Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Tänane päevapakkumine
 
noh 14. detsember 2013, kl 12.56
tasa...multika aeg:PPP
 
c*) 14. detsember 2013, kl 12.58
on on :-D
 
noh 14. detsember 2013, kl 13.00
mis täna lõunaks on?
 
c*) 14. detsember 2013, kl 13.09
kusjuures ma ei teagi, mida teised söövad. mul endal on porgandi-küüslaugusalat, šnitsel ja väike jogurtipoiss ;-D
 
kiire-kiire 14. detsember 2013, kl 15.15
Mis söök? Jõulupidude hooajaks vaja end veelgi saledamaks saada, klaas vett piisav ja kodunt varavalges minema - kaubanduskeskustesse viimaseid kinke ostma, endale uut garderoobi muretsema ja täna õhtul teatrisse. Homsest algab töönädal, nii et süüa pole täna aega teha. Eks järgmise nädala pidudel tuleb kõik tasa teha.:)
 
p 16. detsember 2013, kl 10.13
Elekter.
Pärast mõningast pimendust oli elekter traatides tagasi. Taastuvenergia.
 
noh 16. detsember 2013, kl 17.42
elekter jah...krd ahvid panid just voolu tagasi..hakkas just põnevaks minema:PPP
 
-diip- 16. detsember 2013, kl 20.14
Ma olen ennast tõsiselt teleka ette sättinud. Igal õhtul ikka leiab mõne filmi. Täna on Nürnbergi protsess ETV2 peal. Enne seda natuke Asterixi ja Obelixi seiklusi ja veel enne kardulad ja apelsiinid. Ei tea, kas jään selle uue seebika vaatajaks, aga muud hetkel ei leia.

Muidu ma arvan, et siin on tegemist eksitusega. Naisi ei saa nii kahte lehte jagada, nad on sõltuvalt olukorrast kas ontlikud või vallatud. Mehi jagatakse küll jõhkralt ässadeks ja mökudeks. Kuigi see tundub ka veidi labane.
 
viies 16. detsember 2013, kl 21.06
Mul pole enam aega telekatki vaadata. Õnnelik inimene oled, diip.:)

Ja loomulikult ei saa kõike maailmas nii lihtsalt lahterdada, et ainult kardulad ja apelsinid. Kuhu siis arbuusid, melonid, maasikad, ananassid jms kraam jääb?

Meeste suhtes ei tea rääkida, kas neid tõesti nii lihtne peaks olema lahterdada?:)
 
c*) 16. detsember 2013, kl 22.32
mehed on mehed, nemad on kas kuklid või sussid, selles ei saa küsimustki olla. naistega, nendega on juba teine teema aga sellest täna rääkida enam ei viitsi. jutt läheks liiga pikaks ;-D
 
noh 17. detsember 2013, kl 06.27
kukleid pole ammuuu kodus nähtud....ja susse ka ei kanna...seega peab olema veel variante:PP
 
kuu 17. detsember 2013, kl 22.04
kuskil fb avarustes pakuti meeste jagamist porganditeks ja banaanideks. kumb neist see harvem või ihaldatum võiks olla, ei oska pakkuda :)
 
p 20. detsember 2013, kl 10.19
Jõuluks koju!
Kanna helkurit.
Ära torma ummisjalu ülekäigurajale.
 
viies 20. detsember 2013, kl 12.15
Piparkookide küpsetamisele ja kaunistamisele lastega sai just punkt pandud.:)

Küll on hea, et ka kõik jõulupeod ja ballid on tänaseks läbi. Saab enne aastavahetust mõnusalt hinge tõmmatud ja puhatud.

Helkureid kannan mitut, enam ei torma ega tõtle kuskile. Kodus on hea olla.:)

Rahulikku jõuluootust kõigile!
 
viies 20. detsember 2013, kl 12.18
Ehh, hästi kõlab see esimene lause mul. Nagu oleks lapsed piparkookide kaunistamiseks nende külge kleepinud.:)))) Armas eesti keel... eksida on nii lihtne.:)
 
p 21. detsember 2013, kl 10.44
Jah, see armas eesti emakeel!
“Sõnad iseeneses”

- JOON -

Ühe vana armujoogi
koostis ja kirjeldus
joonelises vihikus.

Üks osa koirohtu.
Joon.
Üks osa naistepuna.
Joon.
Üks osa põdrasammalt.
Joon.

Pudel punast veini.
Joon.

---------
Aga kes maksab?
Ei tea, kas ikka maksab?
Juua.
Armujooki, ma mõtlen.
 
Pixie 21. detsember 2013, kl 15.28
"Reserved" Tartus pakkus täna abs norm sokke abs norm hinnaga, teave juhuks, kui kellelgi on vaja mõnele isendile viimasel minutil kingipakki nt. sokid susata.

Mis joomisesse puutub, siis hea tujuga joodud alkohol(blah-blah-mõistlikus-koguses) ei tee tervisele kahju. Peaasi, et pea selgeks jääks ja jalad üle keelatud joonte ei astu.
 
skiso 21. detsember 2013, kl 18.19
meil on praega joulusoodusinnaga saadaval joulupukid ja ruumid

suomalaiset ovat erityisen tervetulleita eurojen kanssa

_______________________________________
võttis aasta, nüüd on asi selge:
ei saa sapakale panna bemmi velge!
 
c*) 21. detsember 2013, kl 20.16
tere tali!
 
noh 21. detsember 2013, kl 20.26
tere tali...ja tere kadunuke:PPP
 
c*) 21. detsember 2013, kl 21.28
omme, daragoi, omme. täna olen tali jagu ;-D
 
noh 21. detsember 2013, kl 22.54
omsega on nõnna...et suur varude täiendus tuleb...ja siis see lugu ka veelPPP
http://www.youtube.com/watch?v=Xlsk5lbsZ0Q
 
p 22. detsember 2013, kl 10.05
Jõuluime: õhtul paned rahakoti laadima ja hommikuks on täis.
Ilusat jõuluaega!:)
 
Pixie 22. detsember 2013, kl 13.04
kaks asja siin maailmas jäävad mulle arusaamatuks... kust tuleb tolm ja kuhu kaob sularaha?
ilusat jõulueelset aega unetutele.
 
c*) 22. detsember 2013, kl 13.15
torm tuleb näe sealt ja raha kaob näe sinna ;-D
 
b*) 22. detsember 2013, kl 13.22
torm tuleb jah suure kohinaga sealt, aga kust tuleb tolm, seda sa ei teadnud.;-D
 
c*) 22. detsember 2013, kl 13.26
ah et tolm, tolmu keerutad sa ju ise üles :-D ps. loodan südamest, et mitte pudenemise näol ja teol
 
b*) 22. detsember 2013, kl 13.36
ei keeruta ma mingit tolmu üles, pühin selle kohe ära, kui kuskil näen.:-D
 
c*) 22. detsember 2013, kl 13.42
järelt ikkagi pu de ned :-D
 
noh 22. detsember 2013, kl 13.45
mis te siin tolmutate...ja pealegi on kõik nii märg...tolm on kõik vee sees kinni:P
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!