Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
unetud?
 
tutu 20. november 2010, kl 02.20
unetute nurga võib minu hinnangul kinni panna. kas unetuid meil ei ole või võtavad nad kõik usinasti rohtu. olen tõelise unetuna siia korduvalt kiiganud, kuid enne leian mingit tegevust tutvusnurgast või teki alt. tutvujad on suurelt jaolt igavad ja teki all on pidevalt üks anaalseksi teema, mis ühel kohal tammub.
 
teine 20. november 2010, kl 07.50
Ära kutsu kurja välja!
 
hetkel kolmas 20. november 2010, kl 08.01
unetud on leidnud reaalse elu, öösel magavad teki all ja päeval tutvuvad ilmaga. kui neist asjust mahti juhtub olema, siis piiluvad kindlasti siia ka;)
 
teine 20. november 2010, kl 08.18
Lisaks kolmanda jutule veel, et magades on neil öösärgid kenasti seljas!:D
 
kümnes 20. november 2010, kl 08.37
mõnel on pidžaama.
 
angelina 20. november 2010, kl 08.52
tegelikult ei käi siin paljud, paljudel unetutel on mitu erinevat nime (sh ka mul on olnud) ja kui keegi erineval põhjusel lahkub, siis käijate arv koheselt veelgi väheneb. nüüd on minulgi paras aeg minna. olge mõnusad edaspidi!
 
teine 20. november 2010, kl 08.53
Kümnes, loe hoolikamalt! Pidžaama oli viimati lapsepõlves seljas:)
 
teine 20. november 2010, kl 08.55
Õige, angelina! Mul on ka mitu nime. Et ma viimasel ajal siin harva käin, siis tundubki, et külastajate arv on järsult langenud:DDD
 
angelina 20. november 2010, kl 09.09
ok, paar rida veel kirjutan. teine, võib-olla küll, et esined mitme nime alt, aga sa oled arg ega julge enda nime alt seda tunnistada. või kas peakski? vahet pole. see tegevus siin ei toida kuidagimoodi (ma ikka mõtlen ainult kasule) ja tuleb eemalduda, on ka teine elu.
 
hetkel... 20. november 2010, kl 09.27
just, õhtul flanellpidzhaama selga ja uni on hooletult ilus. mis aga lobisemisse puutub, siis mõni saab ka selle eest palka ja mitte vähe. tõsi, see pole mina vaid keegi teine ja hoopist teisest linnast :DD
 
teine 20. november 2010, kl 09.30
Miks ma ei peaks julgema seda oma nime alt tunnistada? Ma pole ühegi nime alt kellelegi midagi halvasti öelnud. Need on olnud rollinimed ja jäägu nad sinnapaika, muidu kaob kogu põnevus.
 
hetkel... 20. november 2010, kl 09.36
mäng on inimese ilusaim töö ja selles peitub nii ilu kui võlu ;P
 
angelina 20. november 2010, kl 09.37
mis põnevust sa siit ootad, teine? see on ju vaid mängumaailm? osta omale lauamäng.
 
teine 20. november 2010, kl 09.40
Mul on lauamäng ka....
 
angelina 20. november 2010, kl 09.49
ja mis lauamäng see oleks? junior alias?
 
angelina 20. november 2010, kl 09.54
mees ütles, et ma olen karm mõrd, ma lähen ja mõrratsen nüüd ringi. kena päeva ja ..
delfi ei ole elu.
 
vihmauss1 20. november 2010, kl 10.08
angelinaaaa!
tore kui sul on mujal elu ja sa oled sellega rahul:)

aga mõnele on delfi väga tähtis, no kas just kogu elu, aga ikkagi!
 
Rexx 20. november 2010, kl 10.13
loomulikult ei ole delfi elu, aga ta võib olla väikene osake päris elust. või väike vaheldus päriselule...
 
vihmauss1 20. november 2010, kl 10.21
ja nalja saab siin ühelugu.
just eile lugesin näiteks kuskilt kingikottide teemat. naera ribadeks, milleni asi lõpuks välja jõudis!
 
sähvi 20. november 2010, kl 10.21
Päikest ;)
Luban väikese pausi endale, enne kui asun edasiliikuma:) Hetkel hoian kohvitassi kaaslaseks käes ja heidan pilgu ka siia. Näpud ei kipu alati enam toksima. Minu aeg on lihtsalt otsa saanud siin, sest ma ei seisa enam pidevalt kodus (hommikulgi pidin "taksojuhti" mängima) Tekkinud on uued tutvused. Isegi mõni vana tuttavgi on peale pikka pausi endast märku andnud.

