Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Tänane päevapakkumine
la-femme 28. november 2015, kl 23.12
Diip murrab pead geneetiliste probleemide kallal, mina aga tegelesin millegi märksa lihtsamaga. Lahendasin mõned ristsõnad ära ja sain teada, et ilm, tuul, naised ja varandus muutuvad nagu kuu.

Sain teada, mida tehnika teeb
ja sedagi, et:

Kõiki asju hiir ei tea,
sellest meel tal väga hea.

Pooli asju hiir ei tea,
sellestki tal meel on hea.

Kui ta pooli asju teaks,
vihastaks ta ennast seaks.

Kui ta kõiki asju teaks,
ehmataks ta ennast seaks.

Ilmar Trull
 
-diip- 28. november 2015, kl 23.26
Kas Kuuse oma on tehtud? Mul on pooleli.
la-femme 28. november 2015, kl 23.48
Kuuse oma on ka tehtud. Mõned sõnad on puudu, nt lapseootel?
 
spikker 29. november 2015, kl 01.24
lapseootel = poisstulemas
la-femme 29. november 2015, kl 09.20
Aitäh, spikker!
Poisstulemas on hea pakkumine, ainult et võib olla ka tüdruktulemas.:) Leidsin puuduvad sõnad, kõik oli tegelikult väga lihtne.
la-femme 29. november 2015, kl 09.26
Aga tänane põletav päevaprobleem on hoopis selles, kumb võidab - kas poiss või tüdruk? Varsti saame teada.
 
RR 29. november 2015, kl 16.31
Arvan Etsi võitvat
Huvitavam osa algab peale kongressi, mida teeb kaotaja
 
või siis 29. november 2015, kl 18.01
mida tehakse kaotajaga. Ilmuks vähemalt praodki sisse sellesse rahnu.
 
-diip- 29. november 2015, kl 18.18
Soovin unetutele kena jõuluaega! Tuleks ikka lund kah.

Ägedalt on alanud see advent. Fury andis Klitškole kere peale, meil suur poliitiline vastasseis.
 
c*) 29. november 2015, kl 20.41
sa saatana sarviline....(järgneb hulk tundmatuid serbo-horvaadi keelseid sõnu)
 
-diip- 29. november 2015, kl 20.48
Savipäts jälle. Ma hoidsin küll Simsonile pöialt.
la-femme 29. november 2015, kl 20.57
Minu pöial oli paraku ka liiga nõrk...:(((
 
ohKrt 29. november 2015, kl 21.38
AjutegevuseGa inimene ongi nördinud.
 
RR 29. november 2015, kl 23.22
Arvan, et Kadri tabab Evelin Sepa saatus. Juhatusest välja, aseesimees ei ole. Järgmises RK valimisnimekirjas on ta 125 ja sisse ei pääse. Vaene lasteta naine. Vaatame kaua Kadri seal KE-s jätkab.
la-femme 30. november 2015, kl 19.41
Minu ennustus:
Kadri jääb Keskerakonda edasi. Järgmise riigikogu valimisnimekirjas on ta 125., kuid saab isikumandaadi.

Ta jätkab ka KE juhatuses, sest Delfi teab, et partei eeskirjade alusel on tal seal koht garanteeritud, kui ta jätkab Keskerakonna riigikogu fraktsiooni juhina, mida ta kindlasti teeb.

Sihikindla inimesena kandideerib ta järgmisel korral uuesti KE esimeheks ja siis juba võidab, sest aeg selleks on küps.

Arvestades riigikogulase teenistust ei ole ta kindlasti vaene naine.:)
 
Ats 02. detsember 2015, kl 15.28
Palve.
Laskem “Rehkendamisel“ väärikalt vajuda,
kordamiskursus on läbitud ja ma olen äraütlemata tänulik osavõtjaile.

Sentimentaalseks ei lähe.
Edevusest printisin selle välja, vahel sirvin ja muhelen.
 
-diip- 02. detsember 2015, kl 22.05
Tore teema oli. Eriti jäi meelde segadus 0,3 tunni ümber;)

Hea printimine ikka. See on vist unetute pikkuselt teine teema (esimene on Sõnamaraton).
 
Ats 02. detsember 2015, kl 23.34
Seal on nalja palju!
See on mul vana ENE paksune, kahel lehepoolel, Arial-font-9 ja hüperlingid eemaldatud.

Nüüd jääb surmani meelde, et 0,3 tundi ei ole 20 min :)

Mulle oli ringide - kolmnurkade ülesanne põnev, mille Moosike lahendas ära.
la-femme 07. detsember 2015, kl 21.43
Tore uudis Lätimaalt:

Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess saderinājies ar latvieti Ievu Kupci, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

http://www.diena.lv/izklaide/i.....i-14122000

Tomass Hendriks Ilvess :D
Topelt ei kärise.
Ega küll küllale liiga tee.
Lätlased teavad hästi eesti vanasõnu.
 
