Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Vanem naine ja noorem mees
 
kuki-muki 31. jaanuar 2014, kl 23.13
unetu mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aitäh.
> Mõtlesin siin, et miks ma siiani pole te
> male püüdnud rääkida, mida tunnen. Vist kardan tem
> a vastust. Võibolla oleks aeg sellest talle rääkid
> a ja tulgu mis tuleb, vähemalt tean siis kindlalt
> ja ei looda ilmaasjata.
> Surm siin või siberis.
> .


ahhhh mine oma ema juurde, koputa uksele ja palu, et saaksid teda mõnuga panna...vaata, proovi ;) siis ehk saad emotsionaalse maitse suhu
 
unetu mees 31. jaanuar 2014, kl 23.13
Ta on viimane inimene kellele ma haiget teha tahaksin.
Kui selgub, et ta ei tahagi üldse mittemingit suhet siis suhtlen temaga edasi samamoodi sõbralikult kui ennem. Kardan et võin talle haiget teha juba sellega, kui talle enda tunnetest räägin. Talle võib see ju lisapinget tekitada. Niigi on üksikul naisel tööl raske ja elu-olu korraldamine nõuab samuti üksiknaiselt omajagu aega. Millal tal veel aega on sellise suhtega tegelda?
Võibolla peaksin kogu selle asja sinnapaika jätma kuni ma pole veel meievahelisi sõbralikke suhteid rikkunud.
 
1964 31. jaanuar 2014, kl 23.16
Saan suvel 50, ja osa minu klassiõdesid on juba saanud 50 või saaval sellel aastal. No vabandan, aga selline suhe oleks ikka väga vastuvõetamatu. Väga paljudel on pojad vanuses 27-31, no kuidas ma lähen poja sõbraga voodisse?! Ja isegi kui pole poja sõber, siis on ju ikka tunne, nagu oleks oma poeg. Väga õõnes tunne, ei suudaks midagi sellist iialgi teha. Pealegi - miks peaks 30-a mees tahtma MUTIGA ameleda? Tal peaks ju süda pahaks minema.
 
piiks 31. jaanuar 2014, kl 23.24
unetu mees peaks tõesti oma "tervisemure-ga" psühholoogi juurde põõrduma
 
1964 31. jaanuar 2014, kl 23.30
Kui ema on nagunii võõras inimene sulle, kelle sünnipäeva sa isegi ei tea (???!!!), siis mine talle külla ja vaata teda selle pilguga, et küll oleks hea teda panna, nii sexi tädi ju...
Sa vajad psühholoogilist abi, see pole mitte kuidagi normaalne, et üle 30-ne mees unistab vanamammist. Jah, kui oled 15 ja unistad 30-aastasest naisest, siis selle võib rumaluse ja kogemuste puudumise süüks ajada; aga täies elujõus mees tahab kortsus tädikest, kelle nahk lotendab ja pooled hambad on augulised või puudu.. Vastik, vastik, vastik.
 
unetu mees 31. jaanuar 2014, kl 23.33
Ma ei tea. Selle ajani, kuni ma teda ei tundnud, ei mõelnud ma üldse suhtest endast vanema naisega. See ei ole lihtsalt mingi seiklushimu vms. See on palju sügavam. Ma ei ole mõelnudki temaga amelemise pärast..

Ja ta ei ole mingi MUTT. Te pole teda ju näinud.

Vanusevahe kohta on siin nii- ja naasuguseid arvamusi.
 
U 31. jaanuar 2014, kl 23.38
Ema ja poeg?Unustage ära.
 
n49 31. jaanuar 2014, kl 23.49
Sa oled täitsa õiges foorumis, see on sul tõepoolest tervisemure, vaimse tervise.
 
Tartlanna 31. jaanuar 2014, kl 23.54
See pole nüüd küll koht, kuskohast asjalikku nõu küsida. Kuula oma südant ja järgi seda. Ei ole suhetes õiget ega valet ja need vagatsejad siin on lihtsalt ühiskondliku "normi" järgijad, kuid see norm on ka inimeste endi paika pandud, mis on normaalne ja mis mitte. Kui teil on koos tore ja hea olla, andke minna ja nautige. Vahet pole, kaua see kestab, elus ei ole nagunii midagi kindlat peale sünni, surma ja maksuameti.
 
unetu mees 31. jaanuar 2014, kl 23.58
Ma ei ole temast kordagi mõelnud kui emast aga hea, et see moment siit välja tuli. Võibolla arvab siis tema niimoodi..
Kahju küll, kui ta niimoodi mõelda võiks.

Tõepoolest, mida on mul talle pakkuda? Materiaalselt olen kindlustamata. Töö on olemas, kuid palk on nadi. Omaenda kodu mul ei ole, elukogemus on nullilähedane. Olen siin eikeegi. Vaid töö ja kodu. Varsti surengi ära seal töölaua taga ja keegi isegi ei märkaks seda.