Mu nimigi peaks teine olema ja väljendama mu rahu ja kindlust. Olen TÄNULIK KÕIGILE, kes õpetasid, toetasid mind ja aitasid mõtteid mujale juhtida. Mõned siinsed tuttavad on mu reaalsesse ellu edasi tulnud, et silmast silma vestelda.

AITÄH, ikka armastust ja rõõmu ;)
 
Rexx 20. november 2010, kl 10.22
jah, nalja saab ka. tuleb see nali vaid enda jaoks üles leida.
 
Rexx 20. november 2010, kl 10.25
oh, kas täna on siin mingit sorti lahkumise päev, et juba mitu teatab oma mujale siirdumisest?
 
angelina 20. november 2010, kl 10.37
Sähvi, su kirja on nii armas lugeda. soovin sulle parimat. endal tulevad külalised ja hakkan kooki tegema.
aga mida hetkel ütleda? seda, et foorumid on kujunenud auru väljalaskmiseks. seda kasutavad ära igasugused närvilised, vaimuhaiged ja labiilsed isikud. ärge öelge, et nii ei ole, ma olen foorumeid piisavalt näinud teatud põhjustel. asjalik info ja kogemuste vahetamine on jäänud tahaplaanile. aga mina ei armasta niisama mula, vaid head nalja.
 
vihmauss1 20. november 2010, kl 10.48
no kui siin unetute nurgas jagada asjlikku infot ja vahetada kogemusi unetuse alal, siis läheks siin liiga üksluiseks mu meelest. kuigi see olekski tegelikult uinutavaks faktoriks. ja selle jaoks see nurk vist rajatud ongi.

mujale foorumitesse ma oma nina üldse ei topigi. elan end välja siin mula ajades. mul päris omatehtud teemad, kus pläägutada. sellega üritan teisi säästa ja mitte nende teemasid solkida:)

kui minu nime all loodud teemasid nähakse, ei pea nad neid üldse lugema ja ongi rahu majas.
 
Rexx 20. november 2010, kl 11.10
"lase aur välja" on ju selle foorumi üks nimedest. kas igaüks oleks pidanud tegema oma teema ja ainult seal kirjutama? vihmauss, ma küll ei arva nii. avalikus foorumis võib igaüks arvamust avaldada.
 
Rexx 20. november 2010, kl 11.32
samas ma arvan, et unetutel on sellest nurgast ikka natuke kasu ka. kui siin päeval või õhtul kirjutatakse pikki dialooge, siis on tõelistel unetutel öösiti midagi lugedagi.:))
la-femme 20. november 2010, kl 11.40
Rexx, võtsid mul sõnad suust. Tahtsin just ütelda, et siin on ju nii palju huvitavat juttu, et enne tuleb uni peale, kui kõik läbi jõuab lugeda. Väikese mööndusega -
kui just igal ööl siin ei käi.
 
arvamus 20. november 2010, kl 11.53
ja mina lisan veel...
..kuigi delfi pole elu...
...on üksikutel või kaksikutel hea koht kus suhtlemas käia...
...suhtlemine on põhiline..
...kui inimene tahab kellekagi suhelda ja tal puudub hetkel teine võimalus..
...siis ärge öelge, et delfi pole elu..
...ja ei olegi...
...aga on hea suhtlemisvahend..
...ja katsugu keegi vastu vaielda...
la-femme 20. november 2010, kl 11.58
Ei mõtlegi vastu vaielda!
Kuidas ma saaksingi, kui sul on õigus.:)))
 
lilled ja aplaus saatke viiese rongiga 20. november 2010, kl 12.01
kummardus ette ja kummardus taha:Pma olen tegija:P
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!