-ks 07. detsember 2015, kl 22.25
ei leidnud pruudi sünniaastat.:(
 
c*) 07. detsember 2015, kl 23.29
pidavat olema 77 sündind ;-)
 
von Freen 10. detsember 2015, kl 19.19
meil Härma tallu sobivad vaid noored naised
kes raviks tõhusad on kui Višnevski salv
nii kõik need Evelinist maha jäänud paised
saab hingest eemaldatud enne veel kui talv...
la-femme 10. detsember 2015, kl 21.08
No mina arvan, et olgu kui tahes noored naised, aga paisetest ja halvast energiast suudab vabastada vaid kirikuõpetaja.
 
RR 11. detsember 2015, kl 08.44
Õige tähelepanek. Omalt poolt soovitan praost Jaan Tammsalut, kes on spetsialiseerunud sellele alale. Tema viimane töö oli Hundisilma vabastamine needusest:)
 
RR-le 11. detsember 2015, kl 14.01
Oled ülekohtune, ilmselt teadmatu. J.Tammsalu on õpetaja, kes ainsana oli nõus tulema minu sugulase õnnistamisele PERH-i ja seda hilisõhtul, kui saime haiglasse sisse läbi personali sissepääsu.

Ühelgi teisel õpetajal polnud aega ega võimalik.
Kui sa nüüd rahast hakkad rääkima, siis ütlen, et see ei maksnud kopikatki, minu küsimise peale vastas ta, et see ongi õpetaja kohus oma koguduse liiget soovi korral õnnistada.
 
RR 11. detsember 2015, kl 15.48
Miks ülekohtune. Ma viisakalt soovitasin J.Tammsalut, kuna mulle tundus, et ta sai Hundisilmal kenasti hakkama ja miks ta ei peaks hakkama saama ka meie presidendi puhul. Kuigi ma kahtlen, kas president temalt seda teenust tellib.
Rahast ma rääkima ei hakka.
 
RR-le 11. detsember 2015, kl 16.20
Päts on Jaani kiriku liige, kas Metsakass on, seda ei tea.
Ropp-Raivo 16. detsember 2015, kl 17.30
Vahetame teemat.
Külastasin ühel kenal tööpäeva õhtul ülikoolilinna Tartut. Üheks põhjuseks oli ühe kena 30+ ukraina naise/neiu soov minuga kohtuda. Jalutasime koos vanalinnas, vaatasime jõulukuuske ja siis istusime ühes toredas kesklinna pubis. Oli meeliköitev õhtu, rääkisime Eestist, Ukrainast, poliitikast ja paljust muust. Jätan praegu põneva koha pealt pooleli ja mainin, et tegelikult on Tartu üks ütlemata kena linn:)
Ropp-Raivo 19. detsember 2015, kl 17.46
Juba pubis olles asusin ma jälgima naise kehakeelt. Üldiselt on positiivsed märgid, kui naine naeratab, heidab käega aeg ajalt enda laubalt juukseid. Kui pubist väljudes käe ta pihale asetasin, näis mulle, et see meeldis talle. Jalutasime läbi tuledes Tartu. Jõudsime autoni, pöörasin ta näoga enda poole ja suudlesime...
Ropp-Raivo 21. detsember 2015, kl 12.28
Veel mõningaid nõuandeid noorematele kohtinguhuntidele.
Välimus peab olema korrektne. Habe kenasti aetud, juuksed pestud. Kasuta nimeka ja soliidse firma lõhnaõli, Prisma riiulitelt sa seda ei leia:)
Riided ei tohi jätta odavat muljet. 20 euroste prisma teksaspükstega on lootust skoorida vähe. Tähtis aksessuaar on käekell. Igasuguseid Q&Q stiilis 30 euroseid kelli tasuks vältida, rannet peaks ehtima mõne nimeka Sveitsi tootja kell.
Uskuge mind, naised märkavad selliseid asju.
Igasugused jämedad kaelaketid jäägu soome kalevipoegade pärusmaaks, soliidne mees ei kanna ka klotsersõrmust. Rõhutan veelkord- soliidne kell (hinnaklass alates 500 eur).
Arve maksmisel tasuks jätta ka pisut jootraha, naine vaatab, see mees ei ole kooner. Seda, et mees maksab ka naise söögi ja joogi eest on loomulik ja sel teemal kauplema ei maksaks hakata.
Kui jälgid neid reegleid, siis on lootust, et naine tuleb sinuga hotellituppa kaasa:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!