Võibolla on mul tõepoolest midagi viga, et ei möödu päevagi kui ma temale ei mõtleks.
 
kokkuvõtteks 01. veebruar 2014, kl 01.04
see unetu mees siin ei ole mees :)
 
umbes sama vana 01. veebruar 2014, kl 01.05
Oleneb kui hästi see 50-ne säilinud on. Mina paistan 10 a noorem välja ja mulle ajavadki ligi 10-15 a nooremad mehed. Nendel ei ole probleemi, minul on tõrge. Kaua ma enam vastu ei punni:)
 
kylli333 01. veebruar 2014, kl 01.18
No, loodame et 32 a mehe areng on kyps. Sest tean kogemusest, et 30 a naine ja 20 a mees ei saa kohe kuidagi hakkama, sest mees areneb hiljem, ja 20 a mees on nagu 15 a. Seepärast võibolla ongi alati mees vanem, et siis areng ühtib :D
Lihtsalt üle 10 vanusevahe on minu jaoks liig. Ngau on 60 a vanamees ja 20 a tibi- no mida neil on ühist ? ( peale mehe rahakoti :D ).
Võimalik kindlasti ka suur armastus suure vanusevahe puhul, aga iseasi millega see lõpeb.
 
naine 50 ja veel 01. veebruar 2014, kl 01.45
Selline suhe on haruldane, kuid mitte voimatu. 32 a mees voib olla kupsem vaimult ja hingelt kui 50-aastane mees ning aegamisi alustades ja uksteist tundma oppides voib kasvatada vaga pusiva suhte. Miks kohe alguses hakata lopust motlema. Usun, et unetu mees on tundnud ara oma hingesugulase - ei ole vaja seda keelata. Klats on ajaviide, selle levitajad ei motle sisule ega pohjustele. Nad raagivad inimsuhetest sama sugavusega nagu asjasest vihmasajust.... Jargige oma sudame kutset, arge elage teistele vaid endale.
 
to 01.45 01. veebruar 2014, kl 02.34
Mis see klatš siia puutub?! Mehel endal peaks olema vastik oma kõige väärtuslikumat kehaosa sõna otseses mõttes solgipange lükata....
 
siil väljamaalt 01. veebruar 2014, kl 08.42
Kas teil eestlased on mingi kadedus või omaenda kompleksid, et seda 50a õnnetut naist maha teete ja MUTIKS!!!!!!!!! sõimate, keegi luges isegi juba ta hambad üle ja nimetas solgipangeks.Kohutav.Siit järeldus, maailm on täis õelaid vanamutte, sorri ikkagi, kel pole iial nooremat meest olnud ega tõelist hingesugulust tundnud ja nüüd kibestununa loobivad teisi 50a poriga."OumaigaaaD"Ma ka 40+ ja minu musu palju noorem, ma olen väga ÕNNELIK ja noormees on mitmeid aastaid mulle hell ja hea ja meil on alati, mida vabal ajal koos teha ja millest rääkida.
 
seda 01. veebruar 2014, kl 12.08
et mis kokkuvõtte saa sellest inimeste erinevatest arvamustest teed?
Soovitusi seinast seina, otsustama pead ainult sina.

On neid kes sind lausa perverdiks peavad, aga ise ei julge selliseid asju teha, või mõtlevad ise perverssusi, aga seda mõistavad ka iseendas hukka ja siin anonüümslet on seda teha eriti kosutav teha.

On neid kes ise on kordades hullemad, aga siin saab teist hukka mõista ja see kosutab nende enesetunnet.

On neid, kes on pealiskaudsed klatsimoorid ja siis siin ilma süvenemata sellist suhet ka hukka mõistavad.

On neid, kes ise ei julge midagi sellist ja ehk ei ole olnud ka võimalust, aga otse ei keela, aga ise nii ei teeks.

On neid kes siin lausa roppusi räägivad, ei mõtle mida ütlevad ei enne ega pärast.

Arukamad soovitavad kuulata oma südant, rääkida naisega, enne kui põhjapanevaid otsuseid teed.

On neid kes lausa julgustavad, sest ka nemad ise, erinevalt üldisest arvamusest, on seda kogenud. Ja on õnnelikud, vaatamata üldisest kadedate koorist, kes kõrvalt kisavad.

No ja mis tulemuseni sa jõudsid?
 
küsiks 01. veebruar 2014, kl 14.25
Kui sul ei ole naistega suhteid olnud,siis on aru saadav.Emaarmastust ei ole sa saanud ja selle puudus on sul siiani.See,et sa ei mõtle temast kui emast võib isegi nii olla,kuid su alatedvus januneb emaarmastuse järgi.Lisaks see,et oled üksik ja tundub,et pole ka enda vanused sõpru kellega väljas käia ja naisi "jahtida".See,et üks vanem naine on sinuga sõbralik ja võtab võrdväärsena,ei tähenda,et sa teda armastad või hingesugulased olete.Kui sul üldse tuttavaid ja sõpru pole siis see võib sulle nii tunduda.Nii vana naisega suhe ei ole normaalne.Siin on üks põlvkond vahet.See,et mõned vanad naised siin hõiskavad oma noortest meestest on nende naiste oma ego tõstmine ja noore mehe ära kasutamine.Noor inimene peab suhtlema enda vanustega ja elama täiega,mitte istuma vanainimesega(vabandust)vanema naisterahvaga ahju taga.Sinu sugune ilma vanemate armastuseta ja sõpradeta inimene ongi vanemate naite kerge saak.
Soovitus!
Kui see 50 aastane naine on NORMAALNE naine,siis ole temaga sõber edasi(oled ühe sõbra leidnud)Ka see naine võib sind võtta kui üksikut ja võtabki sind kui poega või sõpra.Ära mine mingi suhte või armastuse jutuga,sest ta võib sinust eemale hakata hoidma.HOIA PAREM SÕPRUST,sest see on tähtsam kui suhe .
 
