Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Tänane päevapakkumine
 
pixiebob 20. oktoober 2013, kl 22.00
vaene Koit järgmises saates!
mulle meeldib kaire, meeletult positiivne ja särav.
 
c*) 20. oktoober 2013, kl 23.11
aga mulle meeldis jüri, lapsepõlv ja kurgist mikker tulid meelde ;-D
diip 21. oktoober 2013, kl 23.11
Ilm ilus. Valimised läbi. Uues MR-is väga kirveid mõistatusi seekord ei paista.

Ott Lepland võiks ka mõne saate võita. Tegi hästi Eltonit ja Homenjat. Päris nali.
la-femme 21. oktoober 2013, kl 23.22
Kuidas siis läks valimistel? Kas said oma esindaja volikokku? Ma sain.:D
 
-diip- 21. oktoober 2013, kl 23.31
Ma sain ka:) Kuigi see valimisliit sai vähem kohti, kui ma lootsin.
 
päevataja 23. oktoober 2013, kl 10.32
Vaikus ja naeratus on kaks võimsat relva - naeratuse abil saab lahendada ja vaikuse abil ennetada terve hulga probleeme.
 
RR 23. oktoober 2013, kl 12.00
Mis partei siis teie hääle sai? Mina hääletasin IRL poolt.
 
-diip- 23. oktoober 2013, kl 21.28
Valimisliidu valisin. Võiks ju olla ka mõni sõltumatu kohalik valitsemise juures.

Erakondadest hoidsin kõige rohkem pöialt SDE-le. Isamaaliitu olen ka varem valinud, aga see uus moodustis IRL on kahtlane. Minu arust on Res Publica pool endise aatelise Isamaa pekki keeranud.
 
päevataja 25. oktoober 2013, kl 10.25
Igaühele nutitelefon!
.................................................
“Ma teen oma ettevõttes seaduse, et alates 1. jaanuarist ei tohi keegi tööle tulla, kellel pole nutitelefoni. Mulle teeb nalja, kui näen mõnda inimest klahvidega telefoniga sõnumit sisse toksimas.”
Oliver Kruuda
(öeldu pärineb äsjasest intervjuust temaga, mitte mõnest huumorinurgast)

Täiesti teostatav! Need töötajad, kellel nutikat veel pole, saavad selle bossilt jõulukingituseks.:) Ainult et nalja hakkab palju vähem saama, kas see on siis hea?.:(
 
-diip- 25. oktoober 2013, kl 22.16
Mul ka pole nutitelefoni. Ei tea, kas selle äppidelasu seas ka midagi asjalikku leiab? Või ongi puhtalt mänguasi? Kas aga pole meelelahutust toredam tarbida päris arvuti ja suure ekraaniga?
 
RR 25. oktoober 2013, kl 23.37
Sotsid on minu arvates selgrootud või teiste sõnadega poliitilised prostituudid, kes tahavad rikaste (sealhulgas ka minu) raha vaestele jagada, nagu Lenin omal ajal.
Meelelahutust on mõnusam tarbida päris arvuti suurel ekraanil või ka näiteks tahvelarvuti 10 tollisel ekraanil. Nutitelefon oma 4,3 tollise ekraaniga ei ole just parim valik internetis surfamiseks, olen nõus.
 
päevataja 26. oktoober 2013, kl 10.14
Igale äpule oma äpp!

..............................................
Tagasi tulles isand Kruuda juurde:
Äkki ta ei maksa oma töötajaile sellist palka, et kõik endile nutitelefonid osta jaksaksid? Miks vaeste üle naerda?
Võinuks öelda hoopis nii: “Ma muutun kurvaks, kui näen mõnda inimest klahvidega telefoniga sõnumit sisse toksimas. Minu ettevõtte töötajad, kellel nutitelefoni veel pole, saavad selle jõulukingituseks ja alates 1. jaanuarist tulevad kõik tööle, nutikad taskus.”
 
-diip- 26. oktoober 2013, kl 16.57
Minu arust ei ole sotside ühiskonnakäsitlus nii primitiivne, kui parempoolsetel kipub olema. Ka see rikastelt vaestele jagamine on veidi primitiivne arusaam. Parem on luua tingimused, kus igaüks oma võimeid ja energiat kasulikult rakendada saaks.
 
RR 26. oktoober 2013, kl 18.03
Eks astmeline tulumaks ja selle arvelt igasugustele töötutele loodritele suurema abiraha maksmine ongi sotsiaaldemokraatide ja keskerakonna üks soove. Kui nad ainult võimu ligi pääseks.
 
-diip- 26. oktoober 2013, kl 18.09
Ma arvan, et enamasti inimesed ei ole loodrid. Ikka tahetakse midagi teha ja tehtust rõõmu tunda. Inimesed võivad aga olla heitunud ja eneseusu kaotanud. Parem, kui ei antaks niisama raha kätte, vaid näiteks õpetataks ja koolitataks.
 
noh 26. oktoober 2013, kl 20.16
täitsa õige...iga inimene saab ise rõõmu tunda..oma tegude üle...ja täna kindlasti selle üle:PP...et te ei unustaks:PP
http://meeldib.ee/2013/10/kellad/#axzz2ikW9CFII
 
päevataja 27. oktoober 2013, kl 11.03
Miljonid pole eesmärk, vaid tulemus.
Heldur Meerits

Kell on 11.03.
 
