar nime kohe kindlalt juurde praeguseks anda:PP..ja ega mud pole öeldagi..et kes kirjutab paremaid kirjatükke?:PP..aga see pole veel kõik:PPP
la-femme 21. november 2015, kl 11.32
Võid sa seda ikka kindlalt öelda, et just need paar nime minu omad on? Äkki on ka piiripealne asi...?
 
noh 21. november 2015, kl 14.05
ei tea midagi..võtan varsti ette uurimistöö..küllap siis selgub..aga ega ma väga kõvasti välja midagi ei ütle...ma nagu selline..lojaalne:PP
la-femme 21. november 2015, kl 15.12
Lojaalsus mulle meeldib!:D
Ja see, et sa midagi väga kõvasti välja ei lobise.:)
 
leplik 24. november 2015, kl 17.04
täna joostakse Katri, täna on "Kukerpillide" Toomas Kõrvitsa 70 sünnipäev, täna jahiti Paljassaares 21 metssiga, täna oli ilus hilissügisene päev, nagu meie kliimas loota on.
Head õhtut ja head tuju kõigile!
 
Täna, jah 24. november 2015, kl 18.56
H. Runnel 77 a

Läbi aasade aetakse karjad
Läbi aastate aetakse meid,
taga valmivad tarkuse marjad,
pole mahti maitseda neid.
Meie eendume eksperimendiks,
meie elu on pooleldi proov,
pole järeldust järel mis nendiks,
kas me katse on luhtunud või loov.
Taga tulevad kiitsakad karjad,
nemad söövad me järelt kõik marjad.
 
noh 25. november 2015, kl 19.41
oleme ajaviiteks muusikalainel:P
https://www.youtube.com/watch?v=Zi0RpNSELas&list=RDwIlyvCg64yI&index=22
 
noh 25. november 2015, kl 20.05
no näedsa siis milline lugu:P

https://www.youtube.com/watch?v=1CYMDBgEN2Y
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!