n60 01. veebruar 2014, kl 14.30
kulla mees,sa oled ikka tõega loll!ma tean mitut suhet, kus mees on 10-20 aastat naisest noorem.ja siis...?siit leheküljelt saad sa ainult sõimu ja roppusi, mitte midagi muud.ole mees ja otsusta ise oma tunnete üle.elad tõesti 1 kord-ela nii, nagu sulle meeldib.võibolla esialgul teised vaatavadki pikema pilguga,seda ainult esialgul.hiljem kõik harjuvad ja kui te sellest ise mingit erilist numbrit ei tee, ei tee keegi!õnne ja julgust sulle!ela südame järgi!
 
päike 01. veebruar 2014, kl 14.50
n oo, kuidas läinud, kas rääkisid;D

see teema nii hinge läinud millegipärast.
 
oot oot 01. veebruar 2014, kl 17.08
Aga tore oleks mängida nüüd see stsenaarium maha, et mees 50a ja naine 33.Sooviks ka arvamusi:)
 
naeratus 36hammast 01. veebruar 2014, kl 17.18
to oot oot> see on igapäevane ja tavaline nähtus, ei üllata sellega kedagi.
 
kevadtuul 01. veebruar 2014, kl 17.20
lugesin teemaalgataja lugu ja ka läks hinge. igati tubli noormees ja vanem daam , nagu filmistsenaarium:)
 
naine50 01. veebruar 2014, kl 19.34
to unetu..oled juba härjal sarvist haaranud, hoia meid kursis:DDDDDD terve foorum elab sulle kaasa
 
tutvuks 01. veebruar 2014, kl 20.07
olen kena proua 52, sooviks küll tutvuda:) endast nooremaga
 
n44 01. veebruar 2014, kl 22.28
min uga ka võib ttvuda, no pole siin tutvujaid v
 
keskealine 01. veebruar 2014, kl 22.38
Minu tutvusringkonnas on kahjuks juhtunud nii, et vanemad naised, kes on võtnud endale noorema mehe (lasknud tal ennast võtta) on jäänud leseks. Ma olen kindlasti ebapopulaarne ja saan siin mõnitada, aga paraku kulu(ta)vad mehed (ennast) naistest kiiremini.
Tuletage meelde klassikokkutulekuid, kus on kenad naised ja põhjakäinud mehed. Erandeid on muidugi mõlemas osas. Naine PEAB ennas vormis hoidma, aga mees EI PEA! Hallipäine mees on soliidne, paks mees (rahakas mees) edukas - ihaldusväärsed ja seksikad mõlemad. Hallipäine ja/või paks naine on lohakas ja laisk ja "mittepandav - ehk vana" nagu meedia kuulutab.
Mees on (vähemalt enda ja meedia arvates) ihaldusväärne surmani hoolimata oma välimusest ja tervisest, naine on ihaldusväärne ainult seni, kui ta on piisavalt noor, et oma sünnitatud lapsed ilma mehe abita üles kasvatada. Meie patriarhaalses ühiskonnas õigustavad isegi naised mehe õigust seemendada ja naise kohustust meestel ennast seemendada lasta (selleks ahvatleda) ja tagajärjed üles kasvatada.
(Eesti rahvatarkus)
 
kena naine lillega 01. veebruar 2014, kl 22.54
no mina erinevalt teistest küll oma ilusaid halle kiharaid mustaks ei värvi ja veel vähem vesinikuga rikkuma hakkan
 
vaata 02. veebruar 2014, kl 01.33
kes on need soojalt soovitajad!Need ongi 50+ naised kes teavad paljusid sellise vanuse vahega õnnelikke paare.Vanad naised püüavad oma ego tõsta kui igal võimalikul juhul kilkavad oma noortest meestest.Olen kahe poja(28 ja 32)ema ja oma suure tutvuskonna hulgas ei tea ma kedagi kes sellise vanuse vahega oleks.Ühel tuttaval oli 17 aastat noorem mees ja naine tüdines temast peagi.Hiljem leidis,et see mees päris normaalne ikka pole.Kuid lahti saamine oli tal päris raske. See vanuse vahe on erinevad põlvkonnad.Noor mees peab suhtlema oma vanustega.Ma olen täiesti kindel,et sinu vanused mehed teeksid sulle kiirelt asja selgeks.
 
siil väljamaalt 02. veebruar 2014, kl 09.18
Aga MIKS on 50a mehe ja 33a naise suhe normaalne? Ja miks pole normaalne 50a naise ja 33a mehe suhe?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!