Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
kus need...on:!!!!
 
noh 10. oktoober 2010, kl 02.42
ma küsin veel üks kord, jah küsin veel üks kord...kus krt need unetud on:DDD
 
noh 10. oktoober 2010, kl 02.49
ä-r-a-t-u-s!!!!!!!!!!!!
 
noh 10. oktoober 2010, kl 02.52
sellised need unetud on...kogu aeg pean ma kogu kandami enda peale võtma...ei mingit vastutust...kus on see kord:DD
 
noh 10. oktoober 2010, kl 02.55
muudkui põõnavad..päike paistab juba.peesse...a nemad mudkui põõnavad..pool elu juba maha magatud...nüüd tahavad teise poole ka maha magada:D
 
hulkur 10. oktoober 2010, kl 02.56
(lehvitab)
sa ei ole yksi...
 
noh 10. oktoober 2010, kl 02.57
oi mul on lõbus...kogu iunetute nurk minu käsutuses...teen mis tahan, võin teile joonistada ja laulda....aga te ju ei näe ega kuule...aint norskamist on kuulda...kei ops, teine külg...keerasite ikka kõik?...kuule sina seal...sina ei keeranud!!, tavai, käsk on vanem, kui meie:DDD
 
noh 10. oktoober 2010, kl 02.58
ooo, hulkur, mu elu päästja:DDDD
 
noh 10. oktoober 2010, kl 02.59
mis sina hulkur siis ei maga..näe, terve delfi norskab:DDD
 
noh 10. oktoober 2010, kl 03.02
hulkur kõndis tiira taara
ühest otsast siia sinna
eksis ära siia nurka
nüüd on jälle kadund nurgast:D
...eo noh sorry:DDD
lihtsalt kukkus nii välja:D
 
hulkur 10. oktoober 2010, kl 03.05
kuigi luuleand mul kasin
siiski luuletan kui masin
:P
mina ei ole kaotsis, ma olen peidus
 
noh 10. oktoober 2010, kl 03.06
jaa, hulkur hakkas kartma...ja õigusega...noh koll onu tuleb ja ammustab, ega enam siis nalja ole:DD
 
noh 10. oktoober 2010, kl 03.07
mis sa siis peidus oled..mh?
see oli hoopis nii:
luule and mul pole kasin
luuletan kui luulemasin:D
 
hulkur 10. oktoober 2010, kl 03.08
kas on selline ärge-jätke-mind-üksi-kui-olen-joonud-shampaaaannnjat tuju?
 
noh 10. oktoober 2010, kl 03.10
no täpselt..ainult mitte shapmanjat...vaid vana linn, see hea kraam:DDDD
olgu, olgu..homme tapeetima sellegi poolest ei hakka ma:D
 
hulkur 10. oktoober 2010, kl 03.11
nunuh, nori aga:)
aga laupäeva öö kohta on liiklus siin tõepoolest vaikne
 
noh 10. oktoober 2010, kl 03.12
sellega meenub see laul..ärge jätke ...või eih...jätke võtmed välaj poole, kui te lahkute...a ma jätan sissepoole. ei lahku...ootan külla, noh, keda iganes:DDD
 
hulkur 10. oktoober 2010, kl 03.13
seltskonna mõttes tõstan virtuaalis pokaali amarettot.skool.
 
noh 10. oktoober 2010, kl 03.14
no laupäev, onju teadagi..kellel mullivannid, kellel minet, kellel sületants...ja ei tea mis mulle siis jääb...kui kõik juba eest ära võetud:D...lähen ära nunnakloostri..võtan säält korraliku naise:DD
 
noh 10. oktoober 2010, kl 03.15
ei, ei ära sa tõsta...pole siia vaja kahte huligaani:DD amareto sokolaade...ih, ei midagi magusat...peale magusate tüdrukute:DDD
 
hulkur 10. oktoober 2010, kl 03.18
võtmed tuleb sissepoole ikka jätta ja uks lukus hoida, keegi oli võhivõõra kodaniku hommikul elutoa diivanilt leidnud ... üllatus mõlemapoolne sest kodanik magas enda teada oma kodus, vaeseke oli õhtul pidu pealt tulles majaga eksinud, katsus uksi nii kaua kui ühe lahtise leidis ja hiilis tuttu.
 
noh 10. oktoober 2010, kl 03.21
a võiboll ma ka kuskil võõrsil..praegu nagu ei saa isi veel aru.. a minu pärast võiks keegi küll siia ära eksida..no mõni kena tütarlaps...onu rõõmuks:DDD
a miks sa hulkur hulgud..kkas sa oled tõeline unetu?
 
hulkur 10. oktoober 2010, kl 03.22
ei ole ilus teise mehe pruute üle lüüa, jeesust mõtlen:) ja ega sinna vist meesterahvaid nii lihtsalt ei lasta ka, mingi hea maskeeering peaks olema...hunt lambanahas v torulukksepp?
 
hulkur 10. oktoober 2010, kl 03.23
naah, päeval kukkusin magama ja sp praegu silmad suured.
 
noh 10. oktoober 2010, kl 03.25
mismoodi, teise mehe pruute?...mh?..aaaa, ah neid või...mis sa arvad, et nad sääl nii vabatahtlikud on...tulevad ära küll, kui neid veidi moosida:D...no mis...lähen löön oma karvase rinna ette ja nõuan, kas saab või ei saa...ja mis sa arvad, et ei saa....saab ikka:D
 
noh 10. oktoober 2010, kl 03.27
ma jälle peaks magama minema...suu on kõrvuni..a ma ei kannata seda lennukisõitu välja...seepärast siin unetu..tegelt peaks magama minema, muidu pool päeva jälle läind nagu niuhti:D...a vist lähen teen kähkuka kohvi:D
 
noh 10. oktoober 2010, kl 03.30
krt, mul on tunne, et juba päkapikud käivad...vähemalt mu suus on küll keegi s.. käinud...irw:DDD
 
noh 10. oktoober 2010, kl 03.32
hulkur, miks sa nii tagasihoidlik oled?
 
hulkur 10. oktoober 2010, kl 03.36
kohvi käisin omale tegemas......
 
noh 10. oktoober 2010, kl 03.38
et siis jälle ma ringi rändan üksinda...eeehh:D..eks ma siis keerutan siin jalga...kaks sammu väljapoole, kaks sammu sissepoole, plaks ja vasak käsi, plaks ja parem käsi.......
 
noh 10. oktoober 2010, kl 03.39
no näed, ma nii kärsitu:D kas sa kavatsed nüüd jälle lõunani üleval ollalllaaa:DD
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!