RR 27. oktoober 2013, kl 15.15
Töötud on mihklid raha lugema ning kui saab abirahast ära elada lisaks vaikselt mustalt tööd tehes, siis milleks tööle minna. Kui abiraha oleks veelgi suurem, siis oleks see vesi töötute veskile.
 
-diip- 27. oktoober 2013, kl 22.19
Parasiite pole ainult töötute seas. Ka osad edukad inimesed on sisuliselt parasiidid.

See mõtlemine, et vaesed on laisad ja lollid, on edukate inimeste eneseõigustus. Nad mõistavad sisimas, et midagi on mäda, nad saavad rohkem, kui väärivad, aga nad ei taha seda tunnistada. Selle asemel on mugavam veeretada juttu, kui laisad kõik töötud on.
 
RR 28. oktoober 2013, kl 16.23
Töötuks jäämise eest ei ole kaitstud keegi, ei rikas ega vaene. Tõestatud on, et vaesus toodab vaesust ehk siis vaeses paljulapselises peres kasvanud lapsed jälgivad hiljem tihti sama peremudelit s.t naine saab mitme erineva mehega mitu last ja elab samamoodi vaesuses, nagu lapsepõlves. Kuna rikas inimene ei saa loogiliselt mõeldes ju loll olla, siis enamus lolle on vaeste hulgas. Eks mõni vaene võib ka tark olla. Tegelikult Hillar Kohv on hea näide vaesest ja laisast inimesest, kuigi ta ei ole just mitte kõige lollim:)
 
-diip- 28. oktoober 2013, kl 20.44
Kui ma vaatan sugulaste-tuttavate seas ringi, on pilt kurb. Enamus rikkaid on lihtlabased sulid. Üks on piiratud mõistusega töönarkomaan. Targad ja töökad on keskmise sissetulekuga või lausa vaesed.

Huvitav, et edukatest inimestest lausa kiirgub labasust ja primitiivsust (pean silmas ka tuntud tegelasi), isegi kui nad on intelligentsed. Ma ei saagi aru, mis see täpselt on. Kas liiga sillas endast?
 
Rexx 28. oktoober 2013, kl 23.48
olen kuulnud, et rikas pole mitte see, kes palju teenib vaid see, kes vähe kulutab:) ja tõesti, miljonid ei peaks olema eesmärk vaid tulemus, nagu siin eespool juba märgiti.
 
päevataja 31. oktoober 2013, kl 20.48
“Hallo, viin!”
Nii tervitasid meie esivanemad oktoobri ehk viinakuu saabumist.
Eestist alguse saanud sõnapaar levis kaugele ja jõudis lõpuks Ameerikasse, kus see inglise keelele omaselt halloween’i kuju sai.
Vahepeal oli meie maal range alkoholipoliitika ja seda päeva ei tohtinud meenutadagi. Kui vabadusetuuled puhuma hakkasid, jõudis ta ringiga Eestisse tagasi.
Õieti peaks toda kõrvitsapidu esimesel kuupäeval pidama, viimasele võiks jääda hoopis by-by-ween’i päev.
 
c*) 31. oktoober 2013, kl 20.55
kas pomm või komm? see vist tänane pakkumine ;-D
 
päevataja 01. november 2013, kl 10.41
Pärast valimisi.

Tartu:
Aadu must go! Parem esimene linnavolikogus, kui maiteamitmes riigikogus.

Pärnu ja Viljandi:
Nimemaagia.
Coming soon: Pärnu linnapea Kivimägi ja Viljandi linnapea Kiviberg.
 
-diip- 01. november 2013, kl 18.46
Ongi va pime november. Tuleb peale passida, kas hinged annavad kuidagi märku.

Varsti algab jõuluootus. Ma juba ootan seda ootust;) Ostan päkapikumütsi ja lähen linna ümber kuuse keksima.
la-femme 01. november 2013, kl 19.11
c*) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas pomm või komm? see vist tänane pakkumine ;-D

Ma võtaksin kommi, kuid olen vist lootusetult hiljaks jäänud.:((
Millest selline valik, pomm või komm, ma ei saa päris täpselt aru? Kas olen midagi maha maganud? Ehk keegi selgitaks?
 
Pixiebob 02. november 2013, kl 14.45
Ik peaks see olema trick or treat, vbl eestindatud ja riimistatud?
Tana algasid hindude uusaastapidustused ja ma kaisin ja palusin koik mulle olulised zodiaagibuddhad (mida koike ei ole olemas!) India templid on ikka niivord varvilised ja kuidagi vaga roomsad j....
Ei saa mainimata jatta, sooja on ca26-30 plussi, sajab iga paev ja qhk on nagu enne aikest juulikuus, ainult sumedam.
 
RR 02. november 2013, kl 22.03
Sulle la femme soovitaks omalt poolt pulgakommi, seda on mõnus keelega limpsida.
 
-diip- 03. november 2013, kl 17.35
Meie kadri- ja mardisandid ikka paluvad kommi, aga nood Helloweeni kollid lausa ähvardavad!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!