Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
kõik on õues tähti vaatamas...
 
noh 13. august 2013, kl 19.03
näd..nüüd tuleb see viga...et ei saa sisse logida,,,guna puudub vajalig täht:PPP...elu nagu lill...nagu delfirahvas armastab öelda...ja ehg ongi hea...gaugelt ei saa geegi hammustada..gui juhusligult juhtub selline soov ägitsi peale tulema:PPPP
 
kiuspunn 13. august 2013, kl 19.05
ma olegs rohgem gurameerita dahdnud, gui hammusdata
 
noh 13. august 2013, kl 19.06
no jah...egs me peame siis oma lobaga siin teisi pahandama:PPP
 
kiuspunn 13. august 2013, kl 19.06
gle a selles, mis sa mulle bagusid, selles bole seda dähde, loki sisse
 
noh 13. august 2013, kl 19.07
ma oles ga natuge tahtnud..pole sind sada aastat näinud:PPPP
 
noh 13. august 2013, kl 19.08
olgu...tulen ga siis ...guhugi siia:PP
 
kiuspunn 13. august 2013, kl 19.10
girjudasin sulle juba girjaki
 
noh 13. august 2013, kl 19.29
olgu...tervita ema minu poolt:PPPPP
 
siil nurgast 13. august 2013, kl 19.33
uugametsas peaks osatama kopy-pastet ka kasutada, kui kuhugi logida tarvis
 
puu otsast 13. august 2013, kl 19.36
voh, see oli hea siilil nõuanne!:D
 
siil nurgast 13. august 2013, kl 19.39
onju, võtad kopy-paste k tähest ja kasutad seal kus vaja
 
puu otsast 13. august 2013, kl 19.42
jah, pikki armastuskirju kirjutada on ehk tülikas, kuid ühe sõna kopeerimiseks väga hea.
 
siil nurgast 13. august 2013, kl 19.44
sõna: kallistama, saab kätte iga kell, mida just neil kahel vaja oligi ;) kuigi ise pidasin parooli silmas
 
siil nurgast 13. august 2013, kl 19.46
vihma sajab, sügis käes
lehed langevad, kirjad käivad
sügis käes
 
puu otsast 13. august 2013, kl 19.50
siin läks kõvaks konkureerimiseks, kiuspunn tõrjus c*) juba välja ...
 
noh 13. august 2013, kl 20.03
selles viga ongi...et copi pastet osgan ma isegi teha...ja muidugi proovisin ga...aga...sisselogimisel ei lasgnud copid gasutada...ehg uunigumi viga:PP
 
puu otsast 13. august 2013, kl 20.04
kellel kirjad käivad, need loevad ja kirjutavad .... ahh!
kellel ei käi, need peavad leppima desiree kommidega ja tükikese tumeda šokolaadiga ...
 
puu otsast 13. august 2013, kl 20.06
vaata kui suureline - oskan isegi teha.:PPP
 
noh 13. august 2013, kl 20.06
ehh..ärge räägige veel sügisest..puhgus on ju ometi suvel..ma veel loodan, et saan ehg natugegi puhgust nautida:P gas geegi ehg telligs paar nädalat suve...gellegilt ..gusgilt:PP
 
noh 13. august 2013, kl 20.09
ma ju natuge igga tahangi suureline olla..ega seda ju väga palju ga tahetud pole..või guidas?:PPP
no näed...aga mõnel jälle pole tügigest tumedat sogolaadigi:PP...ma olen alati öelnud ja arvanud...tasagaal on olemas:PPP
 
puu otsast 13. august 2013, kl 20.14
tumedat šokolaadi poest ikka saab, aga katsu sa kõrvitsaõisi kusagilt osta! võtad ikka ainult oma peenra pealt. neid ma nüüd praadima lähengi, sest nende aeg saab varsti otsa nagu mõnel mehel puhkuski.:PP
 
noh 13. august 2013, kl 20.21
mõnel mehel alles puhgus algab:PPP...tumedat sogolaadi võib poest tõesti saada...gui poodi on...aga gui ei ole? gas see gõrvitsa õis gõlbab ga süüa? mul neid ga hunnigus...aga pole gunagi nende praadimisele mõelnud...ei tundu nagu ahvatlevad:P
 
siil nurgast 13. august 2013, kl 20.30
see oli siililegi selge, et c*) ja kiuspunn üks ja sama inimene :D
just täna lugesin kööginõust kõrvitsaõite praadimisest, äkki olid see sina, puu otsast, kes neist kirjutas?
 
noh 13. august 2013, kl 20.34
ma lähen ga siis vaatama...mis gööginõu soovitab:P
 
puu otsast 13. august 2013, kl 20.36
tehtud! veerand tunniga valmis!
ja nüüd ... mmmmmmm:))) eriti maitsvad on koos redisega.

proovi ka, kui sul neid hunnikus on. kasta jahusse ja munasse ning prae, kogu lugu!
kui kodu lähedal poodi ei ole, siis tuleb linnapoest tumedat šokolaadi osta. mul seesama täbar lugu - pood on, aga marjadega tumedat ei ole:(((
 
puu otsast 13. august 2013, kl 20.44
siil nurgast Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> see oli siililegi selge, et c*) ja kiuspunn üks ja
> sama inimene :D

no vaata, siilike, mina olin puu otsas, kui pauk käis ega tea sellepärast, kes on kes!

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

> just täna lugesin kööginõust kõrvitsaõite praadimisest, äkki olid see sina, puu otsast, kes neist kirjutas?

kes see teine neid ikka koos redisega sööb!:DDD
 
noh 13. august 2013, kl 20.49
ma vist jätan need õied siisgi peenrasse õitsema:P ennemini taags suvigõrvitsast midagi...ahjus...ja gurgi tomatigaste juurde...see on juba palju söödavam...ja neid õisi peab vist hulg aega gorjama...enne gui panni täis saab:P
 
noh 13. august 2013, kl 20.54
aga sa võid ju tumedale sogolaadile ise tumedaid marju juurde panna:P
 
puu otsast 13. august 2013, kl 21.00
hea soovitus küll! kust ma neid tumedaid marju võtan, mu peenra peal ei kasva ... punaste aeg ka juba läbi:(((
 
noh 13. august 2013, kl 21.07
mustsõstart ei ole?...mustiga aeg on güll vist alles gäimas:P ma saadags sulle mustsõstart güll, gui ma gorjata viitsigs:PP..aga egs lindudele peab ga midagi jätma, gus nemadgi muidu saavad:PP
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!